vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PLANET 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot + 1x LC Connector Low Profile

Kalkulačka splátek CETELEM
5411 Kč s DPH

4472 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ENW-9801
Výrobce: Planet
Váha: 0,047
Záruka: 23 měsíců
PLANET 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PLANET 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot + 1x LC Connector Low Profile

The PLANET ENW-9801 Single-Port 10 Gigabit Ethernet server adapter is an optimal solution for Ethernet applications by providing strict low-power budgets and small form factor. It offers simple integration into any PCI Express x8 server slot via one SFP+ slot

Designed to address high-performance system application requirements

One SFP+ slot
PCI Express x8 Host Bus interface
16K Jumbo Frame
IEEE 802.1Q Tagged VLAN
IEEE 802.1p CoS traffic priority
SNMP RMON Statistics
Low Power Consumption
Complies to Microsoft, Linux, FreeBSD and Solaris OS
Virtual NIC support
Reduced CPU utilization and improve throughput

Výrobek je dodáván s manuálem pouze v anglickém jazyce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PLANET 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot + 1x LC Connector Low Profile
Diskuze k produktu: planet-10-gigabit-ethernet-pci-express-card-1x-sfp-slot-1x-lc-connector-low-profile není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.