vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Nástěnný rozvaděč Dvoudílný 9U (š)600x(h)615

Kalkulačka splátek CETELEM
3970 Kč s DPH

3281 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: RBA-09-AD6-CAX-A1
Výrobce: TRITON
Záruka: 24 měsíců
Nástěnný rozvaděč Dvoudílný 9U (š)600x(h)615
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nástěnný rozvaděč RBA – dělený
RBA-09-AD6-CAX-A1

Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží.

Dvoudílný rozvaděč RBA je velmi úspěšnou verzí nástěnných rozvaděčů. Otvíratelné části rozvaděče umožňují snadný přístup k instalovaným zařízením.
Rozvaděč má robustní svařovanou konstrukci. Vysoká kvalita zpracování a nejnovější technologie zajišťují skvělý vzhled rozvaděče.
Dveře rozvaděče jsou standardně celoskleněné, ale na přání mohou být i celoplechové anebo s perforací.
Vlastní systém pantů umožňuje otvírání dveří pod úhlem téměř 180°. Dveře lze snadno demontovat

Snadný přístup
Otvíratelné části rozvaděče umožňují snadný vstup do zadní části rozvaděče. Po odemčení spojovacích zámků lehce odklopíte přední část rozvaděče. Všechny části jsou vzájemně propojeny a uzemněny.

Zámky
Ve standardním provedení má zámek dveří i odklopné části stejný klíč.

Nastavitelné vertikální lišty
Jeden pár 19“ vertikálních lišt je plynule nastavitelný v libovolné hloubce rozvaděče. To usnadňuje montáž zařízení i organizaci propojovacích kabelů.

Vylamovací záslepky
V horní, spodní a zadní části rozvaděče jsou připraveny kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami. Součástí příbalu je plastový rámeček a záslepka s kartáčovým těsněním pro utěsnění vstupu proti prachu.

Ventilace
RBA typ A6, má šest vylamovacích záslepek pro montáž chladících jednotek RAx-CH-X2x-X1, nebo ventilátorů RAX-CH-X07-X9 (až tři v horní a tři ve spodní části rozvaděče). Rozvaděč RBA nyní umožňuje instalaci zařízení, kterou dříve v nástěnných rozvaděčích nebylo možné uchladit a bylo nutné je instalovat do stojanových rozvaděčů.

Příbaly
• Klíč - přední dveře 2x
• Vrut 6x50 4x
• Podložka 6,6 4x
• Hmoždinka 10 4x
• Plovoucí matice M6 8x
• Protiprachová záslepka 1x

Materiál
• Bezpečnostní kalené sklo tl. 4 mm
• Ocelový plech


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Nástěnný rozvaděč Dvoudílný 9U (š)600x(h)615
Diskuze k produktu: nastenny-rozvadec-dvoudilny-9u-s600xh615 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.