vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Satelitní příslušenství a kabely

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|
2634 Kč bez DPH
3187 Kč s DPH
Multiswitch MS 9/8 PIU-5 - multipřepínač Multiswitch MS 9/8 PIU-5 - multipřepínač
Skladem v eshopu - Multiswitch MS 9/8 PIU-5 - multipřepínač
50 Kč bez DPH
61 Kč s DPH
DATACOM BNC konektor RG59 75 ohm (0,7mm) DATACOM BNC konektor RG59 75 ohm (0,7mm)
Skladem v eshopu - DATACOM BNC konektor RG59 75 ohm (0,7mm)
289 Kč bez DPH
350 Kč s DPH
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3
Skladem v eshopu - Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3
132 Kč bez DPH
160 Kč s DPH
Hama anténní kabel 75dB, bílý, 10m, sáček Hama anténní kabel 75dB, bílý, 10m, sáček
Skladem, dodání do 3 dnů - Hama anténní kabel 75dB, bílý, 10m, sáček
121 Kč bez DPH
146 Kč s DPH
Hama anténní kabel 75dB, bílý, 15m, sáček Hama anténní kabel 75dB, bílý, 15m, sáček
Skladem, dodání do 3 dnů - Hama anténní kabel 75dB, bílý, 15m, sáček

PremiumCord TV propojovací kabel M/F 75 Ohm 3m

TV propojovací kabel M/F 75 Ohm - IEC konektory samec-samice - kvalitní stínění - délka 3m
48 Kč bez DPH
58 Kč s DPH
PremiumCord TV propojovací kabel M/F 75 Ohm 3m PremiumCord TV propojovací kabel M/F 75 Ohm 3m
Skladem - PremiumCord TV propojovací kabel M/F 75 Ohm 3m

Měřící přístroj AB CryptoBox MeTrio2 DVB-T2/C2/S2

Novinka!!! Merací prístroj na meranie satelitného DVB-S / DVB-S2, terestriálneho DVB-T/ DVB-T2 a ...
8777 Kč bez DPH
10620 Kč s DPH
Měřící přístroj AB CryptoBox MeTrio2 DVB-T2/C2/S2 Měřící přístroj AB CryptoBox MeTrio2 DVB-T2/C2/S2
Skladem v eshopu - Měřící přístroj AB CryptoBox MeTrio2 DVB-T2/C2/S2
179 Kč bez DPH
217 Kč s DPH
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 2m OM3 Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 2m OM3
Skladem v eshopu - Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 2m OM3
256 Kč bez DPH
310 Kč s DPH
WiFi Dongle s 5dBi anténou pro AB Cryptobox WiFi Dongle s 5dBi anténou pro AB Cryptobox
Skladem v eshopu - WiFi Dongle s 5dBi anténou pro AB Cryptobox
16 Kč bez DPH
19 Kč s DPH
Valueline FC-026 - Anténní adaptér F zástrčka - Koax zásuvka Stříbrná Valueline FC-026 - Anténní adaptér F zástrčka - Koax zásuvka Stříbrná
Skladem v eshopu - Valueline FC-026 - Anténní adaptér F zástrčka - Koax zásuvka Stříbrná
3689 Kč bez DPH
4464 Kč s DPH
Kábel koaxiálny Cavel KF 114 250m Kábel koaxiálny Cavel KF 114 250m
Skladem v eshopu - Kábel koaxiálny Cavel KF 114 250m

GEMBIRD Patch kabel S/FTP CAT6, 1,5m, černý

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Délka: 1.5 m; Cross-Over: Ne
45 Kč bez DPH
55 Kč s DPH
GEMBIRD Patch kabel S/FTP CAT6, 1,5m, černý GEMBIRD Patch kabel S/FTP CAT6, 1,5m, černý
Skladem v eshopu - GEMBIRD Patch kabel S/FTP CAT6, 1,5m, černý
1 2 3 4 5 >> >|