vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

i-Tec USB3.0/LAN+HUB 3port Slim Gigabit Ethernet adaptér

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
516 Kč s DPH

426 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: U3GL3SLIM
Výrobce: I-TEC
Váha: 0,05
Záruka: 24 měsíců
i-Tec USB3.0/LAN+HUB 3port Slim Gigabit Ethernet adaptér
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Kombinace pasivního USB 3.0 HUBu s Gigabit Ethernet adaptérem, pro snadné a rychlé připojení vašich oblíbených USB zařízení k notebooku, tabletu nebo PC jediným USB kabelem, a pro vysokorychlostní přístup k síti a internetu přes Gigabit Ethernet. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je ideálním příslušenstvím během cest.
Nabízí tři USB 3.0 porty s funkcí Plug Play a standardním USB nabíjením - HUB automaticky detekuje, jestli je připojeno zařízení pro USB nabíjení. Rozhraní USB 3.0 je důležité zejména pro datové přenosy z USB 3.0 paměťových karet a flash disků, kde se nejvíce využije jeho vysoká přenosová rychlost. HUB je napájen z USB sběrnice a má vestavěnou přepěťovou ochranu vašeho počítače pro případ zkratu na periferních zařízeních. Samozřejmostí je zpětná kompatibilita s USB 2.0.
Gigabit Ethernet port poskytuje vysokorychlostní přístup k síti a internetu. Nemusíte tedy pořizovat jinou GigaLAN kartu, ať již do PCI/PCIe slotu nebo Express/CardBus slotu. Specifikace USB 3.0 zajistí maximální a spolehlivé využití 10/100/1000 Mbps rychlosti. Síťové připojení je možno používat také v systému Android, podpora této funkce ale musí být zahrnuta výrobcem přímo v daném Android zařízení. To si snadno ověříte v nastavení síťových připojení ? další sítě, zde musí být položka Ethernet.

SPECIFIKACE
Kombinace pasivního USB 3.0 HUBu s Gigabit Ethernet adaptérem, pro snadné a rychlé připojení vašich oblíbených USB zařízení k notebooku / tabletu / PC jediným USB kabelem, a pro vysokorychlostní přístup k síti a internetu přes Gigabit Ethernet
3x USB 3.0 port pro připojení USB zařízení a vysokorychlostní přenos dat (5 Gbps)
1x Ethernet GLAN RJ-45 port, podporuje rychlosti 10 / 100 / 1000 Mbps
Integrovaný USB 3.0 kabel pro připojení k notebooku / tabletu / PC
LED indikace pro Ethernet připojení
Podpora funkcí Wake-on-LAN a Plug Play
Rozhraní USB 3.0, zpětně kompatibilní s USB 2.0
VIA VL813 chipset splňující USB 3.0 specifikaci, revize 1.0
ASIX AS88179 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter chipset - podporuje standard IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab a IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet)
Napájení ze sběrnice USB, není potřeba externí napájecí adaptér
OS Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 32/64 bit, Mac OS X, Linux, Android
Rozměry produktu: 123 x 29 x 19 mm
Hmotnost produktu: 50 g
Rozměry balení: 220 x 153 x 32 mm
Hmotnost balení: 105 g

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Hardwarové požadavky: notebook / tablet / PC s volným USB 3.0 / 2.0 portem. Pokud máte USB 2.0, bude rychlost přenosů omezena. Procesor Intel Pentium 1.2GHz a vyšší, 512MB RAM.

Operační systém: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 32/64 bit, Mac OS X, Linux, Android

OBSAH BALENÍ
i-tec USB 3.0 Slim HUB 3 Port + Gigabit Ethernet Adapter s integrovaným kabelem (17 cm)
CD s ovladači a manuálem
Quick Start


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k i-Tec USB3.0/LAN+HUB 3port Slim Gigabit Ethernet adaptér
Diskuze k produktu: itec-usb-30-slim-hub-3-port-with-gigabit-lan není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.