vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Sítě a bezdrát, wireless

Filtr cen: 0-1275500
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aligator držák do auta A31 short, univerzální

Kvalitní značkové držáky ALIGATOR jsou univerzálním řešením pro uchycení různých druhů zařízení na sklo, nebo jinou hladkou plochu. Tyto držáky jsou vybaveny třemi typy upevňovacich systémů. Můžete si vybrat mezi ohebným ramenem, tzv. husím krkem nebo
242 Kč bez DPH
293 Kč s DPH
Aligator držák do auta A31 short, univerzální Aligator držák do auta A31 short, univerzální
Skladem v eshopu - Aligator držák do auta A31 short, univerzální

DATACOM Datová zásuvka UTP CAT5E 1xRJ45 na omítku bílá

- zásuvka je určená pro montáž "na omítku" - 1 x RJ45 spodní vývod - nestíněný port - zářezové pole typu LSA - cat.5e - barva bílá - po dohodě možno nechat potisknout Vaším firemním logem a tel. číslem
90 Kč bez DPH
109 Kč s DPH
DATACOM Datová zásuvka UTP CAT5E 1xRJ45 na omítku bílá DATACOM Datová zásuvka UTP CAT5E 1xRJ45 na omítku bílá
Skladem v eshopu - DATACOM Datová zásuvka UTP CAT5E 1xRJ45 na omítku bílá

FTP kabel (drát) Samonosný Cat5e - box 305m

FTP kabel drát, Cat. 5e, box 305m, PVC - outdoor (-40 - +70)
3854 Kč bez DPH
4663 Kč s DPH
FTP kabel (drát) Samonosný Cat5e - box 305m FTP kabel (drát) Samonosný Cat5e - box 305m
Nedostupné - FTP kabel (drát) Samonosný Cat5e - box 305m

Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks

19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm RAL 7035, 10PCS IN POLYBAG,INCL. M10X 12 SCREW WITH NUT, 10138136 Farbe: grau Ral 7035 Material: 1mm Stahlblech
507 Kč bez DPH
614 Kč s DPH
Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks
Skladem v eshopu - Digitus 19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm 10 ks

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 1m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable dia
157 Kč bez DPH
190 Kč s DPH
Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m
Nedostupné - Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m

BELKIN Patch kabel Cat5e, RJ45, STP, šedý, 1 m

Belkin kabel PATCH STP CAT5e 1m šedý Snagless snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru. baleno v blistru Advantages : • Exceeds the performance requirement of Category 5e. • Perfect in conjunction with 10 Base-T a
193 Kč bez DPH
234 Kč s DPH
BELKIN Patch kabel Cat5e, RJ45, STP, šedý, 1 m BELKIN Patch kabel Cat5e, RJ45, STP, šedý, 1 m
Skladem v eshopu - BELKIN Patch kabel Cat5e, RJ45, STP, šedý, 1 m

iCard 1-year IDP for USG 50

iCard 1-year IDP for USG 50
1187 Kč bez DPH
1436 Kč s DPH
iCard 1-year IDP for  USG 50 iCard 1-year IDP for  USG 50
Nedostupné - iCard 1-year IDP for  USG 50

Patch kabel Digitus S-FTP, CAT 6A, šedý, 1,0m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: CAT6A; Délka: 2 m; Kategorie: 6A; Typ ochrany: LSZH - Low Smoke Zero Halogen; Typ konektoru 1: 1 x RJ45; Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: Šedá; Doplňující informace: Stínění, Kryty pro odlehčení kabelu od tahu a ochranu před zlomením, Vodič: CU, Stínění: S-FTP, páry v kovové fólii a stínicím opletení , Struktura: 4 x 2 AWG 26/7, kroucená dvojlinka; Další informace: http://www.business.assmann.com
73 Kč bez DPH
88 Kč s DPH
Patch kabel Digitus S-FTP, CAT 6A, šedý, 1,0m, 15 LGW Patch kabel Digitus S-FTP, CAT 6A, šedý, 1,0m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Patch kabel Digitus S-FTP, CAT 6A, šedý, 1,0m, 15 LGW

Netgear 5x 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch power adapter

NETGEAR - PROSAFE 5 PORT 10/100 DESKTOP SWITCH PROSAFE™ 5 PORT 10/100 DESKTOP SWITCH FS105 Network Ports 5 auto-speed-sensing UTP ports Standards Compliance IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3x Full-d
485 Kč bez DPH
587 Kč s DPH
Netgear 5x 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch power adapter Netgear 5x 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch power adapter
Skladem v eshopu - Netgear 5x 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch power adapter

Origami kabel USB/micro USB 1m, oranžový

Výrobce: Lark Europe; Třída produktu: Příslušenství pro telefony GSM; Typ příslušenství pro GSM: USB kabel; Doplňující informace: USB 2.0, Micro USB, Délka kabelu: 1 m; Barva: oranžová ; Další informace: www.lark.com [LINK]
167 Kč bez DPH
202 Kč s DPH
Origami kabel USB/micro USB 1m, oranžový Origami kabel USB/micro USB 1m, oranžový
Skladem v eshopu - Origami kabel USB/micro USB 1m, oranžový

Linksys WRT1200AC, SMART WI-FI ROUTER AC1200

Featuring 2 adjustable antennas and a powerful dual-core CPU that delivers best-in-class AC1200 speeds and performance. •AC1200 Wireless Speed •2 high-performance antennas •1.3 GHz dual core processor •4 Gigabit Ethernet ports •USB 3.0 Port •Combina
3026 Kč bez DPH
3662 Kč s DPH
Linksys WRT1200AC, SMART WI-FI ROUTER AC1200 Linksys WRT1200AC, SMART WI-FI ROUTER AC1200
Nedostupné - Linksys WRT1200AC, SMART WI-FI ROUTER AC1200
1 2 3 4 5 >> >|