vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX

Kalkulačka splátek CETELEM
9396 Kč s DPH

7765 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AT-SPEX
Výrobce: ALLIED TELESIS
Záruka: 24 měsíců
Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat.

GBIC optický modul AT-SPEX 1000X (LC) SFP, 2Km

The AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-SPEX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.

Product Information

Compact Size
Flexible architecture
Plug-and-play ease of use
Self-locking mechanism
2 year warranty




Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX
Diskuze k produktu: allied-telesyn-atspex není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.