vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Konvertory a převodníky

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
 zobrazit: 
<< 1 2 3 4 >>

Delock převodník SATA 6 Gb/s 22 pin > USB 3.0-A (M) + USB 2.0-A (M)

Výrobce: Delock; Třída produktu: Ostatní řadiče/adaptéry; Typ sběrnice: SATA III; Interní konektory: 1 x SATA; Externí konektory: 1 x USB 3.0, 1 x USB; Low-profile karta: Ne, Konektory:, Napětí: dodatoční 5V přez USB 2.0-A konektor, Přenosová rychlost dat až:, SuperSpeed 5 Gb/s, Hi-Speed 480 Mb/s, Full-Speed 12 Mb/s, Low-Speed 1.5 Mb/s, Délka kabelu: 20 cm (včetně konektoru)
420 Kč bez DPH
508 Kč s DPH
Delock převodník SATA 6 Gb/s 22 pin > USB 3.0-A (M) + USB 2.0-A (M) Delock převodník SATA 6 Gb/s 22 pin > USB 3.0-A (M) + USB 2.0-A (M)
Skladem v eshopu - Delock převodník SATA 6 Gb/s 22 pin > USB 3.0-A (M) + USB 2.0-A (M)
240 Kč bez DPH
290 Kč s DPH
PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100 PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100
Skladem v eshopu - PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100
3494 Kč bez DPH
4228 Kč s DPH
Allied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU Allied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU
Skladem v eshopu - Allied Telesis MMCR18 Multi-Region AC PSU

TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv.

Media konvertor využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna je potřeba použít konvertor MC112CS. Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu. LAN port: 10/100 Mbps RJ45 Napájení: 5V/2A Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX Provozní teplota: 0 - 50 °C Přenosová rychlost: 10/100 Mbps Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm Hmotnost: 0,34 kg LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů Vlnová délka: TX: 1550nm, RX: 1310 nm Max. délka spoje: single-mode 20/40/60 km Optický kabel: 9/125 Konektor: SC, RJ45 Přenášené signály: TxD a RxD
785 Kč bez DPH
949 Kč s DPH
TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv. TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv.
Skladem v eshopu - TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv.

Delock 2.5'' Converter SATA 22 Pin > M.2 NGFF with Enclosure

Výrobce: Delock; Třída produktu: Ostatní řadiče/adaptéry; Typ sběrnice: SATA III; Interní konektory: 1 x M.2; Externí konektory: 1 x SATA; Součást balení: šroubovák, Uživatelská příručka; Low-profile karta: Ne; Délka: 100 mm; Šířka: 70 mm; Výška: 7 mm; Čistá hmotnost: nedostatek dat; Hrubá hmotnost: nedostatek dat; Doplňující informace: Možnost bootování, Nezávislý od operačního systému, není třeba instalovat ovladače
503 Kč bez DPH
609 Kč s DPH
Delock 2.5'' Converter SATA 22 Pin > M.2 NGFF with Enclosure Delock 2.5'' Converter SATA 22 Pin > M.2 NGFF with Enclosure
Skladem v eshopu - Delock 2.5'' Converter SATA 22 Pin > M.2 NGFF with Enclosure
4898 Kč bez DPH
5927 Kč s DPH
Allied Telesis AT-MMC2000/LC Allied Telesis AT-MMC2000/LC
Skladem v eshopu - Allied Telesis AT-MMC2000/LC
874 Kč bez DPH
1057 Kč s DPH
Allied Telesis 10/100 15km SC WDM AT-FS238B/1 Allied Telesis 10/100 15km SC WDM AT-FS238B/1
Skladem v eshopu - Allied Telesis 10/100 15km SC WDM AT-FS238B/1

Delock adaptér USB 3.0 -> eSATA

Výrobce: Delock; Třída produktu: Ostatní řadiče/adaptéry; Typ sběrnice: USB 3.0; Interní konektory: 1 x USB; Externí konektory: 1 x eSATA; Podporované OS: Windows XP/Vista/7, Linux kernel 2.6.21; Low-profile karta: Ne; Doplňující informace: Umožní připojení všech SATA zařízení přez USB 3.0 nebo USB 2.0, Serial ATA II v1.0, Přenos dat do 3 Gb/s, Podpora ATA/ATAPI mode, Podporuje SATA 1.5 Gb/s a SATA 3 Gb/s zařízení, Hot Swap, Plug & Play
365 Kč bez DPH
442 Kč s DPH
Delock adaptér USB 3.0 -> eSATA Delock adaptér USB 3.0 -> eSATA
Skladem v eshopu - Delock adaptér USB 3.0 -> eSATA

Delock Konvertor SATA / USB 3.1 Typ-B samice > M.2 / mSATA Slot

Výrobce: Delock; Třída produktu: Ostatní řadiče/adaptéry; Typ sběrnice: SATA III, USB 3.1; Interní konektory: 1 x M.2, 1 x SATA; Externí konektory: 1 x SATA, 1 x USB 3.1; Podporované OS: Windows 7/8, Windows 10, Linux; Přiložený software: nedostatek dat; Součást balení: Uživatelský manuál; Low-profile karta: Ne; Délka: 100 mm; Šířka: 85 mm; Výška: 15 mm; Čistá hmotnost: nedostatek dat; Hrubá hmotnost: nedostatek dat, LED indikátor, Maximální výška komponent modulu: 1.35 mm
1483 Kč bez DPH
1794 Kč s DPH
Delock Konvertor SATA / USB 3.1 Typ-B samice > M.2 / mSATA Slot Delock Konvertor SATA / USB 3.1 Typ-B samice > M.2 / mSATA Slot
Skladem v eshopu - Delock Konvertor SATA / USB 3.1 Typ-B samice > M.2 / mSATA Slot

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX, SFP slot for miniGBIC moduls

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Výška: 27 mm; Šířka: 94.5 mm; Délka: 73 mm
595 Kč bez DPH
719 Kč s DPH
TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX, SFP slot for miniGBIC moduls TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX, SFP slot for miniGBIC moduls
Skladem v eshopu - TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX, SFP slot for miniGBIC moduls

TP-Link MC200CM Gb MM 850nm SC Media Converter

Gigabitový media konvertor TP-LINK pro převod 1000Base-TX na optický 1000Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 550 m. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 850 nm. Napájení externím napájecím adaptérem. Hlavní vlastnosti: - 1x 1000Base-TX TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení a duplexního módu - 1x 1000Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení - Multi-mode vlákno 50/62,5/125 µm - Vlnová délka: 850 nm - Dosah: 0,55 km (50/125 um), 0,22 km (62,5/125 um) - Auto MDI-II/MDI-X Porty: - 1x 1000Base-TX TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení a duplexního módu, konektor RJ-45 - 1x 1000Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2xSC (Duplex) Podporované standardy: IEEE 802.3ab 1000Base-TX IEEE 802.3z 1000Base-FX Napájení: Externí napájecí zdroj na střídavý proud 240 V AC/5 V DC 2 A Pracovní podmínky: Teplota: 0° až +40°C Vlhkost: relativní vlhkost max. 10 - 90% (non-condensing) Rozměry: 95 x 73 x 27 mm Hmotnost: 0,2 kg
1033 Kč bez DPH
1249 Kč s DPH
TP-Link MC200CM Gb MM 850nm SC Media Converter TP-Link MC200CM Gb MM 850nm SC Media Converter
Skladem v eshopu - TP-Link MC200CM Gb MM 850nm SC Media Converter
<< 1 2 3 4 >>