vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Apple Adaptér USB-C - VGA

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1504 Kč s DPH

1243 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MJ1L2ZM/A
Výrobce: APPLE DISTRIBUTION INTERNATIONAL
Váha: 0,025
Záruka: 12 měsíců
Apple Adaptér USB-C - VGA
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
USB-C víceportovým VGA adaptérem připojíte MacBook s USB-C portem k VGA displeji. Navíc k němu můžete připojit standardní USB zařízení a USB-C nabíjecí kabel.
USB-C víceportový VGA adaptér umožňuje zrcadlit displej MacBooku na televizi nebo displeji s rozhraním VGA v HD rozlišení až 1080p. Přenáší taky video obsah jako filmy nebo digitalizované video. Jednoduše adaptér připojte k USB-C portu na MacBooku a pak VGA kabelem (prodává se zvlášť) k televizi nebo projektoru.
Ke standardnímu USB portu připojíte třeba flashovou jednotku, fotoaparát nebo USB kabel na synchronizaci a nabíjení iPhonu, iPadu nebo iPodu. A k USB-C portu připojíte kabel na nabíjení MacBooku.
Poznámka: USB-C víceportový VGA adaptér Apple není kompatibilní s pevným diskem G-Tech G-DRIVE mobile USB 3.0 (Apple číslo části HF4F2VC/A).

Připojení
HDMI
USB 3.1 generace 1
USB-C
Požadavky na systém - Pro připojení k televizi nebo projektoru je nutný VGA kabel (prodává se zvlášť).Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Apple Adaptér USB-C - VGA
Diskuze k produktu: usbc-vga-multiport-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.