vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TS Český jazyk 4 - zábavná mluvnice

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
709 Kč s DPH

586 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Multimédia a výuka jazyků, překladače nebo cena 100,1-300
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 6103
Výrobce: Terasoft
Záruka: 7 měsíců
TS Český jazyk 4 - zábavná mluvnice
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TS Český jazyk 5 - Přijímací zkoušky z českého jazyka je určen zejména pro žáky 7. - 9. ročníku, které mimořádně efektivním způsobem připraví na úspěšné složení přijímací zkoušky z českého jazyka na všech typech středních škol. Při přípravě tohoto produktu bylo prostudováno cca 1 200 přijímacích zkoušek, které byly v minulých letech zadány na různých typech středních škol. Tyto přijímací zkoušky byly analyzovány a rozděleny do kategorií podle typu úkolu a okruhu učiva. Pokud tedy žák vypracuje všechny připravené úkoly, neměl by při přijímací zkoušce být zaskočen nečekaným typem úlohy. Zároveň je však třeba si uvědomit, že na CD nenaleznete úlohy, u kterých je vyhodnocení závislé na hodnocení učitele např. napište krátký fejeton na zadané téma. Proto velmi doporučujeme informovat se o požadavcích kladených na uchazeče na vybrané škole.

Na CD naleznete celkem 120 přijímacích zkoušek, které jsou rozděleny do šesti oblastí:

1. Pravopis (20 zkoušek)
2. Tvoření a význam slov (10 zkoušek)
3. Tvarosloví (30 zkoušek)
4. Skladba (20 zkoušek)
5. Literatura (10 zkoušek)
6. Souhrnné testy (30 zkoušek)

Svým obsahem tedy CD kompletně pokrývá okruh otázek, které se v přijímacích testech mohou vyskytnout. CD je také mimořádně vhodné k průběžnému opakování učiva od 7. třídy ZŠ. Každá zkouška obsahuje 15 rozmanitých úkolů z vybrané oblasti, které svým rozsahem pokrývají učivo základní školy, jehož zvládnutí je k úspěšnému složení přijímací zkoušky nezbytné. Celkem tedy na CD naleznete 1800 úkolů. Kromě klasických testových otázek jsou např. zařazeny úkoly na doplňování vybraných pravopisných jevů, řazení do dvojic, určování mluvnických kategorií, přiřazovací úkoly, práce s literárními ukázkami...

Souhrnné testy neobsahují cvičení zaměřená na testování pravopisných znalostí, proto vzhledem k charakteru většiny zkoušek na SŠ při domácí přípravě doporučujeme vypracovat vždy jeden test z 1. části a jeden test z 6. části. Ostatní části doporučujeme procvičovat průběžně podle potřeby nebo v souladu s tím, co právě žáci probírají či opakují ve škole. Zjistí-li např. žák, že nejčastěji chybuje v úkolech zaměřených na určování poměrů mezi větami, zaměří se při opakování na úkoly ze skladby.

Program doplňují pracovní listy, které umožňují efektivní přípravu i mimo dosah počítače. K dispozici je 120 pracovních listů určených k vyplnění a samozřejmě pro snadnou kontrolu je připravena i varianta s doplněnými odpověďmi.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TS Český jazyk 4 - zábavná mluvnice
Diskuze k produktu: ts-cesky-jazyk-5-opakovani-mluvnice-a-literatury není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.