vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ESD Watch Dogs 2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
446 Kč s DPH

369 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 3335
Výrobce: ESD GAMES
Záruka: 24 měsíců
ESD Watch Dogs 2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Elektronická licence určená pro platformu UPlay

Watch Dogs 2 je pokračování open world titulu Watch Dogs (2014). Dění se přesouvá z Chicaga do slunečného San Franciscaa hlavním protagonistou je tentokrát Marcus Holloway. Tento šikovný hacker se poneblahé zkušenosti se zákonem rozhodl přidat k již známé hackerské skupině DedSec. Ta si za svůj cíl neurčila nic menšího, než vyřazení ctOS 2.0 (Centrální Operační Systém) v San Franciscu, skrze který mocní monitorují a manipulují občanyměsta. Není třeba dodávat, že se ve špatných rukou ctOS 2.0 může v okamžiku proměnit v životu nebezpečnou zbraň.

Tentokrát by mělo být hacknutelné téměřcokoliv a kdokoliv ve vašem zorném poli,ne pouze předem určené objekty jako v prvním Watch Dogs. Můžete tak například nejen přepínat semafory, vybírat peníze zbankomatů, ale taktéž náležitě využívatvšudypřítomných kamer, odposlouchávat telefony, ovládat drony a mnoho dalšího.Změnou prošel i open-world koncept. SvětSan Francisca je tak na rozdíl od předešlého Chicaga přístupný celý od samého začátku hry.

Jako v předchozím díle zde hraje podstatnou roli stealth a vše je možné dokončitbez zabití jediného člověka. Rozšířenídozná upravitelnost vašeho oblečení, zbraní, nástrojů, i vozidel, u kterých je po kritice hráčů přepracován model řízení. Zlepšení se dočká dříve asynchronní multiplayer. Klasické PvP módy zůstávají,přibude však plnohodnotný co-op do příběhové kampaně. Spolupracující hráči se spolu budou moci dorozumívat také sadou základních gest.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ESD Watch Dogs 2
Diskuze k produktu: univerzalni-etikety-54x11-mm-bile-924-ks-3335 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.