vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Stříkací pistole Bosch PFS 3000-2

Kalkulačka splátek CETELEM
4623 Kč s DPH

3821 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: BOSCH
Váha: 4,599
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Stříkací pistole umožňuje nástřik všech běžných barev na dřevo, kov a stěny. Díky vysokému výkonu můžete můžete s pistolí nanášet barvy bez nebo s malým rozředěním. To zkracuje délku přípravy a garantuje perfektní pokrytí barvou.

Technické parametry:

Jmenovitý příkon: 650 W
Čerpací výkon: 0–300 ml/min
Objem nádržky: 1 l
Hmotnost: 3,7 kg
Délka hadice: 1,8 m
Rychlost nanášení: 2 m2

Všeobecné vlastnosti:

Patentovaná sací hubice, která zcela vyprázdní nádobku na barvu díky jejímu praktickému řešení. Přitom nezáleží v jaké poloze nástřik provádíte.
Komfortní, přenosný systém s regulací množství barvy pro nanášení barvy na středně velké až velké objekty.
Stříkací pistole umožňuje nástřik všech běžných barev na dřevo, stěny a kov.
Díky výkonnému motoru lze s pistolí stříkat barvy bez nebo s malým rozředěním. To zkracuje délku přípravy a garantuje perfektní pokrytí barvou.
Stačí vybrat projekt, odpovídající trysku ,zvolit objem nanášené barvy a zapnout nářadí zvolením projektové ikony na spínači.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Stříkací pistole Bosch PFS 3000-2
Diskuze k produktu: strikaci-pistole-bosch-pfs-30002 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.