vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MikroTik (RPSMA to RPSMA cable 500mm) ACRPSMA, Flex-guide

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
232 Kč s DPH

192 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ACRPSMA
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 24 měsíců
MikroTik (RPSMA to RPSMA cable 500mm) ACRPSMA, Flex-guide
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
RF kabel s velmi nízkou ztrátou zisku a velkou flexibilitou s délkou 50cm a konektory RSMA male. Kabel je vhodný jak pro vnitřní tak i venkovní použití - ideální pro MikroTik BaseBox a další produkty.

A super low loss RPSMA cable for superior connection quality, suited for indoor and outdoor use, this cable provides superior matching and loss values.

The name of this cable comes from combining the words “flexible” and “waveguide”, to denote the high end features of this product.

The inner conductor is silver plated copper, and both connectors are soldered, not crimped, for the best possible signal quality. Ideally suited for our BaseBox and other products with RPSMA connectors, and works with most antennas.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MikroTik (RPSMA to RPSMA cable 500mm) ACRPSMA, Flex-guide
Diskuze k produktu: mikrotik-flexguide-rpsma-rpsma-kabel-500mm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.