vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP LaserJet 550-Sheet Input Tray Feeder - Zásobník papíru HP LaserJet na 550 listů pro HP LaserJet M501, M506, M527

Kalkulačka splátek CETELEM
4513 Kč s DPH

3730 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství k laser. tiskárnám
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: F2A72A
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP LaserJet 550-Sheet Input Tray Feeder  - Zásobník papír...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zvyšte produktivitu rostoucích pracovních skupin pomocí tohoto jednoduchého, robustního příslušenství k podávání papíru, které dokáže pracovat s různými médii a zaručuje delší interval tisku bez doplňování papíru.
Funkce

Ušetřete čas a zlepšete výkon jednotlivců a pracovních skupin se zvýšenou kapacitou papíru toto zásobníku papíru na 550 listů od společnosti HP. Díky většímu počtu listů papíru uživatelé stráví méně času jeho doplňováním.

Technické údaje
Vlastní velikost médií A4, B5, dvojitá pohlednice Hmotnost 8,86 kg Minimální rozměry (Š x H x V) 418 x 356 x 130 mm Co je obsaženo v krabici Zásobník papíru HP LaserJet na 550 listů; Uživatelská příručka Záruka 90denní záruka pouze na díly


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP LaserJet 550-Sheet Input Tray Feeder - Zásobník papíru HP LaserJet na 550 listů pro HP LaserJet M501, M506, M527
Diskuze k produktu: zasobnik-papiru-hp-laserjet-na-550-listu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.