vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

19" nástěnný rozvaděč 4/2U 200mm, 2 zámky

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2866 Kč s DPH

2369 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 9393
Výrobce: Opticord
Záruka: 23 měsíců
19" nástěnný rozvaděč 4/2U 200mm,  2 zámky
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ROZMĚRY: 600X600X200MM

19" rozvaděč je alternativou k tradičním nástěnným rozvaděčům. V porovnání s nimi nabízí estetičtější provedení, úsporu místa a v neposlední řadě nákladově efektivní řešení, které ocení jak developeři, tak koncoví uživatelé. Nízkoprofilové provedení rozvaděče jej předurčuje k instalaci všude tam, kde co nejefektivnější využití často velmi stísněného prostoru hraje nejdůležitější roli.

Přes nízký profil nabízí 19" rozvaděč řady ACP pozice o celkové velikosti 4/2U. Lze do něj usadit patch panely, vyvazovací panely a další 19" zařízení (max. hloubka 300mm). Vyvazovací panely a další prvky organizace kabeláže zajistí i v limitovaném vnitřním prostoru rozvaděče přehledné a strukturované vedení kabeláže všech typů (měď, optika).

POZOR IHNED po doručení zkontrolujte neporušenost nejen obalu, ale i obsahu . v případě poškození sepište škodní protokol - nutné pro vyřízení reklamace - bez tohoto protokolu není možno reklamaci uznat.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 19" nástěnný rozvaděč 4/2U 200mm, 2 zámky
Diskuze k produktu: 19-nastenny-rozvadec-4-2u-200mm-2k není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.