vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

AXAGON externí MINI čtečka 5-slot ALL-IN-ONE

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
199 Kč s DPH

164 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: CRE-X1
Výrobce: AXAGO
Záruka: 24 měsíců
AXAGON externí MINI čtečka 5-slot ALL-IN-ONE
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Velmi kompaktniacute; All-in-One čtečka paměťovyacute;ch karet AXAGON CRE-X1 MINI podporuje vscaron;echny současneacute; paměťoveacute; karty včetně nejnovějscaron;iacute;ch karet SDHC a SDXC. Je vybavenaacute; paacute;tyacute;m slotem pro přiacute;mou podporu populaacute;rniacute;ch miniaturniacute;ch microSD karet. Umožňuje vyscaron;scaron;iacute; rychlosti čteniacute; a zaacute;pisu Compact Flash karet. LED dioda indikuje spraacute;vneacute; vloženiacute; karty a probiacute;hajiacute;ciacute; přenos dat. O napaacute;jeniacute; čtečky se staraacute; USB sběrnice.

vstupniacute; rozhraniacute;
USB 2.0
sloty
5 slotů
přiacute;maacute; podpora karet
CF, SD, MMC, MS, xD, RS-MMC, MS Duo, microSD, SDHC, SDXC
provedeniacute;
externiacute;
připojeniacute; vstupu
USB mini B-F konektor

Podpora paměťovyacute;ch karet: bull; slot Micro SD: microSD, microSDHC, microSDXC, TransFlash, bull; slot XD: xD Picture Card, xD Type M, xD Type M+, xD Type H, karty SmartMedia nejsou podporovaacute;ny, bull; slot CF: CompactFlash Type I, CF Type II, CF Extreme III, CF Ultra II, Microdrive, Magicstor, bull; slot SD: SecureDigital SD, SDHC, SDXC, HS SD, SD Ultra II, SD ROM, MultiMedia Card MMC, MMC-II, MMC Dual Voltage, MMC mobile, RS-MMC, HS-RS-MMC, RS-MMC Dual Voltage, s adapterem miniSD, miniSDHC, MMC Micro, bull; slot MS: Memory Stick, MS Pro, MS Duo, MS Pro Duo, MS Magic Gate, MS Pro Magic Gate, MS Duo Magic Gate, MS Pro Duo Magic Gate, Memory Stick Pro HG Duo, MS ROM, MS Select, Memory Stick XC, s adapterem M2 (MS Micro).
Čtečka přiacute;mo podporuje posledniacute; specifikace flash karet CF 5.0 (UDMA 0 - UDMA 6), SD 2.0 (SDHC, až 32GB), SD 3.0 (SDXC, až 2TB), MMC 4.4 (8-bit), MS 1.43, MS Pro 1.05, MS Pro HG 1.03, MS XC 1.0, xD 1.2. Použityacute; čipset umožňuje vyscaron;scaron;iacute; rychlosti čteniacute; a zaacute;pisu vysokorychlostniacute;ch Compact Flash karet. Optimalizovanaacute; podpora xD-H karet pro vyscaron;scaron;iacute; rychlosti čteniacute; a zaacute;pisu. V souborovyacute;ch manažerech se čtečka indikuje pouze jako jedna novaacute; mechanika (odpadaacute; hledaacute;niacute; aktivniacute; jednotky s vloženou kartou).
Dalscaron;iacute; vlastnosti: bull; Plně kompatibilniacute; s USB 2.0 a zpětně kompatibilniacute; s USB 1.1. bull; Podpora přenosovyacute;ch rychlostiacute; 12 / 480 Mbit/s (full / high speed). bull; Plnaacute; podpora Plug and Play a Hot Swap. bull; Hardwarovaacute; podpora funkce ECC (Error Correction Code) a CRC (Cyclic Redundancy Check). bull; Připojeniacute; přes USB konektor typu mini B female. V baleniacute; mini B male / A male USB 2.0 kabelovaacute; redukce o deacute;lce 10 cm pro připojeniacute; k PC. bull; Napaacute;jeniacute; čtečky po USB sběrnici (bus-power). bull; LED dioda indikujiacute;ciacute; spraacute;vneacute; vloženiacute; karty a přenos dat. bull; Rozměry 75 x 37 x 13 mm, hmotnost 23 g (bez USB kabelu).
Podporovaneacute; operačniacute; systeacute;my: bull; MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 a novějscaron;iacute;, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 a novějscaron;iacute; (podporovaacute;ny vscaron;echny 32- i 64-bitoveacute; verze OS Windows), Mac OS X 10.x a vyscaron;scaron;iacute;, Linux s jaacute;drem 2.4.x a vyscaron;scaron;iacute;m. bull; Pozn.: Ovladače jsou součaacute;stiacute; podporovanyacute;ch operačniacute;ch systeacute;mů a nainstalujiacute; se zcela automaticky.
Baleniacute; obsahuje: bull; Čtečku karet a propojovaciacute; USB kabel deacute;lky 10 cm. bull; Baleno v oboustranneacute;m zataveneacute;m blistru s instalačniacute;m naacute;vodem a multijazyčnyacute;m popisem.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k AXAGON externí MINI čtečka 5-slot ALL-IN-ONE
Diskuze k produktu: axago-externi-mini-ctecka-5slot-allinone není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.