vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Synology DEVICE LICENSE (X 8) - kamerová licence

Kalkulačka splátek CETELEM
8376 Kč s DPH

6922 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DEVICE LICENSE (X 8)
Výrobce: SYNOLOGY
Synology DEVICE LICENSE (X 8) - kamerová licence
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Licenční balíček pro kamery (8 kamer)
Volitelné licenční balíčky pro kamery pro instalaci dodatečných kamer ve stanici Synology Surveillance Station
Synology Camera License Packs umožňují rozšířit počet kamer používaných se stanicí Synology Surveillance Station. Standardně je nainstalována licence pro jednu kameru. Použitím licenčního klíče v uživatelském rozhraní stanice Surveillance Station můžete v síti nastavit a spravovat více než jednu kameru. •Zakoupení a rozšíření podpory kamer •K dispozici jsou dva balíčky - licence pro 1 kameru - licence pro 4 kamery licence pro 8 kamer

Seznam podporovaných kamer

Jak na instalaci...


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Synology DEVICE LICENSE (X 8) - kamerová licence
Diskuze k produktu: synology-camera-license-pack-x-8pack není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.