vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Podstavec pod rack 800x1000 s filtrem 1x šedý

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1900 Kč s DPH

1570 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Datové rozvaděče 19" + příslušenství
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: RAC-PO-X81-XN
Výrobce: TRITON
Záruka: 24 měsíců
Podstavec pod rack 800x1000 s filtrem 1x šedý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
RAC-PO-X81-XN

PŘEHLED

Podstavce jsou plně univerzální, tj. použitelné pro všechny typy stojanových rozvaděčů s výjimkou ROA a RSX. Konstrukci tvoří dva podélné boční díly, které odpovídají hloubce rozvaděče, a dva kryty (přední a zadní) s odpovídající šířkou. Podstavce řady XN mají nosnost 400 kg.

OBSAH SADY
* 2 x podélný boční díl s prostupem pro kabely
(s vylamovacími záslepkami)
* 2 x kryt s kabelovými prostupy
(s vylamovacími záslepkami)
* 1 x kryt s filtrem
* 1 x protiprachový kartáč
* spojovací materiál

Podstavce jsou dodávány v rozmontovaném stavu. Druhý filtr je možno doobjednat a nahradit jím standardně dodávaný kryt s kabelovými prostupy. Podstavec vždy přesně kopíruje půdorysný profil rozvaděče bez ohledu na to, zda je nebo není nainstalován filtr. Podstavce jsou standardně dodávány v šířkách 600 a 800?mm a v hloubkách od 600 do 1200 ?mm. Výška všech podstavců je 120?mm.

TIP: Podstavec je připraven na instalaci stabilizátorů, které doporučujeme používat u rozvaděčů osazených výsuvnými servery.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Podstavec pod rack 800x1000 s filtrem 1x šedý
Diskuze k produktu: podstavec-pod-rack-800x1000-s-filtrem-1x-sedy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.