vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Puro pouzdro s aktivním dotykovým flipem Sense Booklet Quick View pro iPhone 6, transparentní

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
422 Kč s DPH

349 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: IPC647SENSETR
Výrobce: Puro
Záruka: 24 měsíců
Puro pouzdro s aktivním dotykovým flipem Sense Booklet Qu...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Puro pouzdro s aktivním dotykovým flipem Sense Booklet Quick View pro iPhone 6 Pouzdro Sense pro iPhone 6 je inovativní pouzdro s ''funkcí rychlého pohledu'', který vám umožní používat svůj smartphone bez nutnosti odklopení flipu. Ihned vidíte zmeškaná volání a zprávy. Dotykový flip, vyrobené z ultra citlivého materiálu zviditelňí displej telefonu, když se rozsvítí. Zároveň poloprůhledný kryt zajišťuje maximální bezpečnost telefonu a perfektní zpracování. Sense pouzdro kombinuje průkopnické funkce, jejichž účelem je doprovázet a zvýšit používání vašeho zařízení kdykoliv během dne. Pouzdro také umožňuje volný přístup ke kameře. Technické specifikace Perfektní zpracování Otvory pro fotoaparát, LED blesk a reproduktor Volný přístup ke všem ovládacím prvkům Odolný proti poškrábání


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Puro pouzdro s aktivním dotykovým flipem Sense Booklet Quick View pro iPhone 6, transparentní
Diskuze k produktu: puro-pouzdro-s-aktivnim-dotykovym-flipem-sense-booklet-quick-view-pro-iphone-6-transparentni není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.