vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ATEN USB 2.0 Přepínač periferií 2:4 US-224

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
635 Kč s DPH

525 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: US-224
Výrobce: no name
Záruka: 24 měsíců
ATEN USB 2.0 Přepínač periferií 2:4 US-224
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu: US224 ATEN USB 2.0 Přepínač periferií 2:4 US-224
Aten US224 umožní sdílení USB periferií mezi počítači. Umožní dvěma počítačům sdílet až 4 USB 2.0 zařízení. Pěkný a malý design, díky kabelům vše v jednom. Externí ovládání pomocí kabelového ovladače.
- umožní dvěma počítačům sdílet až 4 USB zařízení – USB klávesnici, myš a až dvě další zařízení - jednoduchý výběr portu pomocí kabelového ovladače (1.8 délka), přepínání tlačítkem - USB 2.0 - LED indikace vybraného portu - ochrana proti přetížení - nevyžaduje napájení (podpora volitelného napájení) - zapojitelné za chodu
Podpora v systémech Windows, Linux ,Mac a Sun
Konektory: 2x USB typ A samec pro připojení do 2 PC 4x USB typ A samice pro připojení periferií 1x USB mini pro přídavné napájení (volitelně)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ATEN USB 2.0 Přepínač periferií 2:4 US-224
Diskuze k produktu: aten-usb-20-prepinac-periferii-24-us224 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.