vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Opticord LC-SC 50/125µ 15m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
461 Kč s DPH

381 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1156
Výrobce: Opticord
Záruka: 23 měsíců
Opticord LC-SC 50/125µ 15m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Propiska Technaxx s integrovanou kamerou a mikrofonem. Propisku snadno propojíte s PC, není třeba žádný ovladač. Integrovaná kamera spolu s mikrofonem Vám přinese dostatečnou kvalitu záznamu o 640 x 480 obrazových bodech. Vestavěný akumulátor navíc dokáže kameru napájet až 1 hodinu!

Specifikace:
Video rozlišení: 640 x 480
Video formát: AVI
Rozlišení fotek: 1280 x 1024 pixelů
Velikost záznamu: 21MB/minuta
Baterie: Li-Ion Akku (vestavěná)
Výdrž na baterii: 1 hodina
Nabíjení: 2,5 hodiny
Podporované operační systémy: Windows 7, Vista, XP, ME, 2000, 98
Rozměry: 150 x 20mm
Váha: 35g

Obsah balení:
Propiska Technaxx s integrovanou kamerou a mikrofonem
USB kabel
SW
AC adaptér

Video:


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Opticord LC-SC 50/125µ 15m
Diskuze k produktu: propiska-technaxx-s-integrovanou-kamerou-cerna-4gb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.