vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Gembird tester kabelů RJ45/RJ11 (UTP/STP/5E/6E) DIGITAL

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1368 Kč s DPH

1131 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: NCT-3
Výrobce: GEMBIRD
Záruka: 24 měsíců
Gembird tester kabelů RJ45/RJ11 (UTP/STP/5E/6E) DIGITAL
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Gembird; Třída produktu: Nástroje/Testery; Druh nářadí: měřící nástroj; Další funkce: testuje datové i telefonní kabely; Doplňující informace: Ukazuje problémy s kabely Cat 5E, 6E, coaxálni a telefonni kabely,, otevřený obvod, zkrat, jumper drát, opační připojení,, Měří délku kabelu a určuje vzdálenost do otevřeného obvodu, Přesnost měření do 97% přez vstavěnou kalibraci, Napájení: 4x 1,5V AA DC baterie (nejsou v balení), Až do 50 hodin práce při jedné vyměně baterií, spotreba energie: do 16mA, Displej: LCD 4x16 znaků, 61,6 x 25,2 mm, Zaprojektován pro: STP/UTP, coaxiálni a telefonní kabely, Pracovní teplota: -10 ... +60°C, Tester port: tester RJ45 master portu (M), tester LOOPBACK RJ45, meraní vzdálenosti z portu RJ45 (L) do portu RJ45 (R), Maximální délka kabelu: do 1350 m, Vykrývá problémy s: otevřeným obvodem, zkratem, přepětím, s obráceným připojením a cross-talk rušením, Automatické vypnutí: po 30 minutech; Šířka: 80 mm; Výška: 180 mm; Hloubka: 40 mm; Čistá hmotnost: 0.25 kg; Barva: grafitová


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Gembird tester kabelů RJ45/RJ11 (UTP/STP/5E/6E) DIGITAL
Diskuze k produktu: gembird-tester-kabelu-rj45-utp-stp-5e-6e-digital není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.