vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sigma BC 5.16

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1290 Kč s DPH

1066 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: 05160
Výrobce: SIGMA
Záruka: 24 měsíců
Sigma BC 5.16
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
SIGMA BC 5.16 Malý počítač se všemi hlavními funkcemi Pět nejdůležitějších funkcí v jednom malém zařízení. I přes menší rozměry počítače je schopen na displeji zobrazit pět nejdůležitějších funkcí jasně a velkými číslicemi. Velké tlačítko slouží k přepínání zobrazení mezi měřenými údaji snadno a rychle. Funkce jízdního kola Aktuální rychlost Denní trasa Celkové kilometry Doba jízdy Hodiny Vlastnosti Funkce se zobrazují na ikonách Velikost kola nastavitelná pomocí rozměru pláště Datová komunikace prostřednictvím dokovací stanice Topline 2016 Automatické spuštění /zastavení Vodotěsnost podle IPX8 Zobrazení funkcí pomocí symbolů Obraz často vydá za tisíc slov. Požadované informace na obrazovce ve formě symbolů. Přednastavený rozměr kola Nastavení velikosti kola je velmi jednoduché. Velikost lze nastavit snadno pomocí předdefinovaných rozměrů kola 16“ až 29“. Je možné i ruční zadávání velikosti kola v milimetrech pro vyšší přesnost měření. Nastavitelný režim rolování Autoscan On/Off - režim skenování umožňuje zvolit funkci automatické rolování. V menu „nastavení“ můžete povolit nebo zakázat režim. Statistika tréninků až 100 hodin Kromě celkových hodnot, uchovává statistiky o trénincích za posledních 100 hodin. Velký displej v malém balení Elegantní, vertikálně orientovaný, s možností umístění na řídítka nebo představec. Na velkém displeji jsou údaje zobrazeny velkými číslicemi a písmeny pro nejlepší možnou čitelnost. Obsah balení Počítač BC 5.16 Kabeláž 2032 Magnet Materiál k instalaci


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sigma BC 5.16
Diskuze k produktu: we-premium-baterie-pro-asus-a42a3-148v-5200mah není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.