vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
602 Kč s DPH

498 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,15m
Diskuze k produktu: opticky-patchkabel-duplex-lcsc-50-125-m-mm15m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.