vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Sítě a bezdrát, wireless

Filtr cen: 0-141000
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
87 Kč bez DPH
105 Kč s DPH
Vyvazovací háček Typ 1 - 140x100 Vyvazovací háček Typ 1 - 140x100
Skladem v eshopu - Vyvazovací háček Typ 1 - 140x100

SEEK THERMAL Compact Android termokamera pro Android smartphony

Výrobce: PowerNeed; Třída produktu: Příslušenství pro telefony GSM; Typ příslušenství pro GSM: Thermal camera; Kompatibilní telefony: Android; Zařízení ve kterých je používaný: Works on most Android devices running 4.3 or higher that support USB on the go.; Součást balení: Pocket-sized, waterproof carrying case; Doplňující informace: 206x156 Thermal Sensor, 36° Field of View, Temperature Range: -40°C to +330°C (-40°F to +626°F), Detection Distance: from a few cm (inches) to max 300 m (1,000 ft), Frame Rate: UW-EAA
6071 Kč bez DPH
7346 Kč s DPH
SEEK THERMAL Compact Android termokamera pro Android smartphony SEEK THERMAL Compact Android termokamera pro Android smartphony
Skladem v eshopu - SEEK THERMAL Compact Android termokamera pro Android smartphony

Cisco SG500X-24P 24-Port PoE 375W/24 ports with 4-Port 10-Gb Stackable Managed Switch

• 24 10/100/1000 PoE ports • 4 10GE SFP+ (1GE/5GE/10GE SFP+ modules)
38130 Kč bez DPH
46137 Kč s DPH
Cisco SG500X-24P 24-Port PoE 375W/24 ports with 4-Port 10-Gb Stackable Managed Switch Cisco SG500X-24P 24-Port PoE 375W/24 ports with 4-Port 10-Gb Stackable Managed Switch
Skladem v eshopu - Cisco SG500X-24P 24-Port PoE 375W/24 ports with 4-Port 10-Gb Stackable Managed Switch
171 Kč bez DPH
207 Kč s DPH
Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15 Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15
Skladem v eshopu - Allied Telesis 100FX (LC) SFP SM 15km AT-OSPFX/15

4World Patch kabel RJ45 Cat6 FTP 0.5m Gray

Výrobce: 4World; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Délka: 0.5 m; Kategorie: 6; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: RJ45, 1 x RJ45; Typ konektoru 2: RJ45, 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: Šedá; Doplňující informace: Kvalitní provedení, elastický obal, http://www.4world.com/
33 Kč bez DPH
40 Kč s DPH
4World Patch kabel RJ45 Cat6 FTP 0.5m Gray 4World Patch kabel RJ45 Cat6 FTP 0.5m Gray
Skladem v eshopu - 4World Patch kabel RJ45 Cat6 FTP 0.5m Gray
307 Kč bez DPH
372 Kč s DPH
Nosné ližiny 800mm (L=580mm) - pár šedé Nosné ližiny 800mm (L=580mm) - pár šedé
Skladem v eshopu - Nosné ližiny 800mm (L=580mm) - pár šedé

Opticord ST-SC 50/125µ 2m

Opticord SC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem SC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace SC-ST 50/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvni
126 Kč bez DPH
153 Kč s DPH
Opticord ST-SC 50/125µ 2m Opticord ST-SC 50/125µ 2m
Skladem v eshopu - Opticord ST-SC 50/125µ 2m

Digitalbox nabíječka do auta 2xUSB 3.1A DC 12-24V 5V

Výrobce: Digitalbox; Třída produktu: Příslušenství pro telefony GSM; Typ příslušenství pro GSM: Nabíječka do auta, USB nabíječka; Kompatibilní telefony: Všechny, všechny smartphony, všechny s Micro-USB konektorem, Vše s mini USB konektorem, Vše s USB konektorem; Součást balení: Uživatelský manuál; Doplňující informace: Balení: plastový sáček, Output: 2 x USB 5V 3.1A; Barva: černá; Výška: 29 mm; Šířka: 29 mm; Hloubka: 54 mm; Čistá hmotnost: 0.02 kg; Hrubá hmotnost: 0.02 kg
124 Kč bez DPH
150 Kč s DPH
Digitalbox nabíječka do auta 2xUSB 3.1A DC 12-24V 5V Digitalbox nabíječka do auta 2xUSB 3.1A DC 12-24V 5V
Skladem v eshopu - Digitalbox nabíječka do auta 2xUSB 3.1A DC 12-24V 5V

TRITON 19" jednodílný rozvaděč 12U/500mm, odnímatelné boční kryty

Nástěnný rozvaděč RUA Jednodílný svařovaný rozvaděč s odnímatelnými bočnicemi. IP30, nosnost 30 kg. <table border="0" cellspacing="0" cellpadding="3" frame="void" rules="none"> Příbaly: Klíč - přední dveře 2x Vrut 6x50 4x Podložka 6,6 4x Hmoždinka 10 4x Plovoucí matice M6 8x Protiprachová záslepka 1x Šroub M6x10 8x Plastová podložka 8x Rámeček plastový 300x70 1x Materiál: bezpečnostní kalené sklo tl. 4 mm, ocelový plech <table border="0" cellspacing="0" cellpadding="3" frame="void" rules="none"> Specifikace: Výška (mm) 635 Šířka (mm) 600 Hloubka (mm) 495 Hmotnost (netto v kg) 21,7 Max. doporučené zatížení (kg) 30 Vysoká pevnost konstrukce Rozvaděč má robustní svařovanou konstrukci. Vysoká kvalita zpracování a nejnovější technologie zajišťují skvělý vzhled rozvaděče a nosnost 30 kg. Flexibilní otevírání dveří Vlastní systém pantů umožňuje otvírání dveří pod úhlem téměř 180°. Dveře lze snadno demontovat. Zámek na dveřích Umožňuje snadný a rychlý přístup do rozvaděče. Nastavitelné vertikální lišty Dva páry 19“ vertikálních lišt jsou plynule nastavitelné v libovolné hloubce rozvaděče. To usnadňuje montáž zařízení i organizaci propojovacích kabelů. Vylamovací záslepky V horní, spodní a zadní části rozvaděče jsou připraveny kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami. Součástí příbalu je plastový rámeček a záslepka s kartáčovým těsněním pro utěsnění vstupu proti prachu. Dveře Dveře rozvaděče jsou standardně celoskleněné, ale na požádání mohou být i celoplechové nebo s perforací. Odnímatelné bočnice Odnímatelné bočnice umožňují snadný přístup k nainstalovaným zařízením z boční strany. Ke skeletu jsou uchyceny zámky, ve standardní verzi se stejným klíčem jako má zámek předních dveří. Ventilace RUA má šest vylamovacích záslepek pro montáž chladících jednotek RAx-CH-X2x-X1, nebo ventilátorů RAX-CH-X07-X9 (až tři v horní a tři ve spodní části rozvaděče). Rozvaděč RUA nyní umožňuje instalaci zařízení, kterou dříve v nástěnných rozvaděčích nebylo možné uchladit a bylo nutné je instalovat do stojanových rozvaděčů.
2773 Kč bez DPH
3355 Kč s DPH
TRITON 19" jednodílný rozvaděč 12U/500mm, odnímatelné boční kryty TRITON 19" jednodílný rozvaděč 12U/500mm, odnímatelné boční kryty
Skladem v eshopu - TRITON 19" jednodílný rozvaděč 12U/500mm, odnímatelné boční kryty

Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 5m, šedý

Patch cord with moulded strain relief, 50u" gold-plated contacts, 8P8C plugs
63 Kč bez DPH
76 Kč s DPH
Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 5m, šedý Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 5m, šedý
Skladem v eshopu - Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 5m, šedý

Eth WIFI repeater GEMBIRD WNP-RP300-01 300 Mbps, bílý

- 300 Mbps WiFi opakovač s integrovanými anténami - podporuje všechny IEEE802.11b/g/n WiFi standardy - Maximální WLAN bezpečnost skrze protokoly WPA2, WPA a WEP(128/64) - může být použito i jako router - v módu "repeater" může LAN port sloužit k dráto
258 Kč bez DPH
312 Kč s DPH
Eth WIFI repeater GEMBIRD WNP-RP300-01 300 Mbps, bílý Eth WIFI repeater GEMBIRD WNP-RP300-01 300 Mbps, bílý
Skladem v eshopu - Eth WIFI repeater GEMBIRD WNP-RP300-01 300 Mbps, bílý
1 2 3 4 5 >> >|