vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

UPS Eaton Ellipse PRO 1600 FR

Kalkulačka splátek CETELEM
8582 Kč s DPH

7093 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ELP1600FR
Výrobce: Eaton
Záruka: 36 měsíců
UPS Eaton Ellipse PRO 1600 FR
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
UPS Eaton Ellipse PRO Interaktivní UPS Eaton Ellipse PRO s výkonem 650 – 1600VA byla speciálně vyvinuta k ochraně pracovních stanic, na kterých běží náročné aplikace. Ellipse PRO je vybavena LCD displejem pro zobrazení výsledků měření a stavu UPS v reálném čase. Funkce EcoControl pro ovládání výstupních zásuvek umožňuje dosáhnout až 20% úsporu energie. Pokročilá ochrana snižující přepětí (Advanced Surge Reduction – ASR) vyhovuje plně požadavkům normy ČSN 616431-1. Funkční vlastnosti LCD displej poskytuje údaje a výsledky měření v reálném čase. Dodává čisté výstupní napětí s automatickou stabilizací (Automatic Voltage Regulation se zvyšováním a snižováním napětí). Funkce EcoControl vám pomůže, ve srovnání s předchozí generací UPS, ušetřit až 20% energie. Obsahuje kvalitní ochranu proti přepětí, vyhovující požadavkům standardu ČSN 61643-1. 8 výstupních zásuvek pro připojení vašeho PC a periferních zařízení. Mimořádně plochý design pro snadnou instalaci do jakéhokoli kancelářského prostředí. USB port spolu s Eaton softwarem UPS Companion umožňuje bezpečné odstavení systému, měření využití dodané energie a snadnou konfiguraci a nastavení UPS. Chrání datovou komunikace, jako je Ethernet, internet a telefonní připojení. Zátěž (VA/W): 1600 / 1000 Napětí: 220 - 240 V Rozměry V x Š xH: 275 x 82 x 390 mm Hmotnost: 11.3 Kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k UPS Eaton Ellipse PRO 1600 FR
Diskuze k produktu: ups-eaton-ellipse-pro-1600-fr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.