vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Eaton 5S 550i, UPS 550VA, 4 zásuvky IEC

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2428 Kč s DPH

2007 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5S550i
Výrobce: Eaton
Záruka: 24 měsíců
Eaton 5S 550i, UPS 550VA, 4 zásuvky IEC
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
UPS Eaton 5S Interaktivní UPS Eaton 5S poskytuje ekonomicky efektivní záložní napájení a napěťovou stabilizaci pro malé a střední podniky vybavené pracovními stanicemi, stolními počítači, telefonními zařízeními a pro aplikace POS (prodejní místa). Kompaktní rozměry tuto UPS předurčují jak pro samostatně stojící instalaci, tak pro umístění pod monitor počítače. Funkční vlastnosti Poskytuje nepřerušené, čisté výstupní napětí s automatickou stabilizací (AVR). Kompaktní konstrukce přináší prostorovou úsporu a UPS lze instalovat jak samostatně, tak pod monitor počítače. USB port, vyhovující standardu HID umožňuje UPS integrovat do běžných operačních systémů. Chrání zařízení na datové síti před zpětným průnikem přepětí přes Ethernetové, internetové, nebo telefonní připojení. Vyměnitelné baterie prodlužují životnost UPS. Zátěž (VA/W): 550/330 Napětí: 230 Vac Rozměry V x Š xH: 250 x 87 x 260 mm Hmotnost: 4.96 Kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Eaton 5S 550i, UPS 550VA, 4 zásuvky IEC
Diskuze k produktu: ups-1-1faze-550va-5s-550i není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.