vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Podstavec s filtrem 600x1000

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1883 Kč s DPH

1556 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Datové rozvaděče 19" + příslušenství
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: RAC-PO-X61-XN
Výrobce: TRITON
Záruka: 24 měsíců
Podstavec s filtrem 600x1000
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Podstavce jsou dodávány v rozmontovaném stavu. Druhý filtr je možno jednoduše doobjednat jako náhradu za druhý kryt. Podstavec vždy přesně kopíruje půdorysný profil rozvaděče bez ohledu na to, zda je nebo není nainstalován filtr. Podstavce jsou standardně dodávány v šířkách 600 a 800 mm a v hloubkách 600, 800, 900 a 1000 mm. Výška všech podstavců je 120 mm.


TIP: Podstavec je připraven na instalaci stabilizátorů, které doporučujeme používat u rozvaděčů osazených výsuvnými servery.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Podstavec s filtrem 600x1000
Diskuze k produktu: podstavec-pod-rack-600x1000-s-filtrem není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.