Příbaly: Klíč - přední dveře 2x Vrut 6x50 4x Podložka 6,6 4x Hmoždinka 10 4x Plovoucí matice M6 8x Protiprachová záslepka 1x Šroub M6x10 8x Plastová podložka 8x Rámeček plastový 300x70 1x Materiál: bezpečnostní kalené sklo tl. 4 mm, ocelový plech Specifikace: Výška (mm) 770 Šířka (mm) 600 Hloubka (mm) 395 Hmotnost (netto v kg) 22 Max. doporučené zatížení (kg) 30 Vysoká pevnost konstrukce Rozvaděč má robustní svařovanou konstrukci. Vysoká kvalita zpracování a nejnovější technologie zajišťují skvělý vzhled rozvaděče a nosnost 30 kg. Flexibilní otevírání dveří Vlastní systém pantů umožňuje otvírání dveří pod úhlem téměř 180°. Dveře lze snadno demontovat. Zámek na dveřích Umožňuje snadný a rychlý přístup do rozvaděče. Nastavitelné vertikální lišty Dva páry 19“ vertikálních lišt jsou plynule nastavitelné v libovolné hloubce rozvaděče. To usnadňuje montáž zařízení i organizaci propojovacích kabelů. Vylamovací záslepky V horní, spodní a zadní části rozvaděče jsou připraveny kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami. Součástí příbalu je plastový rámeček a záslepka s kartáčovým těsněním pro utěsnění vstupu proti prachu. Dveře Dveře rozvaděče jsou standardně celoskleněné, ale na požádání mohou být i celoplechové nebo s perforací. Odnímatelné bočnice Odnímatelné bočnice umožňují snadný přístup k nainstalovaným zařízením z boční strany. Ke skeletu jsou uchyceny zámky, ve standardní verzi se stejným klíčem jako má zámek předních dveří. Ventilace RUA má šest vylamovacích záslepek pro montáž chladících jednotek RAx-CH-X2x-X1, nebo ventilátorů RAX-CH-X07-X9 (až tři v horní a tři ve spodní části rozvaděče). Rozvaděč RUA nyní umožňuje instalaci zařízení, kterou dříve v nástěnných rozvaděčích nebylo možné uchladit a bylo nutné je instalovat do stojanových rozvaděčů. " /> TRITON 19" jednodílný rozvaděč 15U/400mm, odnímatelné boční kryty
vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TRITON 19" jednodílný rozvaděč 15U/400mm, odnímatelné boční kryty

Kalkulačka splátek CETELEM
3418 Kč s DPH

2825 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RUA-15-AS4-CAX-A1
Výrobce: TRITON
Záruka: 24 měsíců
TRITON 19" jednodílný rozvaděč 15U/400mm, odnímatelné boč...
Druh produktu:
Druh cetelem půjčky
Pojištění:
Cena zboží
Přímá platba
Počet splátek

Výsledek výpočtu z CETELEM

Celková výše úvěru -
Přímá platba -
Počet měsíčních splátek -
Výše měsíční splátky -
Cena úvěru -
RPSN -
Úroková sazba -
Celková částka splatná klientem -
Produkt je zařazen:
Sítě a bezdrát, wireless  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Datové rozvaděče 19" + příslušenství

Popis produktu:
Nástěnný rozvaděč RUA

Jednodílný svařovaný rozvaděč s odnímatelnými bočnicemi. IP30, nosnost 30 kg. rules="none">
Příbaly:


Klíč - přední dveře
2x


Vrut 6x50
4x


Podložka 6,6
4x


Hmoždinka 10
4x


Plovoucí matice M6
8x


Protiprachová záslepka
1x


Šroub M6x10
8x


Plastová podložka
8x


Rámeček plastový 300x70
1x


Materiál: bezpečnostní kalené sklo tl. 4 mm, ocelový plech

rules="none">
Specifikace:


Výška (mm)
770

Šířka (mm)
600

Hloubka (mm)
395

Hmotnost (netto v kg)
22
Max. doporučené zatížení (kg)
30Vysoká pevnost konstrukce
Rozvaděč má robustní svařovanou konstrukci. Vysoká kvalita zpracování a nejnovější technologie zajišťují skvělý vzhled rozvaděče a nosnost 30 kg.

Flexibilní otevírání dveří
Vlastní systém pantů umožňuje otvírání dveří pod úhlem téměř 180°. Dveře lze snadno demontovat.

Zámek na dveřích
Umožňuje snadný a rychlý přístup do rozvaděče.

Nastavitelné vertikální lišty
Dva páry 19“ vertikálních lišt jsou plynule nastavitelné v libovolné hloubce rozvaděče. To usnadňuje montáž zařízení i organizaci propojovacích kabelů.

Vylamovací záslepky
V horní, spodní a zadní části rozvaděče jsou připraveny kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami. Součástí příbalu je plastový rámeček a záslepka s kartáčovým těsněním pro utěsnění vstupu proti prachu.

Dveře
Dveře rozvaděče jsou standardně celoskleněné, ale na požádání mohou být i celoplechové nebo s perforací.

Odnímatelné bočnice
Odnímatelné bočnice umožňují snadný přístup k nainstalovaným zařízením z boční strany. Ke skeletu jsou uchyceny zámky, ve standardní verzi se stejným klíčem jako má zámek předních dveří.

Ventilace
RUA má šest vylamovacích záslepek pro montáž chladících jednotek RAx-CH-X2x-X1, nebo ventilátorů RAX-CH-X07-X9 (až tři v horní a tři ve spodní části rozvaděče). Rozvaděč RUA nyní umožňuje instalaci zařízení, kterou dříve v nástěnných rozvaděčích nebylo možné uchladit a bylo nutné je instalovat do stojanových rozvaděčů.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TRITON 19" jednodílný rozvaděč 15U/400mm, odnímatelné boční kryty
Diskuze k produktu: 19-rozvadec-jednodilny-15u-400mm-odnimatelne-bocni-kryty není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.

Nejprodávanější
Odkazy
Heureka
2016
spolehliva firma
dell partner
qualitat
Sponzorujeme
Triatlon
Naši partneři: www.apartmany-v-rokytnici.cz    www.mader.sk    www.euroking.cz    www.cipino.cz    www.sexshop-erotik.cz www.elektrocr.cz ortézy www.donjoy.cz Vlastníci.cz prodej nemovitostí    Vlastníci.sk predaj nehnuteľnosti    Nejlepší bydlení.cz realitní kancelář    Financier.cz hypotéky, úvěry    Voňavka.cz značkové parfémy    LABE Triclub    Žaluzie    Mobilní telefony    Pneumatiky    Zalevno.cz - Nejlepší ceny na internetu.    Naakup.cz Porovnání cen CenyZboží.cz
© Copyright Mader Computer s.r.o. | Realizace: Koncept Hradec Králové s.r.o.