vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Patch kabel CAT5E UTP PVC 1m šedý snag-proof

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
51 Kč s DPH

42 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: C5E-114GY-1MB
Výrobce: SOLARIX
Záruka: 60 měsíců
Patch kabel CAT5E UTP PVC 1m šedý snag-proof
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Patch kabel CAT5E UTP PVC 1m šedý snag-proof C5E-114GY-1MB

PŘEHLED
Systém strukturované kabeláže Signamax nabízí kvalitní patch kabely, které se vyznačují výbornými přenosovými vlastnostmi, spolehlivostí a dlouhou životností i při zvýšeném namáhání. Patch kabely jsou vyrobeny s tzv. litou ochranou, která zajišťuje pevné přilnutí konektoru k ochraně a také snižuje hodnoty přeslechu mezi jednotlivými páry v konektoru. Tato ochrana má speciální tenký design, který zaručuje, že lze tyto patch kabely použít v jakémkoliv patch panelu nebo aktivním prvku, a to i u zařízení s velkou hustotou portů RJ45. K výrobě patch kabelů jsou použity kvalitní konektory na licnu s krytím kontaktů 50 µ zlata; velikost vodičů (lanka) je AWG 26. Patch kabely jsou nabízeny ve všech standardních délkách, v několika barvách a s několika typy ochrany (s tzv. snag-proof ochranou nebo bez ní). V případě stíněných patch kabelů je zajištěno dvojité stínění, kdy je každý pár v kabelu samostatně stíněn aluminiovou fólií a kolem všech čtyř párů v kabelu je pro lepší stínění veden ještě oplet. Všechny patch kabely jsou důkladně testovány a bez problému splňují požadavky mezinárodních standardů pro CAT5E.

TECHNICKÉ PARAMETRY
· Kategorie: CAT5E
· Podporované protokoly [?] : 1000BaseT
· Délka: 1 m
· Barva: šedá
· Stínění: ne
· Vodič [?] : AWG 26
· Izolace [?] : polyethylen
· Plášť [?] : PVC
· Typ konektorů: RJ45/RJ45
· Typ ochrany [?] : litá, snag-proof
· Skladovací teplota: -20°C až 60°C
· Provozní teplota: -20°C až 60°C
· Max. provozní vlhkost: 93%


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Patch kabel CAT5E UTP PVC 1m šedý snag-proof
Diskuze k produktu: solarix-patch-kabel-cat5e-utp-pvc-1m-sedy-s-hrdlem-c5e114gy1mb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.