vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Paměťové karty a čtečky, vše do USB

Filtr cen: 0-20800
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3536 Kč bez DPH
4279 Kč s DPH
Allied Telesis 10/100 SC media konvert.AT-MC116XL Allied Telesis 10/100 SC media konvert.AT-MC116XL
Skladem v eshopu - Allied Telesis 10/100 SC media konvert.AT-MC116XL

D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Singlemode

Výrobce: D-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: FastEthernet 100BaseFX - SC; Síťový protokol a typ konektoru 2: FastEthernet 100BaseTX - RJ45; Typ kabeláže: single-mode optický kabel 6/125, UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Výška: 88 mm; Šířka: 25 mm; Délka: 120 mm; Doplňující informace: port automaticky překříží kabely pokud je třeba (MDI/MDI-X), podpora protokolu: 802.3x Flow Control, možnost nezávislé práce v 19" racku DMC-1000, v sestavě externí elektrický adaptér 7.5V, 1.5A, max. délka optického kabelu: 15km
3002 Kč bez DPH
3632 Kč s DPH
D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Singlemode D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Singlemode
Skladem v eshopu - D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX (SC) Singlemode

4GB USB ADATA C008 černo/červená (potisk)

Elegantní USB flash disk s výsuvným USB konektorem, který hladce vysunete z disku palcem. Provedení bez krytky eliminuje nepříjemné potíže se ztracenou krytkou. USB konektor lze rychle a pohodlně připravit k použití jen jednou rukou. Elegantní provedení bez krytky konektoru USB konektor je ukryt v kompaktním těle, kde je plně chráněn bez nutnosti používat krytku. Jednoduchým pohybem palce vpřed je flash disk ihned připraven k použití a zpětným pohybem zase rychle schováte konektor pro potřeby skladování nebo cestování. Váš osobní styl C008 je navržen s otvorem na poutko, takže jej snadno připojíte ke klíčům nebo k mobilnímu telefonu. * řemínek není součástí výrobku. Půvabný a minimalistický design Matně texturované tělo je odolné proti poškrábání a zároveň odpuzuje špínu. C008 má elegantní tvar a dodává se ve dvou stylových barevných kombinacích. Jednoduché křivky této série jsou módní, ale zároveň ji činí také mnohem pohodlnější. Součástí každého C008 je také zajímavý a cenný software: - Nástroj OStoGO vám pomůže převést vaše instalační DVD systému Microsoft Windows 7 do přenosného úložného zařízení a umožní vám tak pohodlně a rychle nainstalovat Windows 7 díky bootování z USB bez nutnosti použití optické jednotky. - Mocný nástroj UFDtoGo synchronizuje data, e-maily a vaše oblíbené položky a poskytuje vám opravdovou mobilitu. - Norton Internet Security 2011 (60-denní zkušební verze) chrání vaše data před viry a jinými škodlivými procesy. Registrací vašeho produktu ADATA online získáte tuto ochranu zdarma. *Software zdarma ke stažení a registrace produktů jsou k dispozici pouze pro produkty ADATA s natištěnou ochrannou známkou pro stahování software. Specifikace: - Rozměry: 59,6 x 19,5 x 9,5 mm - Hmotnost: 10 g - Rozhraní: USB 2.0 - Hot Plug & Play - Napájení přes USB sběrnici - Podporované OS: Windows 98 / 2000 / XP / Vista / 7, Mac OS 9.0 nebo novější, Linux kernel 2.4 nebo novější
136 Kč bez DPH
165 Kč s DPH
4GB USB ADATA C008  černo/červená (potisk) 4GB USB ADATA C008  černo/červená (potisk)
Skladem v eshopu - 4GB USB ADATA C008  černo/červená (potisk)

Transcend externí čtečka paměťových karet, USB 2.0, černá

http://uk.transcend-info.com/Products/CatList.asp?LangNo=0&ModNo=220 Features: - Fully Compliant with the Hi-Speed USB 2.0 specification - USB powered (no external power or battery needed) - LED indicates card insertion and data traffic - Compatible with the new SDHC standard - Two-year Limited warranty Specifications: Dimensions 77.7mm (L) x 46.0mm (W) x 15.8mm (H) Weight 36g Interface USB2.0 Slot power output 5V Operating temperature 0°C(32°F) to 70°C(158°F) Certificates CE, FCC, BSMI Supported Cards CF (CompactFlash Type I) , SD (Secure Digital), SDHC (Secure Digital High Capacity), SDXC, microSDHC, microSD/ TransFlash, MMC (MultiMediaCard), MMCplus, RS-MMC, MMCmobile, MS (Memory Stick), Memory Stick PRO, Memory Stick Duo, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo Product Contents: P8 USB Card Reader Quick Start Guide Warranty Card Mini USB to USB A-Type cable
272 Kč bez DPH
329 Kč s DPH
Transcend externí čtečka paměťových karet, USB 2.0, černá Transcend externí čtečka paměťových karet, USB 2.0, černá
Skladem v eshopu - Transcend externí čtečka paměťových karet, USB 2.0, černá

Kensington SlimBlade Trackball ovladač

Výrobce: Kensington; Třída produktu: Trackball; Typ konektoru: USB 2.0; Počet tlačítek: 4; Skrolovací kolečko: 1; Další vlastnosti: dva laserové senzory; Operační systém: Mac OS, Windows 7, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista
3312 Kč bez DPH
4008 Kč s DPH
Kensington SlimBlade Trackball ovladač Kensington SlimBlade Trackball ovladač
Skladem v eshopu - Kensington SlimBlade Trackball ovladač

Qoltec Adaptér HDMI (M)/HDMI (F), úhlový/otočný

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Konvertor | adaptér (bez síťový produktů); Typ konektoru 1: HDMI samec; Typ konektoru 2: HDMI samice; Barva: černo-zlatá; Doplňující informace: Standard: HDMI, Cable: does not apply, Type: HDMI A Male/ HDMI Female , type package: Polybag; Další informace: Description
83 Kč bez DPH
100 Kč s DPH
Qoltec Adaptér HDMI (M)/HDMI (F), úhlový/otočný Qoltec Adaptér HDMI (M)/HDMI (F), úhlový/otočný
Skladem v eshopu - Qoltec Adaptér HDMI (M)/HDMI (F), úhlový/otočný

Transcend Micro SDHC karta 8GB Class 10 + Adaptér

Výrobce: Transcend; Třída produktu: FLASH paměťové karty; Typ paměťové karty: Micro SecureDigital High-Capacity (microSDHC); Kapacita paměti (flash): 8 GB; Rychlost čtení: 20 MB/s; Rychlost zápisu: 17 MB/s; Šířka: 15 mm; Hloubka: 11 mm; Výška: 1 mm; Přepínač pro ochranu zápisu: Ne; Doplňující informace: CLASS 10, obsahuje adaptér na SecureDigital standard, Kompatibilní s SD 3.0 standardy, Plug and Play, Vestavěná technika opravy chyb (Error Correcting Code), Podpora: Auto-Standby, Power-Off, Sleep; Další informace: www.transcend-info.com [LINK]
204 Kč bez DPH
247 Kč s DPH
Transcend Micro SDHC karta 8GB Class 10 + Adaptér Transcend Micro SDHC karta 8GB Class 10 + Adaptér
Skladem - Transcend Micro SDHC karta 8GB Class 10 + Adaptér

Transcend 32GB microSDHC (Class 4) paměťová karta (s adaptérem)

microSDHC karta class 4, zaručující minimální rychlost zápisu 4 MB/sekundu. Kapacita : 32GB Určeno pro digitální fotoapáráty, HD video kamery, přehrávače hudby, mobilní telefony a jiná vysokokapacitní zařízení. - Minimální poruchovost - Miniatur
460 Kč bez DPH
557 Kč s DPH
Transcend 32GB microSDHC (Class 4) paměťová karta (s adaptérem) Transcend 32GB microSDHC (Class 4) paměťová karta (s adaptérem)
Skladem v eshopu - Transcend 32GB microSDHC (Class 4) paměťová karta (s adaptérem)

GEMBIRD Kabel USB A-B micro 1,8m 3.0, modrý

Popis produktu: Nová super rychlá sběrnice USB 3.0 podporuje datový tok až 600Mbps USB 3.0 cable A plug/B plug 6ft cable Gold-plated contacts suitable for USB 3.0 super-speed, USB 2.0 high-speed data transfer Specifications Moulded Blue color
117 Kč bez DPH
142 Kč s DPH
GEMBIRD Kabel USB A-B micro 1,8m 3.0, modrý GEMBIRD Kabel USB A-B micro 1,8m 3.0, modrý
Skladem v eshopu - GEMBIRD Kabel USB A-B micro 1,8m 3.0, modrý

Delock adaptér SATA -> CompactFlash

Výrobce: Delock; Třída produktu: Ostatní řadiče/adaptéry; Typ sběrnice: SATA I/II; Interní konektory: 1 x SATA; Externí konektory: N/A; Podporované OS: Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista, Microsoft Windows 3.1, Microsoft Windows NT 4.0, Linux; Low-profile karta: Ne; Doplňující informace: Interní Delock Compact flash do SATA, Karta CF funguje jako dodatoční úložní prostor , V systému je viditelná jako HDD s ktorého možná také bootovat, Podporuje CF karty typu I/II a IBM microdrive, Integrován 22-pin SATA, data a napájecí konektor (samec), Možnost bootování
433 Kč bez DPH
524 Kč s DPH
Delock adaptér SATA -> CompactFlash Delock adaptér SATA -> CompactFlash
Skladem v eshopu - Delock adaptér SATA -> CompactFlash

Ednet - Apple IP5 nabíjecí a datový kabel, Lightning, Apple 8pin - USB A, 0,5 m, USB 2.0, MFI, zlacené konektory

Ednet - Apple IP5 nabíjecí a datový kabel, Lightning, Apple 8pin - USB A, 0,5 m, USB 2.0, MFI, zlacené konektory V ideálním pro synchronizaci a nabíjení Apple iPhone®, iPod touch® 5. generace, iPad, iPod mini® nano® 7. generace, nebo iPad® 4. generace
401 Kč bez DPH
485 Kč s DPH
Ednet -  Apple IP5 nabíjecí a datový kabel, Lightning, Apple 8pin - USB A, 0,5 m, USB 2.0, MFI, zlacené konektory Ednet -  Apple IP5 nabíjecí a datový kabel, Lightning, Apple 8pin - USB A, 0,5 m, USB 2.0, MFI, zlacené konektory
Skladem v eshopu - Ednet -  Apple IP5 nabíjecí a datový kabel, Lightning, Apple 8pin - USB A, 0,5 m, USB 2.0, MFI, zlacené konektory

SanDisk Cruzer GLIDE 16GB USB 2.0 flashdisk, výsuvný konektor

Výrobce: SanDisk; Třída produktu: Paměti USB (flashdisky); Kapacita paměti (flash): 16 GB; Paměťové rozhraní: USB 2.0; Vestavěná čtečka paměťových karet: Ne; Podporované OS: Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Mac OS Xv10.5 nebo novější; Další informace: www.sandisk.com [LINK]
214 Kč bez DPH
259 Kč s DPH
SanDisk Cruzer GLIDE 16GB USB 2.0 flashdisk, výsuvný konektor SanDisk Cruzer GLIDE 16GB USB 2.0 flashdisk, výsuvný konektor
Skladem v eshopu - SanDisk Cruzer GLIDE 16GB USB 2.0 flashdisk, výsuvný konektor
1 2 3 4 5 >> >|