vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Puro pouzdro s aktivním dotykovým flipem Sense Booklet Quick View pro iPhone 6, transparentní

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
544 Kč s DPH

450 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: IPC647SENSETR
Výrobce: Puro
Záruka: 24 měsíců
Puro pouzdro s aktivním dotykovým flipem Sense Booklet Qu...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Pouzdro Sense pro iPhone 6 je inovativniacute; pouzdro s ''funkciacute; rychleacute;ho pohledu'', kteryacute; vaacute;m umožniacute; použiacute;vat svůj smartphone bez nutnosti odklopeniacute; flipu. Ihned vidiacute;te zmescaron;kanaacute; volaacute;niacute; a zpraacute;vy. Dotykovyacute; flip, vyrobeneacute; z ultra citliveacute;ho materiaacute;lu zviditelňiacute; displej telefonu, když se rozsviacute;tiacute;. Zaacute;roveň poloprůhlednyacute; kryt zajiscaron;ťuje maximaacute;lniacute; bezpečnost telefonu a perfektniacute; zpracovaacute;niacute;. Sense pouzdro kombinuje průkopnickeacute; funkce, jejichž uacute;čelem je doprovaacute;zet a zvyacute;scaron;it použiacute;vaacute;niacute; vascaron;eho zařiacute;zeniacute; kdykoliv během dne. Pouzdro takeacute; umožňuje volnyacute; přiacute;stup ke kameře.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Puro pouzdro s aktivním dotykovým flipem Sense Booklet Quick View pro iPhone 6, transparentní
Diskuze k produktu: puro-pouzdro-s-aktivnim-dotykovym-flipem-sense-booklet-quick-view-pro-iphone-6-transparentni není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.