vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony objektiv SEL-70200G, 70-200mm, Full Frame, bajonet E

Kalkulačka splátek CETELEM
38999 Kč s DPH

32231 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SEL70200G.AE
Výrobce: SONY
Váha: 1,104
Záruka: 24 měsíců
Sony objektiv SEL-70200G, 70-200mm, Full Frame, bajonet E
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Full-Frame teleobjektiv s bajonetem E a zoomem FE 70–200 mm F4 G OSS,
pokrytí ohniskové vzdálenosti 70–200 mm, kombinace vytříbené optiky řady G s vestavěnou stabilizací obrazu, provedení odolné vůči prachu a vodě,
využívá antireflexní nanokrystalovou vrstvu pro minimalizace odlesků a stínových obrazů, devítidílná kruhová clona,
ultrazvukový motor pro plynulé vysokorychlostní automatické ostření v celém rozsahu.

charakteristika:
*Špičkové vykreslování objektivů řady G - Tento kompaktní, lehký objektiv se špičkovou optikou a konstantní maximální clonou F4 nabízí atraktivní a kreativní kvalitu obrazu, kterou jsou objektivy řady G pověstné. Objektivy řady G vyhovují těm nejpřísnějším měřítkům, přičemž každý jednotlivý kus je testován tak, aby splňoval vysoké standardy kvality obrazu a kreativního ovládání.
*Objektiv s optimální ostrostí a efektem bokeh - Kombinace precizních členů AA (Advanced Aspherical), špičkového skla ED a antireflexní nanovrstvy v propracované optické konstrukci zajišťuje vysoké rozlišení napříč celým snímkem při všech ohniskových vzdálenostech. Kruhová clona s 9 lamelami přináší nádherný efekt bokeh s přirozeným osvětlením a rozšiřuje tak kreativní možnosti objektivu.
*Mobilita a pohodlné ovládání v lehkém těle - Tento kompaktní, lehký objektiv Full-Frame se zoomem a bajonetem E je skvělým společníkem těl fotoaparátů řady ?7, který maximalizuje mobilitu. Další výhodou je interní zaostřování, které udržuje konstantní ohniskovou vzdálenost objektivu a zajišťuje tak lepší ovladatelnost. Všechny ovládací prvky, včetně tlačítek aretace ostření a omezení ohniskové vzdálenosti, byly navrženy s ohledem na intuitivní ovládání a umožňují tak soustředit se jen na focení.
*Vždy ostré a jasné - Vestavěný optický stabilizátorobrazu SteadyShot kompenzuje chvění fotoaparátu, které způsobuje rozmazání snímků při focení z ruky. Snáze dosáhnete ostrých, jasných fotek, přičemž při focení v místnosti nebo za slabého osvětlení nebudete muset zvyšovat citlivost ISO a riskovat tak vyšší šum.
*Režimy švenkování - První přepínač stabilizace obrazu svého druhu na objektivu řady G přináší „režim švenkování“, s nímž můžete i při této fotografické technice využít optický stabilizátor obrazu SteadyShot. Výsledkem budou dynamické snímky s využitím horizontálního posuvu při efektivní minimalizaci rozmazání v ostatních osách.
*Stálá světelnost F4 - Konstantní clona F4 napříč celým rozsahem 70–200 mm vám umožní využívat zoom a měnit kompozici, aniž byste se museli zabývat úpravou expozice.
*Dva lineární motorky - Ostření je rychlé a přesné díky dvěma lineárním motorkům. Tichý a plynulý pohyb je ideální zejména při natáčení filmů, rychlé akce či čehokoli, kde se zaostření rychle a často mění. Využitím vnitřní skupiny zaostřovacích členů místo pohyblivé přední části objektivu vzniká kompaktní design, který je ideální pro připevnění příslušenství, jako jsou sluneční clona na objektiv či polarizační filtr.
*Antireflexní nanovrstva - Tato povrchová úprava byla specificky navržena pro zajištění přesného propouštění světla při současném snížení negativních vlivů odlesků, odrazů a stínových obrazů. Snímky tak mají vylepšený kontrast, jsou zřetelnější a jejich celková kvalita je mnohem lepší.
*Kruhová clona s 9 lamelami - Unikátní 9dílný kruhový design umožňuje, aby clona zůstala téměř dokonale kruhová i při zaclonění o dvě clonová čísla. Díky tomu je možné dosáhnout plynulejšího a přirozenějšího rozostření snímků (včetně uměleckého rozmazání neboli efektu „bokeh“) a lepšího ovládání hloubky ostrosti.
*Spolehlivě a snadno za jakýchkoliv podmínek - Spolehlivá obsluha v celé řadě podmínek je zajištěna designem, který zabraňuje vnikání prachu a vlhkosti do objektivu.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k Sony objektiv SEL-70200G, 70-200mm, Full Frame, bajonet E
Diskuze k produktu: sony-sel70200g-objektiv-g-70200-mm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.