vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2038 Kč s DPH

1684 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Konvertory a převodníky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DMC-300SC/E
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé kabeláže v rámci jedné sítě, aby z ní bylo možné vytvořit jednu homogenní jednotku.

Budou-li pomocí konvertoru navzájem spojeny sítě se různými topologiemi, mohou spolu komunikovat, vyměňovat si data a mohou společně využívat většinou drahá periferní zařízení. Přitom může být příslušný konvertor zvolen vždy podle dané situace.

To je cenově velmi výhodná možnost, jak i nadále využít dosud používaná zařízení, např. přepínače. Lze tak zamezit novým drahým nákupům a může zůstat zachována principiální konstrukce sítě. I pokud jde o délku kabelů s optickými vlákny, nabízí firma D-Link bohatou škálu produktů.

Úseky vedení se skleněnými vlákny jsou velmi vhodné pro interní LAN spojení, protože kombinují bezporuchový přenos s vysokou bezpečností proti odposlechu.

* DMC-300SC Fast Ethernet konvertor z 10/100 Mbit TP (RJ-45) na 100 Mbit FX (SC-Duplex)
* FDX, max. 2 km, včetně napájecího adaptéru


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k 10/100to100BaseFX (SC) Multimode Media Converter
Diskuze k produktu: 10-100to100basefx-sc-multimode-media-converter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.