vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

VERBATIM DVD-R(50-Pack)/Spindle/16X/4.7GB/DataLife Plus Wide Thermal Professional No ID Brand

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
433 Kč s DPH

358 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: 43755
Výrobce: VERBATIM
Záruka: 24 měsíců
VERBATIM DVD-R(50-Pack)/Spindle/16X/4.7GB/DataLife Plus W...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

DVD-R 16x DataLifePlus Wide Thermal Professional 50pk Spindle - No ID Brand
Profesionální optická média Verbatim splňují přísnější specifikace, než jsou standardy jejich patřičných subjektů. Přísnější specifikace zajišťují vyšší kompatibilitu se zapisovacími a přehrávacími jednotkami. To má za následek vyšší kvalitu přehrávání, tedy i delší dobu archivace a lepší čitelnost. Profesionální optická média Verbatim rozpoznáte podle značky DataLifePlus.

nbsp;
Císlo soucásti: 43755 Kapacita: 4.7GB Max. Zapis. Rychlosted: 16x Baleni: 50 Pack Spindle Povrch: Wide Thermal Printable Oblast tisku: 21 – 118mm Kompatibilní snbsp;tiskárnami řady TEAC P55, Rimage Everest anbsp;PrismPlus.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k VERBATIM DVD-R(50-Pack)/Spindle/16X/4.7GB/DataLife Plus Wide Thermal Professional No ID Brand
Diskuze k produktu: verbatim-dvdr50pack-16x-47gb-thermoprintable není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.