vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Síťové prvky aktivní

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|

Netgear 16x 10/100 Port switch, exter. zdroj

Network Ports: · 16 auto speed-sensing 10/100 RJ-45 ports Network Protocol and Standards: · IEEE 802.3i 10BASE-T · IEEE 802.3u 100BASE-TX · IEEE 802.3x Flow Control · IEEE 802.3af DTE Power via MDI Performance Specifications: · Forwarding mode
1055 Kč bez DPH
1276 Kč s DPH
Netgear 16x 10/100 Port switch, exter. zdroj Netgear 16x 10/100 Port switch, exter. zdroj
Skladem v eshopu - Netgear 16x 10/100 Port switch, exter. zdroj

Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch

Gigabit Power, 10/100 Simplicity For a high-speed network on a small scale, nothing delivers likes these compact powerhouses. Equipped with up to eight auto-speed-sensing 10/100/1000 Mbps UTP ports, these affordable switches give your network the capaci
764 Kč bez DPH
924 Kč s DPH
Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch
Skladem - Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch

D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch

8x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabit port Rychlost přenosu pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracovní stanice LED indikátory na přední straně Ideální velikost pro uživatele doma a SoHo Bezpečné Store-and
434 Kč bez DPH
525 Kč s DPH
D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch
Skladem v eshopu - D-Link DGS-1008D/E 8-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch

Cisco 10/100 VPN 4-Port Router RV042

Výrobce: Cisco Systems; Třída produktu: Router/Internet gateway; WAN konektory: 2x 10/100BaseTX (RJ45); LAN konektory: 4x 10/100BaseTX (RJ45); Integrovaná Flash paměť: 8 MB; Integrovaná SDRAM paměť: 32 MB; Management, monitoring a konfigurace: Administrace přes webové rozhraní, SNMPv1 - Simple Network Management Protocol ver. 1, SNMPv2 - Simple Network Management Protocol ver. 2, Telnet, Syslog - Security Issues in Network Event Logging; Podporované směrovací protokoly: statické směrování, dynamické směrování, RIP v1 - Routing Information Protocol ver. 1, RIP v2 - Routing Information Protocol ver. 2; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, PPPoE - Point-to-Point Protocol over Ethernet, TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol, NAT - Network Address Translation, UDP - User Datagram Protocol, DNS - Domain Name System, DHCP Client - Dynamic Host Configuration Protocol Client, DHCP Server - Dynamic Host Configuration Protocol Server, UPnP - Universal plug-and-play, DynDNS - Dynamic Domain Name System, NAPT - Network Address/Port Translation, IEEE 802.1p - Priority, DSCP - DiffServ Code Point, ACL - Access Control List, Auto MDI/MDI-X, PPTP - Point to Point Tunneling Protocol, NTP - Network Time Protocol; Autorizační protokoly a kontrola přístupu: ACL založen na IP a typu protokolu; Podporované protokoly VPN: IPSec pass-trough, PPTP pass-trough, L2TP pass-trough; Počet kanálů IPSec VPN: 50; Maximální počet VPN kanálů: 50 kanálů QuickVPN (QuickVPN klient ke stažení z ftp.abcdata.com.pl); Typ procesoru: Intel IXP425 266 MHz; Ochrana před útoky Denial of Service (DoS): Ping of Death, SYN Flood, LAND attack, IP Spoofing, ICMP Flood; Další funkce: firewall využívající NAT, 4 portový switch, filtrace IP, filtrace MAC, filtrace URL, Port forwarding (Virtual Server), podpora modemů poskytovatelů kabelového Internetu (např. UPC), pro DSL Internet router nezbytný modem s výstupem Ethernet- RJ45 , DMZ, SPI Firewall - Stateful Packet Inspection, port triggering - pro speciální aplikace (hry, video konference, IP telefony..), NSD - Network Service Detection; Podpora Wireless LAN (WLAN): Ne; Podporované sítě WLAN: N/A; Šifrování: 3DES - Data Encryption Standard (168-bit), DES - Data Encryption Standard; Konektor pro externí anténu: Ne; Typ konektoru pro externí anténu: N/A; Standardní příslušenství: AC Adapter, patch kabel RJ45, UTP, Cat.5, Programy a ovladače na CD; Doplňující informace: Řešení Linksys a Trend Micro Protect Link , Ochrana proti spamu a filtrování URL adres pro routery Linksys, Gate ProtectLink ochrana e-mailů, IPSec VPN site-to-site & client-to-site; Výška: 39 mm; Šířka: 130 mm; Hloubka: 200 mm; Čistá hmotnost: 576 g
2600 Kč bez DPH
3146 Kč s DPH
Cisco 10/100 VPN 4-Port Router RV042 Cisco 10/100 VPN 4-Port Router RV042
Skladem v eshopu - Cisco 10/100 VPN 4-Port Router RV042

Cisco SPA504G - IP telefon, 4 linky, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA504G - vhodný pro náročné uživatele jako jsou prodejci a pracovníci zákaznického servisu, kteří jsou závislí na telefonu. - 4 linky - podsvícený monochromatický displej - napájení PoE (bez napájecího zdroje, dodáván jako samostatn
2112 Kč bez DPH
2555 Kč s DPH
Cisco SPA504G - IP telefon, 4 linky, PoE, LCD displej Cisco SPA504G - IP telefon, 4 linky, PoE, LCD displej
Skladem v eshopu - Cisco SPA504G - IP telefon, 4 linky, PoE, LCD displej
116 Kč bez DPH
140 Kč s DPH
PoE pasivní - sada kabelů (injector a splitter) PoE pasivní - sada kabelů (injector a splitter)
Skladem v eshopu - PoE pasivní - sada kabelů (injector a splitter)

Tester síťových kabelů RJ45 Digitus Network, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Nástroje/Testery; Šířka: no data; Výška: no data; Hloubka: no data; Čistá hmotnost: 0.24 kg
846 Kč bez DPH
1024 Kč s DPH
Tester síťových kabelů RJ45 Digitus Network, 15 LGW Tester síťových kabelů RJ45 Digitus Network, 15 LGW
Skladem v eshopu - Tester síťových kabelů RJ45 Digitus Network, 15 LGW

D-Link DGS-1100-16 16-port 10/100/1000 EasySmart Switch- 16-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch- Fanless

• Third generation design, with improved management and security functions • Fanless design ideal for use in open offices • Power-saving D-Link Green technology now in its 2nd generation • Solid security with 802.1X authentication and IP/MA
1940 Kč bez DPH
2347 Kč s DPH
D-Link DGS-1100-16 16-port 10/100/1000 EasySmart Switch- 16-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch- Fanless D-Link DGS-1100-16 16-port 10/100/1000 EasySmart Switch- 16-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch- Fanless
Skladem v eshopu - D-Link DGS-1100-16 16-port 10/100/1000 EasySmart Switch- 16-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch- Fanless

DIGITUS PoE Injector, 802.3af, 10/100 Mbps Output max. 48V, 15.4W

Reduce cabling for Wireless APs, IP Phone and any PoE-ready device Description: o Complies with the 802.3af PoE standard o 48V output voltage, 15.4 Watt o LAN(RJ45) input jack o PoE(RJ45) output jack o Connection: 10/100 Mbit/s o Each output port
488 Kč bez DPH
590 Kč s DPH
DIGITUS PoE Injector, 802.3af, 10/100 Mbps Output max. 48V, 15.4W DIGITUS PoE Injector, 802.3af, 10/100 Mbps Output max. 48V, 15.4W
Skladem v eshopu - DIGITUS PoE Injector, 802.3af, 10/100 Mbps Output max. 48V, 15.4W

Intel Gigabit CT Desktop PCI-E Adapter - bulk (std. i low profile)

Výrobce: Intel; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Síťová architektura: GigabitEthernet; Použití: PC počítač; Rozhraní: RJ45; Typ konektoru sběrnice: PCI-E 1x; Funkce Wake-on-LAN: Ano; Operační systém: Microsoft Windows XP, Microsoft Windows 2000, Novell NetWare 6.5, Linux Kernel 2.4 a novější, FreeBSD, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Server 2008, Windows Vista SP1; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3z - 1000BaseSX/LX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3 - 10BaseT; Chipset: Intel 82574L
655 Kč bez DPH
793 Kč s DPH
Intel Gigabit CT Desktop PCI-E Adapter - bulk (std. i low profile) Intel Gigabit CT Desktop PCI-E Adapter - bulk (std. i low profile)
Skladem v eshopu - Intel Gigabit CT Desktop PCI-E Adapter - bulk (std. i low profile)

Manhattan mikro USB 2.0 Hub, 4 porty, modrý

Výrobce: Manhattan; Třída produktu: USB hub - rozbočovač; Počet portů: 4; Podporované standardy USB: USB 2.0, USB 1.1; Maximální externí přenosová rychlost: 480 MB/s, Technologie Plug and Play - kompatibilní s Windows a Mac; Šířka: 42 mm; Výška: 37 mm; Hloubka: 13 mm; Čistá hmotnost: 20 g; Další informace: www.manhattan-products.com [LINK]
107 Kč bez DPH
129 Kč s DPH
Manhattan mikro USB 2.0 Hub, 4 porty, modrý Manhattan mikro USB 2.0 Hub, 4 porty, modrý
Skladem v eshopu - Manhattan mikro USB 2.0 Hub, 4 porty, modrý

Manhattan mikro USB 2.0 Hub, 4 porty, napájecí adaptér, stříbrný

Výrobce: Manhattan; Třída produktu: USB hub - rozbočovač; Počet portů: 4; Podporované standardy USB: USB 2.0; Maximální externí přenosová rychlost: 480 MB/s, “Lifetime Warranty” záruka, www.manhattan-products.com; Šířka: 8.3 cm; Výška: 1 cm; Hloubka: 3.8 cm; Čistá hmotnost: 28 g
253 Kč bez DPH
306 Kč s DPH
Manhattan mikro USB 2.0 Hub, 4 porty, napájecí adaptér, stříbrný Manhattan mikro USB 2.0 Hub, 4 porty, napájecí adaptér, stříbrný
Skladem v eshopu - Manhattan mikro USB 2.0 Hub, 4 porty, napájecí adaptér, stříbrný

Solarix Zásuvka CAT5e UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Kompletní zásuvka; Počet portů: 2
126 Kč bez DPH
152 Kč s DPH
Solarix Zásuvka CAT5e UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá Solarix Zásuvka CAT5e UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá
Skladem v eshopu - Solarix Zásuvka CAT5e UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá

Solarix Zásuvka CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Kompletní zásuvka; Počet portů: 2
110 Kč bez DPH
133 Kč s DPH
Solarix Zásuvka CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá Solarix Zásuvka CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá
Skladem v eshopu - Solarix Zásuvka CAT6 UTP 2 x RJ45 pod omítku bílá

Ubiquiti Instant PoE konvertor 48V/18V, 802.3af - indoor

Výrobce: Ubiquiti Networks; Třída produktu: Napájení po Ethernetu - PoE; Typ napájení: impulzní; Vstupní napětí: 48 V stř. (AC); Výstupní napětí: 16 V ss. (DC); Výstupní kapacita: 12.8 Watt; Podporované protokoly a standardy: PoE - Power over Ethernet; Čistá hmotnost: 0.1 kg
363 Kč bez DPH
439 Kč s DPH
Ubiquiti Instant PoE konvertor 48V/18V, 802.3af - indoor Ubiquiti Instant PoE konvertor 48V/18V, 802.3af - indoor
Skladem v eshopu - Ubiquiti Instant PoE konvertor 48V/18V, 802.3af - indoor

TP-Link TL-SF1008D 8x 10/100Mbps Desktop Switch

Malý desktop switch v plastovém provedení s 8 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX, Switch je vhodný pro malé a střední SoHo sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je napájen pomocí extreního adaptéru. Podporuje IEEE802.3x kontrolu toku pro Full Duplex a backpressure pro half-duplex mode a automatické učení MAC adres. Switch je zajímavý svou příznivou cenou. Hlavní vlastnosti: - Desktop, plastové provedení - Layer 2 - 802.3 Ethernet, 802.3u Fast Ethernet - 802.3x Flow control - Autosensing 10/100 Mbps port - 64 KB packet buffer memory - MAC address table: 1k - LED indikátory (Power + porty) Porty: 8x 10Base-T/100Base port, konektor RJ-45, 10BASE-TX: 2-pair Category 3, 4 nebo 5 twisted-pair (UTP), 100BASE-TX ports: four-pair Category 5, 5e UTP Propustnost: - 1,6 Gbps switching fabric - Frame Filtering and Forward Rate: 10Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps - Transmission method: Store and Forward Napájení: Externí adapter 240V AC, 9 V DC, max odběr 0,8 A Od verze 7.0: External Power Adapter(Output: 5.0VDC / 0.6A) !!! Pracovní podmínky: Teplota: 0° až +40°C Vlhkost: relativní vlhkost max. 10 - 90% (non-condensing) Rozměry: 14 x 8.5 x 3 cm Hmotnos
239 Kč bez DPH
289 Kč s DPH
TP-Link TL-SF1008D 8x 10/100Mbps Desktop Switch TP-Link TL-SF1008D 8x 10/100Mbps Desktop Switch
Skladem - TP-Link TL-SF1008D 8x 10/100Mbps Desktop Switch

Cisco SFP-H10GB-CU5M=

Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - Twinaxiální kabel - SFP+ - SFP+ - 5 m - SFF-8436/IEEE 802.3ae - pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; UCS 6140, SG500X Technické specifikace: Popis zařízení Cisco SFP+ Copper Twinax Cable - twinaxiální kabel - 5 m Typ zařízení Twinaxiální kabel - SFF-8436/ IEEE 802.3ae Délka 5m Navrženo pro Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48; SG500x; UCS 6140 Konektory 2x SFP+ Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco
1824 Kč bez DPH
2207 Kč s DPH
Cisco SFP-H10GB-CU5M= Cisco SFP-H10GB-CU5M=
Skladem v eshopu - Cisco SFP-H10GB-CU5M=

AirLive POE-2600HD,PT,2M,ID,f4.3mm,PoE/DC,WDR,IR

Výrobce: OvisLink Corp.; Třída produktu: IP kamery; Typ kamery: PTZ (Pan/Tilt/Zoom); Použití kamery: vnitřní; Obrazový senzor kamery: nedostatek dat; Počet efektivních pixelů: 2 Mpix.; Ohnisková vzdálenost: 4,3- mm; Světelnost ojektivu: 1,8- f; Barevná kamera: Ano; Rozlišení kamery - pixely: 1920 x 1080 Pixelů (obrazových bodů); Snímková frekvence kamery: (1920x1080) - 30 fps, (640x480) - 30 fps; Noční režim: Ano; Dosah kamery - noc: 15 m; Pan: 355 stupňů; Tilt: 90 stupňů; Voděodolnost: Ne; Zabudovaný mikrofon: Ano; Konektory IP kamery: 1x RJ-45 (FastEthernet 10/100); Kompresní formát: H.264; Podpora Wireless LAN (WLAN): Ne; Podporované protokoly a standardy: IGMP - Internet Group Management Protocol, ICMP - Internet Control Message Protocol, UDP - User Datagram Protocol, HTTP, SMTP - Simple Mail Transfer Protocol, FTP - File Transfer Protocol, DNS - Domain Name System, DDNS - Dynamic Domain Name System, DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol, ARP - Address Resolution Protocol, UPnP - Universal plug-and-play, PPPoE - Point-to-Point Protocol over Ethernet, TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol; Podporované OS: Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista, 355° Pan 90° Tilt, PoE 802.3af support
1383 Kč bez DPH
1673 Kč s DPH
AirLive POE-2600HD,PT,2M,ID,f4.3mm,PoE/DC,WDR,IR AirLive POE-2600HD,PT,2M,ID,f4.3mm,PoE/DC,WDR,IR
Skladem v eshopu - AirLive POE-2600HD,PT,2M,ID,f4.3mm,PoE/DC,WDR,IR

TP-Link TL-SG1008D 8x Gigabit Desktop Switch

TP-Link TL-SG1008D 8-Port Gigabit Desktop Switch Green Podrobnosti o produktu Jedná se o 8-portový switch podporující rychlosti 10/100/1000 Mbps - standardy 802.3, 802.3u, 802.3ab s funkcí automatického křížení UTP kabelů. Celková propustnost switche je 16 Gbps. Popis produktu: Switch podporuje technologii Green, která snižuje odběr elektřiny jednotky až o 80% v rámci funkce vyřazení neaktivních portů z provozu a v návaznosti na délce použitého patch kabelu. Parametry: Funkce systému: IEEE802.3x flow control pro Full-Duplex Mode a backpressure pro Half-Duplex Mode LAN port: 8 x RJ45 10/100/1000 Mbps MDI/MDI-X LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů Napájení: Externí adaptér 9 V, součást balení Protokoly: IEEE802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, CSMA/CD, TCP/IP Provozní teplota: 0 až 40 °C Rozměry: 200 x 140 x 28 mm Shoda: FCC, CE Základní funkce: MAC Address Auto-Learning and Auto-aging
479 Kč bez DPH
579 Kč s DPH
TP-Link TL-SG1008D 8x Gigabit Desktop Switch TP-Link TL-SG1008D 8x Gigabit Desktop Switch
Skladem - TP-Link TL-SG1008D 8x Gigabit Desktop Switch

ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D

SFP LX-10 (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
2209 Kč bez DPH
2673 Kč s DPH
ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D
Skladem v eshopu - ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D

ZyXEL 16x10/100 8xPOE green rack switch ES1100-16P

The ZyXEL Switch 1100 Series - Fast Ethernet is designed for SMBs to boost business network performance and efficiency. It enables businesses to enter the world of networking connectivity without the need for complicated management. The Series provides no
3139 Kč bez DPH
3798 Kč s DPH
ZyXEL 16x10/100 8xPOE green rack switch ES1100-16P ZyXEL 16x10/100 8xPOE green rack switch ES1100-16P
Skladem v eshopu - ZyXEL 16x10/100 8xPOE green rack switch ES1100-16P

TP-Link TL-PoE200 PoE Adapter Kit

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Napájení po Ethernetu - PoE; Vstupní napětí: 100 V stř. (AC), 240 V stř. (AC); Výstupní napětí: 5 V ss. (DC), 9 V ss. (DC), 12 V ss. (DC); Výstupní kapacita: 11.5 Watt, 10.8 Watt, 12 Watt; Výška: 24 mm; Šířka: 81 mm; Hloubka: 52 mm
578 Kč bez DPH
699 Kč s DPH
TP-Link TL-PoE200 PoE Adapter Kit TP-Link TL-PoE200 PoE Adapter Kit
Skladem v eshopu - TP-Link TL-PoE200 PoE Adapter Kit
10553 Kč bez DPH
12769 Kč s DPH
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
Skladem v eshopu - D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

Netgear M4100-24G-POE+ L2+ Managed Switch 24-Port PoE+ Gigabit (GSM7224P)

Výrobce: Netgear; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 24 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Komunikační port: USB, RS232 (DB9); Management, monitoring a konfigurace: základní webová konfigurace, DHCP Client - Dynamic Host Configuration Protocol (RFC 2131), SNMP - Simple Network Management Protocol, GUI - grafické uživatelské rozhraní , CLI - příkazový řádek; Autorizační protokoly a kontrola přístupu: RADIUS - Remote Authentication Dial-in User Service, TACACS+ - Terminal Access Controller Access Control System, SSH v.2 - Secure Shall ver. 2, SSL - Secure Sockets Layer; Podporované protokoly a standardy: IPv4 - Internet Protocol version 4, DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol, IGMP - Internet Group Management Protocol, IEEE 802.1v - VLAN Classification by Protocol and Port, IEEE 802.1Q - Virtual LANs, IEEE 802.1x - Network Login, IEEE 802.1D - Spanning Tree, IEEE 802.1w - Rapid Convergence Spanning Tree, IEEE 802.1s - Multiple Spanning Tree, IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3ad - Link Aggregation Control, IEEE 802.1p - Priority, IEEE 802.3i - 10BaseT (přes kroucenou dvojlinku), IEEE 802.3u - 100BaseFX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3z - 1000BaseSX/LX, IEEE 802.3af - Power over Ethernet, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3x - Flow Control, TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol, IPv6 - Internet Protocol version 6; Velikost adresní tabulky MAC: 16000; Přepínací algoritmus: store-and-forward; Rychlost sběrnice: 24; Kapacita (propustnost): 17.8; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Možnost stohování: Ne; Typ počítačové skříně: 1U Rack; Maximální spotřeba energie: 533 Watt; Další funkce: filtrace MAC; Šířka: 440 mm; Výška: 44 mm; Hloubka: 257 mm; Čistá hmotnost: 4.368 kg
18821 Kč bez DPH
22773 Kč s DPH
Netgear M4100-24G-POE+ L2+ Managed Switch 24-Port PoE+ Gigabit (GSM7224P) Netgear M4100-24G-POE+ L2+ Managed Switch 24-Port PoE+ Gigabit (GSM7224P)
Skladem v eshopu - Netgear M4100-24G-POE+ L2+ Managed Switch 24-Port PoE+ Gigabit (GSM7224P)

TP-Link TL-SF1016DS 16x 10/100Mbps Switch

Switch TL-SF1016DS Fast Ethernet představuje výkonnou, cenově dostupnou, snadno použitelnou, bezproblémovou a standardní možnost upgradování staré sítě na síť s rychlostí 1 000 Mbit/s. Všech 16 portů podporuje funkci Auto MDI/MDIX, díky které se nemusíte starat o příslušný typ kabelu – stačí zapojit a používat. Navíc s inovativní technologií úspory energie dokáže zařízení TL-SF1016DS snížit spotřebu energie až o 25 %*; 80 % obalového materiálu lze recyklovat. To vše z tohoto zařízení činí ekologické řešení pro vaši firemní síť. Hlavní vlastnosti 13" Rackmount + 19" redukce v balení, kovové provedení L2 802.3 Ethernet, 802.3u Fast Ethernet 802.3x Flow control Autosensing 10/100 Mbps port 1,25 MB packet buffer memory MAC address table: 8k LED indikátory (Power + porty) Obsah balení Zařízení Napájecí kabel Montážní sada k zabudování do 19" racku Technické parametry Fyzické charakteristiky Provedení: Desktop, Rackmount Bez ventilátoru: Ano Šasi: Kovové Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 180 Šířka [mm]: 294 Výška [mm]: 44 Konektory a rozhraní Počet LAN portů: 16 Rychlosti LAN: (16) 10/100Mbps Napájení Max. spotřeba energie [W]: 2,2 Typ napájení: Ze sítě (230V) Napájení přes konektor/svorkovnici: 230V AC Obecné Rychlost předávání paketů [Mpps]: 2,38 Rychlost přepínání [Gbps]: 3,2 Tabulka MAC adres: 8000
644 Kč bez DPH
779 Kč s DPH
TP-Link TL-SF1016DS 16x 10/100Mbps Switch TP-Link TL-SF1016DS 16x 10/100Mbps Switch
Skladem v eshopu - TP-Link TL-SF1016DS 16x 10/100Mbps Switch
365 Kč bez DPH
442 Kč s DPH
D-Link DGS-105 kovový 5-port 10/100/1000 Switch D-Link DGS-105 kovový 5-port 10/100/1000 Switch
Skladem v eshopu - D-Link DGS-105 kovový 5-port 10/100/1000 Switch

Digitus USB 3.0 to SATA III Adapter Cable

USB 3.0 to SATA III Adapter cable Turns any SATA HDD / SSD into an ultra fast external USB3.0 drive - Ideal for backup and service • Supports 2,5/3,5 SATA HDD / SSD‘s • Supports SATA 6.0Gps/ 3.0Gbps /1.5Gbps Speed negotiation • Supports data trans
530 Kč bez DPH
641 Kč s DPH
Digitus USB 3.0 to SATA III Adapter Cable Digitus USB 3.0 to SATA III Adapter Cable
Skladem v eshopu - Digitus USB 3.0 to SATA III Adapter Cable

HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
7818 Kč bez DPH
9460 Kč s DPH
HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver
Skladem v eshopu - HPE X120 1G SFP LC SX Transceiver

Planet ENW-9801 PCI Express (PCI-E x8) síťová karta, 1x 10Gbps SFP+

10-Gigabitový adaptér instalovatelný do PCI Express x8 dovolující okamžitou realizaci nasazení 10Gbps přenosů. Slouží pro instalaci do serverů s požadavkem na maximální dostupnost a schopnost plné obsluhy klientů v síti nebo internetu. PCI Express rozhraní poskytuje vyšší propustnost proti původní PCI sběrnici, technologie dovoluje využít plný potenciál 10Gigabitu. Vlastnosti: 1x SFP (SFF-8431) obsaditelné např. moduly MTB-LR, MTB-SR nebo DWDM sběrnice PCI Express x4 podpora flow control (IEEE802.3x); IEEE 802.1p CoS podpora Virtual LAN (VLAN) detekce tagů a zpracování (802.1Q) podpora priorizace (802.1D, 802.1p) hardwarová akcelerace TCP/IP protokolu, TCP/UDP checksum podpora zpracování provozu na více procesorech- RSS (Receive-Side Scaling) 3Mb interní buffer podpora 9K a 16K Jumbo Frame podpora SNMP RMON čipová sada Tehuti podporovaná prostředí: Microsoft Server 2003/2008/XP/Vista/Windows 7 32/64bit, Linux 2.4/2.6 (Redhat Advanced Server, Fedora Core 4/5, Debian 3.1, Ubuntu 5.10 , Gentoo 2005/2006), VMWare ESX 3.5 provozní tepota: 0-60°C rozměry: 147 x 63,5 mm (výška PCB low profile)
3494 Kč bez DPH
4228 Kč s DPH
Planet ENW-9801 PCI Express (PCI-E x8) síťová karta, 1x 10Gbps SFP+ Planet ENW-9801 PCI Express (PCI-E x8) síťová karta, 1x 10Gbps SFP+
Skladem v eshopu - Planet ENW-9801 PCI Express (PCI-E x8) síťová karta, 1x 10Gbps SFP+

Netgear 10GE SFP+ adapter

Výrobce: Netgear;
6469 Kč bez DPH
7828 Kč s DPH
Netgear 10GE SFP+ adapter Netgear 10GE SFP+ adapter
Skladem v eshopu - Netgear 10GE SFP+ adapter

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Gb SM Module

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení. Technické specifikace: Parametr Hodnota Typ modulu SFP Výstup Optický Typ vidu Single-Mode Rychlost 1G Technologie WDM - Konektor(y) 2x LC Vlnová délka 1310nm Délka trasy 10km DDMI - Obsah balení 1x SFP modul Pro oficiální technickou podporu můžete využít e-mail: podpora@tplinkpartner.cz nebo hotlinku: 245 008 103. Obě služby jsou dostupné v pracovní dny od 9:00 do 18:00 s první odezvou nejpozději do 24 hodin.
496 Kč bez DPH
600 Kč s DPH
TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Gb SM Module TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Gb SM Module
Skladem v eshopu - TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC Gb SM Module

D-Link DGS-108/E 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

•Plug and Play operation 8 Gigabit Ethernet ports Non-blocking architecture: simultaneous full speed on all ports Fanless, silent operation to fit in any environment Quality of Service (QoS) queues for traffic prioritisation Solidly built with m
524 Kč bez DPH
634 Kč s DPH
D-Link DGS-108/E 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch D-Link DGS-108/E 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch
Skladem v eshopu - D-Link DGS-108/E 8-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS485, DSUB 9M + Pinout adaptér

Datový převodník včetně USB kabelu délky 80 cm Sériová zařízení se připojí přes USB port k PC Snadné připojení sériových zařízení přes USB port Kompatibilní se specifikací USB 2.0 Podpora sériové rozhraní RS485 Lze použít pro PDA, modemy a více
263 Kč bez DPH
318 Kč s DPH
Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS485,  DSUB 9M  + Pinout adaptér Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS485,  DSUB 9M  + Pinout adaptér
Skladem v eshopu - Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS485,  DSUB 9M  + Pinout adaptér
164 Kč bez DPH
199 Kč s DPH
PoE supply 24V/1A - PoE přímo do zásuvky PoE supply 24V/1A - PoE přímo do zásuvky
Skladem v eshopu - PoE supply 24V/1A - PoE přímo do zásuvky
91 Kč bez DPH
110 Kč s DPH
Plech pro uchycení 1 ks power panelu Plech pro uchycení 1 ks power panelu
Skladem v eshopu - Plech pro uchycení 1 ks power panelu

Edimax 16 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 16 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.3az - Energy Efficient Ethernet, Auto MDI/MDI-X, half/full duplex; Velikost adresní tabulky MAC: 8000; Paměťový buffer: 256 kB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Typ počítačové skříně: 1U Rack; Maximální spotřeba energie: 3 Watt; Standardní příslušenství: Napájecí kabel, úchytky k instalaci do 19" (datových) rozvaděčů , Uživatelská příručka; Další funkce: filtrace paketů; Šířka: 441 mm; Výška: 44 mm; Hloubka: 131 mm; Čistá hmotnost: 1.6 kg; Barva: černá; Technické specifikace: PRODUCT WEB [LINK]
840 Kč bez DPH
1016 Kč s DPH
Edimax 16 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az Edimax 16 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az
Skladem v eshopu - Edimax 16 Port 10/100M Ethernet Switch 19'' Rackmount, energy efficient 802.3az

Edimax 16x Gigabit (10/100/1000Mbps) 19'' RM Switch, energy efficient 802.3az

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 16 ks; Velikost adresní tabulky MAC: 8000; Paměťový buffer: 256 kB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Maximální spotřeba energie: 6 Watt; Šířka: 441 mm; Výška: 44 mm; Hloubka: 131 mm; Čistá hmotnost: 1.7 kg
1705 Kč bez DPH
2063 Kč s DPH
Edimax 16x Gigabit (10/100/1000Mbps) 19'' RM Switch, energy efficient 802.3az Edimax 16x Gigabit (10/100/1000Mbps) 19'' RM Switch, energy efficient 802.3az
Skladem v eshopu - Edimax 16x Gigabit (10/100/1000Mbps) 19'' RM Switch, energy efficient 802.3az

Edimax USB 2.0 to 10/100Mbps (RJ45) Fast Ethernet Nano Adapter

Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Funkce Wake-on-LAN: Ano
217 Kč bez DPH
263 Kč s DPH
Edimax USB 2.0 to 10/100Mbps (RJ45) Fast Ethernet Nano Adapter Edimax USB 2.0 to 10/100Mbps (RJ45) Fast Ethernet Nano Adapter
Skladem - Edimax USB 2.0 to 10/100Mbps (RJ45) Fast Ethernet Nano Adapter

Zyxel SFP10G-LR,SFP Plus Transceiver(10km)

Zyxel SFP10G-LR,SFP Plus Transceiver(10km)
7294 Kč bez DPH
8826 Kč s DPH
Zyxel SFP10G-LR,SFP Plus Transceiver(10km) Zyxel SFP10G-LR,SFP Plus Transceiver(10km)
Skladem v eshopu - Zyxel SFP10G-LR,SFP Plus Transceiver(10km)

MIKROTIK RouterBOARD 1100AHx2 + RouterOS L6

Nejvýkonější gigabytový routerboard s dvoujádrovým 1066MHz procesorem v rack verzi, osazen 13x RJ45 10/100/1000 Mbps MDI/MDI-X. Aktivovaný ROS Level 6, slot pro SD kartu Dodávka včetně 1U hliníkové rack šasi a zdroje. CPU PowerPC P2020 dual core
4857 Kč bez DPH
5877 Kč s DPH
MIKROTIK RouterBOARD 1100AHx2 + RouterOS L6 MIKROTIK RouterBOARD 1100AHx2 + RouterOS L6
Skladem v eshopu - MIKROTIK RouterBOARD 1100AHx2 + RouterOS L6

NETGEAR 5x10/100, Desktop Switch, FS205

Neřiditelné přepínače NETGEAR série 200 a 300 nabízejí snadné, cenově dostupné a vysoce spolehlivé připojení k síti v domácnostech a malých kancelářích. S těmito Plug-and-Play přepínači můžete okamžitě rozšířit konektivitu vaší sítě a zajistit stabilní připojení mnoha dalším síťovým zařízením. Přepínače NETGEAR série 200 a 300 navíc inteligentně řídí spotřebu energie, aby spotřeba i náklady zůstaly na co nejnižší úrovni. • Pokročilé funkce a vysoce účinné technologie pro maximální úsporu energie v závislosti na délce připojeného kabelu, automatické vypínání portů v době nečinnosti. • Automatické MDI/MDIX pro každý port odstraňuje nutnost používání křížených kabelů. • Non-blocking architektura zajišťuje maximální výkon a stabilitu kabelového připojení. • Funkce auto-negotiation garantuje automatické připojení nejvyšší možnou rychlostí. • Možnost pracovat s až 4 000 MAC adresami • Bezvětrákové provedení pro zcela tichý chod.
220 Kč bez DPH
266 Kč s DPH
NETGEAR 5x10/100, Desktop Switch, FS205 NETGEAR 5x10/100, Desktop Switch, FS205
Skladem v eshopu - NETGEAR 5x10/100, Desktop Switch, FS205

Netgear M4100-50G-POE+ L2 Managed Switch 50-Port PoE+ Gigabit (GSM7248P)

Výrobce: Netgear; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 50 ks; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 4 ks; Velikost adresní tabulky MAC: 16000; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Možnost stohování: Ne
27741 Kč bez DPH
33567 Kč s DPH
Netgear M4100-50G-POE+ L2 Managed Switch 50-Port PoE+ Gigabit (GSM7248P) Netgear M4100-50G-POE+ L2 Managed Switch 50-Port PoE+ Gigabit (GSM7248P)
Skladem v eshopu - Netgear M4100-50G-POE+ L2 Managed Switch 50-Port PoE+ Gigabit (GSM7248P)

Aruba 2530 48G PoE+ Switch

Aruba 2530 48G PoE+ Switch
27359 Kč bez DPH
33104 Kč s DPH
Aruba 2530 48G PoE+ Switch Aruba 2530 48G PoE+ Switch
Skladem v eshopu - Aruba 2530 48G PoE+ Switch

MikroTik RBPOE 10/100 PoE injektor

Originál Mikrotik pasivní 10/100Mbps POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 10-28V. PoE: na volných párech Input: 9 - 48V DC Power: 4,5 Cable Pins - 10-28V; 7,8 Pins - Return Max. current: 2A
83 Kč bez DPH
100 Kč s DPH
MikroTik RBPOE 10/100 PoE injektor MikroTik RBPOE 10/100 PoE injektor
Skladem v eshopu - MikroTik RBPOE 10/100 PoE injektor

MikroTik RBGPOE Gigabit PoE injektor s LED indikací

Originál Mikrotik pasivní 10/100/1000Mbps POE injektor pro napájení jednotek RouterBOARD po ethernetu s napájecím rozsahem 9-48V a LED indikací provozu. PoE: na volných párech Input: 9 - 48V DC Power: 4,5 Cable Pins - 9-48V; 7,8 Pins - Return Max. c
127 Kč bez DPH
154 Kč s DPH
MikroTik RBGPOE Gigabit PoE injektor s LED indikací MikroTik RBGPOE Gigabit PoE injektor s LED indikací
Skladem v eshopu - MikroTik RBGPOE Gigabit PoE injektor s LED indikací

D-Link DHP-W311AV PowerLine WiFi N Mini Extender

The PowerLine AV 500 Wireless N Mini Starter Kit comprising of the DHP-W310AV and the DHP-308AV, allow you to extend your existing home network to enjoy high-speed and reliable connectivity throughout your home. By combining both PowerLine and wireless te
1431 Kč bez DPH
1732 Kč s DPH
D-Link DHP-W311AV PowerLine WiFi N Mini Extender D-Link DHP-W311AV PowerLine WiFi N Mini Extender
Skladem v eshopu - D-Link DHP-W311AV PowerLine WiFi N Mini Extender
1241 Kč bez DPH
1502 Kč s DPH
ATEN VS0201 2-Port VGA Switch with Audio ATEN VS0201 2-Port VGA Switch with Audio
Skladem v eshopu - ATEN VS0201 2-Port VGA Switch with Audio

Ubiquiti POE-24, PoE adapter 24V/1A (24W), včetně napájecího kabelu

Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 1A. Maximální výstupní výkon je 24W.
248 Kč bez DPH
300 Kč s DPH
Ubiquiti POE-24, PoE adapter 24V/1A (24W), včetně napájecího kabelu Ubiquiti POE-24, PoE adapter 24V/1A (24W), včetně napájecího kabelu
Skladem v eshopu - Ubiquiti POE-24, PoE adapter 24V/1A (24W), včetně napájecího kabelu

Ubiquiti mFi, Door Sensor

Nová 5 GHz klientská jednotka značky Ubiquity. Zařízení je vybavena čipsetem Athereos, integrovanou přepěťovou ochranou a výstupem na externí anténu U.FL.
154 Kč bez DPH
186 Kč s DPH
Ubiquiti mFi, Door Sensor Ubiquiti mFi, Door Sensor
Skladem v eshopu - Ubiquiti mFi, Door Sensor

Tenda S16 - 16x 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch, Fanless-bez ventilátorů, Desktop

16ti portový Fast Ethernet switch S16 výrobce Tenda Technologies, založený na chipsetu IC+, vás zaujme svými kompaktními rozměry a přitažlivým designem. Plně podporuje standardy 802.3, 802.3u a 802.3X. Je určený pro použití v domácnostech a menších firmách. Tenda S16 přepíná data v síti pomocí 16 portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100 Mb/s, automatickou detekcí rychlosti a typu připojeného kabelu. Zařízení je napájeno externím zdrojem. Plastový obal. Obsah balení: 1x Tenda S16 1x Stručná instalační příručka (CZ,SK,PL) 1x Napájecí adaptér (9 V DC 1000 mA)
419 Kč bez DPH
507 Kč s DPH
Tenda S16 - 16x 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch, Fanless-bez ventilátorů, Desktop Tenda S16 - 16x 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch, Fanless-bez ventilátorů, Desktop
Skladem v eshopu - Tenda S16 - 16x 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch, Fanless-bez ventilátorů, Desktop

TP-Link TL-SL2218 16x10/100Mbps+ 2xGb Smart Switch

Smart Switch s 16 porty 10/100 Mbit/s a 2 gigabitovými porty TL-SL2218 16 RJ45 portů 10/100 Mbit/s, 2 RJ45 porty 10/100/1 000 Mbit/s a 2 gigabitové SFP combo sloty Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce St
2322 Kč bez DPH
2809 Kč s DPH
TP-Link TL-SL2218 16x10/100Mbps+ 2xGb Smart Switch TP-Link TL-SL2218 16x10/100Mbps+ 2xGb Smart Switch
Skladem v eshopu - TP-Link TL-SL2218 16x10/100Mbps+ 2xGb Smart Switch
1111 Kč bez DPH
1344 Kč s DPH
Allied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTXa/SC Allied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTXa/SC
Skladem v eshopu - Allied Telesis 10/100TX 100FX AT-2701FTXa/SC

Ubiquiti mFi, Current sensor

Nová 5 GHz klientská jednotka značky Ubiquity. Zařízení je vybavena čipsetem Athereos, integrovanou přepěťovou ochranou a výstupem na externí anténu U.FL.
245 Kč bez DPH
297 Kč s DPH
Ubiquiti mFi, Current sensor Ubiquiti mFi, Current sensor
Skladem v eshopu - Ubiquiti mFi, Current sensor

MikroTik RBGrooveA-52HPn outdoor AP 2,4/5 GHz , 1x LAN, 128MB, L4

Nová 5GHz 200mW 802.11a/n outdoor CPE jednotka osazená N(M) konektorem pro připojení k datové anténě bez použití pigtailu s integrovaným PoE extraktorem pro napájení po UTP. Určeno pro klientské stanice, AP či P-t-P spoje. Platforma běží na proprietárn
1486 Kč bez DPH
1798 Kč s DPH
MikroTik RBGrooveA-52HPn outdoor AP 2,4/5 GHz , 1x LAN, 128MB, L4 MikroTik RBGrooveA-52HPn outdoor AP 2,4/5 GHz , 1x LAN, 128MB, L4
Skladem v eshopu - MikroTik RBGrooveA-52HPn outdoor AP 2,4/5 GHz , 1x LAN, 128MB, L4
356 Kč bez DPH
431 Kč s DPH
Digitus microUSB2.0 to RS232 (DB9) Android adapter Digitus microUSB2.0 to RS232 (DB9) Android adapter
Skladem v eshopu - Digitus microUSB2.0 to RS232 (DB9) Android adapter

ZyXEL ZyWALL110

Model Name ZyWALL 110 System Capacity & Performance SPI Firewall Throughput (Mbps) 1000 VPN Throughput (AES) (Mbps) 300 Unlimited User Licenses Yes Max. Concurrent Sessions 60 000 New Session Rate 2 800 Max. Concurrent IPSec VPN tunnels 100 Max. Concurrent SSL VPN Users 25 Included SSL VPN Users 25 Customizable Zone Yes IPv6 Support Yes Hardware Specifications 10/100/1000 Interface (Copper) 7 USB Ports 2 Power Requirement Power Rating 12V, 3.33A Power Consumption 37 Watt Max. Physical Specifications Dimensions (WxDxH) (mm/in.) 300x178x44 / 11.81x7x1.73 Weight (kg/lb.) 2/4.41 Packing Dimensions (WxDxH) (mm/in.) 245 x 152 x 351/ 9.65 x 5.98 x 13.82 Packing Weight (kg/lb.) 2.83/6.24 Environment Specifications Operation temperature 0°C to 40°C/32°F to 104°F Operation humidify 10% to 90% (non-condensing) Storage temperature -30°C to 60°C/-22°F to 140°F Storage humidity 10% to 90% (non-condensing) MTBF 787 109.30 Certifications EMC FCC Part 15 (Class B), CE EMC (Class B), C-Tick (Class B), BSMI Safety LVD (EN60950-1), BSMI
12096 Kč bez DPH
14636 Kč s DPH
ZyXEL ZyWALL110 ZyXEL ZyWALL110
Skladem v eshopu - ZyXEL ZyWALL110

Cisco WS-C2960X-24TD-L, 24xGigE, 2x10G SFP+, LAN B

Cisco Catalyst 2960X-24TD-L, switch, managed 24x10/100/1000 + 2x SFP+ 10Gbit Technické specifikace: Popis zařízení Cisco Catalyst 2960X-24TD-L - přepínač - 24 porty - řízený - desktop, Lze montovat do rozvaděče Typ zařízení Přepínač - 24 portů - řízený - stohovatelný Provedení skříně Desktop 1U, lze montovat do rozvaděče Subtyp Gigabit Ethernet Porty 24 x 10/100/1000 + 2 x 10Gigabit SFP+ Výkon Přepojovací kapacita: 216 Gbps Výkon přeposílání (velikost paketů 65 bytů): 95.2 Mpps Virtuální rozhraní (Vlan) 1023 Protokol vzdáleného přístupu Charekteristiky Plně duplexní schopnost, automatické vyjednávání, podpora BOOTP, podpora ARP, podpora VLAN, auto-uplink (auto MDI/ MDI-X), snooping síťových protokolů IGMP, Syslog podpora, DiffServ podpora, Broadcast Storm Control, IPv6 podpora, Multicast Storm Control, Unicast Storm Control, Podporuje Spanning Tree Protocol (STP), Podporuje Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP), podpora MSTP (Multiple Spanning Tree Protocol, snooping směrovacích protokolů DHCP, podpora Dynamic Trunking Protocol (DTP), podpora Port Aggregation Protocol (PAgP), Trivial File Transfer Protocol (TFTP) podpora, Access Control List (ACL) podpora, Quality of Service (QoS), MLD snooping, Dynamic ARP Inspection (DAI), technologie Cisco EnergyWise, Unicast Reverse Path Forwarding (URPF), Uni-Directional Link Detection (UDLD), Rapid Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVRST+), Shaped Round Robin (SRR), podpora LLDP, DHCP relé, Protokol LACP, MAC Address Notification, Remote Switch Port Analyzer (RSPAN), podpora protokolu HSRP (Hot Standby Router Protocol), Energy Efficient Ethernet, Management Information Base (MIB), Multicast VLAN Registration (MVR), Strict Priority Queuing (SPQ), Class of Service (CoS), Cisco FlexStack Plus, podpora DiffServ Code Point (DSCP) Vyhovuje standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1s, IEEE 802.3ah, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3az, IEEE 802.1AX Procesor APM86392:600 MHz RAM 512MB Flash paměť 128MB Napájení AC 120/230 V ( 50/60 Hz ) Rozměry 44.5 x 27.9 x 4.5 cm Váha 4 kg Rozhraní 24 x 1000Base-T 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 - RJ-45 1 x ovládací panel konzola - RJ-45 - RJ-45 1 x mini-USB konzola - mini-USB typ B - Type B - management 1 x USB - Type A 1 x 1000Base-TX 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 - RJ-45 - management 2 x SFP+ (mini-GBIC) - SFP - připojení uplink MTBF 569.520 hodin Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco <a href="http://www.cisco.com/c/dam/en/us/td/docs/switches/lan/csbms/sf30x_sg30x/release_notes/rack-mount- app_note.pdf">Montáž zařízení do racku
43603 Kč bez DPH
52760 Kč s DPH
Cisco WS-C2960X-24TD-L, 24xGigE, 2x10G SFP+, LAN B Cisco WS-C2960X-24TD-L, 24xGigE, 2x10G SFP+, LAN B
Skladem v eshopu - Cisco WS-C2960X-24TD-L, 24xGigE, 2x10G SFP+, LAN B

Cisco WS-C2960X-48TD-L,48xGigE, 2x10G SFP+, LAN B

10/100/1000 Ethernet Interfaces 48 Uplink Interfaces 2 SFP+ Cisco IOS Software Feature Set LAN Base FlexStack-Plus Stacking Capability Yes
64283 Kč bez DPH
77782 Kč s DPH
Cisco WS-C2960X-48TD-L,48xGigE, 2x10G SFP+, LAN B Cisco WS-C2960X-48TD-L,48xGigE, 2x10G SFP+, LAN B
Skladem v eshopu - Cisco WS-C2960X-48TD-L,48xGigE, 2x10G SFP+, LAN B

Cisco WS-C2960+24LC-S, 24x FE PoE (8xPoE), 2xT/SFP

Cisco Catalyst 2960 Plus 24 10/100 (8 PoE) + 2 T/SF, switch Technické specifikace: Popis zařízení Cisco Catalyst 2960 Plus 24 10/100 (8 PoE) + 2 T/SF, switch, řízený Typ zařízení Switch - 24 portů - řízený Provedení skříně Do rozvaděče Subtyp Gigabit Ethernet Porty 24 x 10/100 + 2 x kombinace Gigabit SFP Výkon Přepojovací kapacita: 10 Gbps Výkon přeposílání (velikost paketů 65 bytů):13.2 Mpps Virtuální rozhraní (Vlan) 255 Protokol vzdáleného přístupu SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, CLI Charekteristiky Podpora DHCP, automatické vyjednávání, podpora BOOTP, podpora ARP, podpora VLAN, auto-uplink (auto MDI/ MDI-X), snooping síťových protokolů IGMP, Syslog podpora, DiffServ podpora, Broadcast Storm Control, IPv6 podpora, Multicast Storm Control, Unicast Storm Control, Podporuje Spanning Tree Protocol (STP), snooping směrovacích protokolů DHCP, podpora Dynamic Trunking Protocol (DTP), podpora Port Aggregation Protocol (PAgP), Trivial File Transfer Protocol (TFTP) podpora, Access Control List (ACL) podpora, Quality of Service (QoS), Dynamic ARP Inspection (DAI), STP Root Guard, Uni-Directional Link Detection (UDLD), bez ventilátoru, DHCP relé, Remote Switch Port Analyzer (RSPAN) Vyhovuje standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ae, IEEE 802.1ab (LLDP) RAM 128MB Flash paměť 64MB Napájení AC 120/230 V ( 50/60 Hz ), spotřeba 18.6W Rozměry 26.9 x 21.3 x 4.4 cm Váha 1.35 kg Rozhraní 10 x 10Base-T/ 100Base-TX/ 1000Base-T - RJ-45 1 x USB - Type A 1 x konzola - mini-USB typ B - management 1 x RS-232 - RJ-45 - management 2 x SFP (mini-GBIC) MTBF 542 482 hodin Užitečné odkazy: Kompletní informace o společnosti Cisco <a href="http://www.cisco.com/c/dam/en/us/td/docs/switches/lan/csbms/sf30x_sg30x/release_notes/rack-mount- app_note.pdf">Montáž zařízení do racku
16585 Kč bez DPH
20068 Kč s DPH
Cisco WS-C2960+24LC-S, 24x FE PoE (8xPoE), 2xT/SFP Cisco WS-C2960+24LC-S, 24x FE PoE (8xPoE), 2xT/SFP
Skladem v eshopu - Cisco WS-C2960+24LC-S, 24x FE PoE (8xPoE), 2xT/SFP

MikroTik CloudCoreRouter CCR1036-8G-2S+, 1200MHz CPU, 4GB RAM, 12x LAN, 2x SFP+, 1x microUSB, vč. L6 licence

MikroTik CloudCoreRouter CCR1036-8G-2S+ CCR1036-8G-2S+ je vlajková loď společnosti MikroTik s bezkonkurečním výkonem poskytující 36-jádrový procesor Tilera Tile-Gx36. Je 20x rychlejší než předchozí top model, dokáže zpracovat až 20 miliónů paketů za sekundu nebo až 16Gbps. Jednotka je dodávána v designově povedeném hliníkovém pouzdře určeném pro montáž do racku, obsahuje 2 SFP+ porty pro 10Gbps Ethernet (bez modulů), 8 gigabitových ethernetových portů, sériový a USB port. Barevný dotykový LCD displplej zobrazuje status jednotky, traffic grafy, lze provádět i jednoduchá nastavení. Dále disponuje dvěma SODIMM sloty, z výroby je osazena 4GB RAM, nemá však žádné omezení velikosti paměti ze strany systému, lze tedy rozšířit i na 16GB a více. Router běží na špičkově vyladěném rockstable operačním systému RouterOS, který společnost vyvíjí již 15let. Podporuje dynamické routování, hotpsot, firewall, MPLS, VPN, rozšířené možnosti QoS, load balancing, bonding, konfiguraci a monitoring za běhu systému a mnoho a mnoho dálších funkcí a vychytávek. Balení obsahuje: CloudCoreRouter CCR1036-8G-2S+ v hliníkovém pouzdře určeném pro montáž do racku (1U), napájecí kabel, USB kabel, rackmount kit. Technické specifikace: Frekvence CPU 1200MHz Typ CPU Tilera Tile-Gx36 RAM 4GB Počet LAN portů 8 Gigabitové porty Ano Počet Mini-PCI 0 Integr. bezdrátová karta Ne Paměťová karta Ne USB Ano Napájení 110/220V PoE Ne Senzor napětí Ano Senzor teploty CPU Ano Senzor teploty PCB Ne Operační systém RouterOS 64bit Rozsah pracovních teplot 50C@1.2GHz, 70C@1GHz Spotřeba 60W Rozměry 355x145x55mm (1U) Licence L6 Více informací na: http://cloudcorerouter.com Užitečné odkazy: Diagnostika vadné jednotky Jak se bránit ESD veškeré informace o produktech společnosti MikroTik aktuální verze RouterOS ke stažení aktuální verze WinBoxu výpočet parametrů bezdrátového spoje
20848 Kč bez DPH
25226 Kč s DPH
MikroTik CloudCoreRouter CCR1036-8G-2S+, 1200MHz CPU, 4GB RAM, 12x LAN, 2x SFP+, 1x microUSB, vč. L6 licence MikroTik CloudCoreRouter CCR1036-8G-2S+, 1200MHz CPU, 4GB RAM, 12x LAN, 2x SFP+, 1x microUSB, vč. L6 licence
Skladem v eshopu - MikroTik CloudCoreRouter CCR1036-8G-2S+, 1200MHz CPU, 4GB RAM, 12x LAN, 2x SFP+, 1x microUSB, vč. L6 licence

Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6

Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6 Inteligentní přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Zároveň poskytují vynikající možnosti vícenásobných propojení pro dosažení robustnosti propojení systémů s velmi nízkou dobou zotavení. IGS-10020MT je vybaven pro redundanci kromě dobře známé metody Spanning Tree (jejíž doba zotavení je v řádu sekund) především specializovanou funkcí "Redundant ring" která má dobu zotavení a nalezení nové cesty do 300ms. Přepínače řady IGS se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení dobře známé Ethernetové technologie i v průmyslovém prostředí. Stejně tak jsou vhodné pro instalace do venkovně umístěných skříní s velkým kolísáním pracovních teplot (typicky bezdrátové a MAN ISP aplikace). Vlastnosti: - 8 portů 1000Base-T, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), automatická detekce přímý/křížený kabel na každém portu - 2 porty SFP pro instalaci modulů 1000Base-SX/LX/BX nebo 100Base-FX - propustnost sběrnice 20Gbps, podpora Jumbo Frame do 9kB, 8k MAC adres, buffer 512kB - 255 VLAN IEEE 802.1Q sítí, MAC nebo protocol based VLAN, VoIP VLAN - agregace linek "port trunking" IEEE 802.3ad LACP - IGMP v1,v2,v3 až do 256 multicast skupin, IGMP querier mode - 8-úrovní QoS prioritizace provozu dle portu, DSCP/ToS, 802.1p nebo 802.1Q značky - podpora Spanning Tree IEEE 802.1d, Rapid Spanning Tree IEEE 802.1w - IP/MAC ACL (access control list) do 123 pravidel - port shaper 500kb-80Mb/64kb-80Mb - administrace Web/SNMPv3 s podporou zabezpečeného přenosu SSH/SSL - podpora IPv4/IPv6 - pole LED indikátorů pro diagnostiku provozu - instalace na DIN lištu, montážní díl součástí - instalace na zeď, montážní díl součástí - krytí IP30 - napájení: 12-48V DC redundantní, připojení možné ze dvou různých zdrojů (nejsou součástí balení) - příkon do 10W - ochrana proti přepólování, připojení napájení na svorkovnici, umístění na spodním panelu (nepřekáží při montáži na zeď) - přepěťová ochrana napájení do 6kV proti napěťovým špičkám (EFT) - přepěťová ochrana LAN portů proti elektrostatickému náboji do 6kV (ESD) - spínací poplachové relé (24V/1A) při výpadku primárního napájení - zařízení je odolné proti pádu (IEC-60068-2-32) z výšky 75cm na všechny dopadové části - zařízení je odolné proti vibracím (IEC-60068-2-6) 10-500-10Hz, 4x g, 0,5oct/min - zařízení je odolné proti přetížení krátkodobému zrychlení 50g, dlouhodobému 4g, (IEC-60068-2-27) - EMI/EMS, elektromagnetická kompatibilita a slučitelnost dle CE EN-6100-4-2,3,4,5,6 - elektrická bezpečnost dle CE EN-60950 - pracovní teplota -40 až 75°C, vlhkost do 95% - hmotnost: 720g - rozměry: 87,8 x 135 x 56 mm
6026 Kč bez DPH
7292 Kč s DPH
Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6 Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6
Skladem v eshopu - Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6

Intellinet network card PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45

Výrobce: Intellinet Network Solutions; Třída produktu: Síťová karta / adapter; Rychlost sběrnice /MHz/: 66; Funkce Wake-on-LAN: Ano
221 Kč bez DPH
268 Kč s DPH
Intellinet network card PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45 Intellinet network card PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45
Skladem v eshopu - Intellinet network card PCI 10/100/1000 Gigabit RJ45

UBNT EdgeMAX EdgeRouter Lite [500MHz dual-core CPU, 512MB RAM, EdgeOS, 3 gigabitové porty]

EdgeRouter Lite Jedná se o bezkonkurenční řešení v poměru cena/výkon! Router disponuje výkonným hardwarem, konkrétně se jedná o dvoujádrový procesor MIPS64 běžící na 500MHz s hardwarovou akcelerací zpracování paketů, k dispozici je 512MB paměti typu DDR2 a 2GB diskového úložiště. Uživatelsky přívětivé konfigurační rozhraní prostřednictvím webowého prohližeče. K dispozici jsou celkem 3 gigabitové porty. Na své si přijdou i pokročilí uživatelé, kteří jistě ocení otevřenost celého řešení. EdgeOS jak Ubiquiti nazvala svůj operační systém, je totiž postaven na Linuxu, konkrétně distribuci Debianu. Přímo z prostředí webowého prohližeče lze vše snadno pomocí integrované CLI (Command Line Interface) konfigurovat. Uživatel má plnou kontrolu nad systémem, včetně filesystému, skutečným shellem, root práva atd. Dokonce lze sestavit a instalovat vlastní balíčky...možnosti využití jsou nepřeberné! Technické specifikace: Dimensions 200 x 90 x 30 mm Weight 345 g Power Input 12VDC, 1A Power Adapter (Included) Button Reset Processor Dual-Core 500 MHz, MIPS64 with Hardware Acceleration for Packet Processing System Memory 512 MB DDR2 RAM Code Storage 2 GB Certifications CE, FCC, IC Wall-Mount Yes Operating Temperature -10 to 45° C Operating Humidity 90% Non-Condensing LEDs Per Port Serial Console Port Power Data Ports Speed/Link/Activity Networking Interfaces Serial Console Port (1) RJ45 Serial Port Data Ports (3) 10/100/1000 Ethernet Ports Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - BeansTalk video-návody (ubnt youtube channel) Ubiquiti Wiki Ubiquiti oficiální fórum
2126 Kč bez DPH
2573 Kč s DPH
UBNT EdgeMAX EdgeRouter Lite [500MHz dual-core CPU, 512MB RAM, EdgeOS, 3 gigabitové porty] UBNT EdgeMAX EdgeRouter Lite [500MHz dual-core CPU, 512MB RAM, EdgeOS, 3 gigabitové porty]
Skladem v eshopu - UBNT EdgeMAX EdgeRouter Lite [500MHz dual-core CPU, 512MB RAM, EdgeOS, 3 gigabitové porty]

UBNT mFi, Ovladatelná zásuvka 3-port 230V, WiFi

mFi mPower Rodina produktů mFi(TM) je "Machine-to-Machine" management systém od Ubiquity Networks, Inc. Všechny prvky systému mFi jsou spravovány a monitorovány softwarovým kontrolerem (mFi Controller software). Lze tak centrálně vytvářet různá pravidla na základě dat z jednotlivých senzorů, kterým následně přiřadíte požadované akce. Např.: detektor pohybu může zapnout světlo, detekovaná vysoká teplota spustí ventilátor, atd. Umožňuje zasílat upozornění prostřednictvím emailu. Celý systém je kompatibilní s produkty třetích stran. Kreativitě a možnostem využití se meze nekladou. Rodina produktů mFi se skládá z "mPort", "mSenzor" a "mPower" mPort slouží pro připojení všech senzorů do TCP/IP sítě. Senzory lze připojit dvěma RJ45 porty a "terminal-block" konektorem, třetí RJ45 konektor slouží pro připojení do stávající sítě (lze využít i integrované 2.4GHz wifi). Verze "Serial" navíc obsahuje sériový port RS232/422/485 (místo dvou RJ-45 portů) a nabízí možnost připijení ext.antény (RSMA). Pomocí sériového portu se lze jednoduše vzdáleně připojit na terminál serveru, routeru a dalších zařízení vybavených RS-232 portem. Konfigurace probíhá skrz mFi Controller software (podobně jako u řady produktů UniFi). mSensor - jedná se o různé druhy senzorů, které se připojují klasickým ethernetovým kabelem přímo do jednotek mPort, konkrétně do RJ-45 portů (Port1, Port2), kromě senzoru mFi-DS, který se připojuje k "terminal block" konektoru. * mFi-MSW (detektor pohybu, montáž na stěnu) * mFi-MSC (detektor pohybu, montáž na strop) * mFi-THS (teplotní senzor) * mFi-CS (proudový senzor) * mFi-DS (senzor dveří - otevřeno/zavřeno) mPower je dálkově ovladatelný modul s 230V zásuvky, lze zapínat/vypínat jednotlivé spotřebiče a monitorovat jejich odběr. K dispozici jsou celkem tři modely: * mPower Mini - jedna ovladatelná zásuvka 230V, připojení do sítě: pouze WiFi * mPower - tři ovladatelné zásuvky 230V, připojení do sítě: pouze WiFi * mPower Pro - šest ovladatelných zásuvek 230V, připojení do sítě: Ethernet, WiFi Technické specifikace: Dimensions 240 x 82,8 x 41,5 mm Weight 545 g Mounting Wall (Kit Included) Power 220-250VAC, 50 Hz, 16 A Per Outlet, 16 A Total Outlets 3 Memory 16 MB RAM, 8 MB Flash Wi-Fi Standards 802.11b/g/n LEDs 1 LED (Status) Operating Temperature 0 to 40° C Humidity 95% RH Max. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začátečníky - BeansTalk video-návody (ubnt youtube channel) Ubiquiti Wiki Ubiquiti oficiální fórum
1223 Kč bez DPH
1480 Kč s DPH
UBNT mFi, Ovladatelná zásuvka 3-port 230V, WiFi UBNT mFi, Ovladatelná zásuvka 3-port 230V, WiFi
Skladem v eshopu - UBNT mFi, Ovladatelná zásuvka 3-port 230V, WiFi

ZyXEL 8x10/100 QoS switch (metal housing)ES-108Av3

8-port 10/100Mbps Ethernet switch, 3x Qos (!), desktop, metal housing Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet Switch ES-108A je navržený především pro domácí sítě a malé firmy. Nabízí Vám speciální "VIP porty
331 Kč bez DPH
401 Kč s DPH
ZyXEL 8x10/100 QoS switch (metal housing)ES-108Av3 ZyXEL 8x10/100 QoS switch (metal housing)ES-108Av3
Skladem v eshopu - ZyXEL 8x10/100 QoS switch (metal housing)ES-108Av3
1268 Kč bez DPH
1534 Kč s DPH
Allied Telesis FE fiber NIC AT-2701FXa/SC Allied Telesis FE fiber NIC AT-2701FXa/SC
Skladem v eshopu - Allied Telesis FE fiber NIC AT-2701FXa/SC

TP-Link TL-WPA4220Kit N300 Powerline Extend.Kit

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: PowerLine - Ethernet po 230V; Šířka: 94 mm; Výška: 54 mm; Hloubka: 40 mm
1239 Kč bez DPH
1499 Kč s DPH
TP-Link TL-WPA4220Kit N300 Powerline Extend.Kit TP-Link TL-WPA4220Kit N300 Powerline Extend.Kit
Skladem v eshopu - TP-Link TL-WPA4220Kit N300 Powerline Extend.Kit

Zyxel GS1900-8, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fa

8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount kit •10/100/1000 Mb porty GbE • Easy prohlížeč založený spínač řízení • Rychlé a snadné průvodce nastavením • Pokročilé s
1574 Kč bez DPH
1905 Kč s DPH
Zyxel GS1900-8, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fa Zyxel GS1900-8, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fa
Skladem v eshopu - Zyxel GS1900-8, 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fa

ISW-501T, 5X 10/100, DIN,IP30, ROZŠÍŘENÝ TEPLOTNÍ ROZSAH -40~75 ST.C

Přepínače pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Přepínače řady ISW se snadno instalují na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňují nasazení d
1239 Kč bez DPH
1499 Kč s DPH
ISW-501T, 5X 10/100, DIN,IP30, ROZŠÍŘENÝ TEPLOTNÍ ROZSAH -40~75 ST.C ISW-501T, 5X 10/100, DIN,IP30, ROZŠÍŘENÝ TEPLOTNÍ ROZSAH -40~75 ST.C
Skladem v eshopu - ISW-501T, 5X 10/100, DIN,IP30, ROZŠÍŘENÝ TEPLOTNÍ ROZSAH -40~75 ST.C

Linksys SMB switch LGS124 24-port Gigabit

GIGABIT PERFORMANCE The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. PLUG & PLAY CONVENIENCE The Linksys unmanaged switch o
2190 Kč bez DPH
2650 Kč s DPH
Linksys SMB switch LGS124 24-port Gigabit Linksys SMB switch LGS124 24-port Gigabit
Skladem v eshopu - Linksys SMB switch LGS124 24-port Gigabit

Linksys SMB switch LGS116P 16-port Gigabit s POE

GIGABIT PERFORMANCE The unmanaged switch offers Gigabit speeds to minimize transfer times and greatly enhance the ability to stream high-bandwidth files to connected devices without interference. POWER WHERE YOU NEED IT PoE support lets you deploy ne
3285 Kč bez DPH
3975 Kč s DPH
Linksys SMB switch LGS116P 16-port Gigabit s POE Linksys SMB switch LGS116P 16-port Gigabit s POE
Skladem v eshopu - Linksys SMB switch LGS116P 16-port Gigabit s POE

D-Link DGS-1100-08P 8-Port Gigabit PoE Smart Switch (8 x PoE ports, fanless)

Basic configurable options 11-inch metal case. Comes with adapters to install in 19-inch racks Fanless, silent operation Improved resiliency, longer MTBF (Mean Time Between Failures) VLAN support for traffic segmentation AutoSurveillance VLAN fo
1788 Kč bez DPH
2163 Kč s DPH
D-Link DGS-1100-08P  8-Port Gigabit PoE Smart Switch (8 x PoE ports, fanless) D-Link DGS-1100-08P  8-Port Gigabit PoE Smart Switch (8 x PoE ports, fanless)
Skladem v eshopu - D-Link DGS-1100-08P  8-Port Gigabit PoE Smart Switch (8 x PoE ports, fanless)

Repotec Switch 5x10/100, desktop, kov

Switch 5x10/100 Base-TX, auto-detekce - Provedení desktop, kovové provedení, možná montáž na zeď - Podpora Full-duplex provozu - LED diody pro diagnostiku provozu - Externí napájení adaptérem - Záruka - 24 měsíců - Rozměry: 139x66x22 (š x h x v) - FCC Class B, CE
188 Kč bez DPH
228 Kč s DPH
Repotec Switch 5x10/100, desktop, kov Repotec Switch 5x10/100, desktop, kov
Skladem v eshopu - Repotec Switch 5x10/100, desktop, kov
4155 Kč bez DPH
5027 Kč s DPH
Allied Telesis L2+ 8xGb 1xSFP switch AT-x210-9GT Allied Telesis L2+ 8xGb 1xSFP switch AT-x210-9GT
Skladem v eshopu - Allied Telesis L2+ 8xGb 1xSFP switch AT-x210-9GT

Microlab B56 stereo reproduktory 2.0, RMS 3W, MDF, černé

Výrobce: Microlab; Třída produktu: Reproduktory; Počet reproduktorů: 2 ks; Počet satelitních reproduktorů: 2 ks; Max. výkon RMS: 3 Watt; Subwoofer: Ne; Výkon satelitních reproduktorů: 3 Watt; Frekvenční rozsah satelitních reproduktorů: 100 - 18 000 Hz; Vstupní/výstupní zařízení: 1 x stereo mini-jack (audio vstup), 1 x USB 2.0, 1 x Mini USB; Dálkové ovládání v balení: Ano; Externí zdroj: Ne; Napětí: 5 V ss. (DC); Impedance: 8 Ohm; Barva: Černá ; Šířka: 63 mm; Výška: 160 mm; Hloubka: 107 mm; Čistá hmotnost: 850 g; Hrubá hmotnost: 950 g, Připojení k PC/Notebooku a media playeru snadno pomocí 3.5mm konektoru, Separace kanálů: >50dB, Materiál: MDF, Dodávané příslušenství:, Uživatelský manuál - 1ks; Další informace: Microlab B56 WWW
264 Kč bez DPH
320 Kč s DPH
Microlab B56 stereo reproduktory 2.0, RMS 3W, MDF, černé Microlab B56 stereo reproduktory 2.0, RMS 3W, MDF, černé
Skladem v eshopu - Microlab B56 stereo reproduktory 2.0, RMS 3W, MDF, černé

MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE output on ports 2-5

Výrobce: MikroTik; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 5 ks; Počet slotů MiniGBIC (SFP): 1 ks; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Možnost stohování: Ne; Maximální spotřeba energie: 6 Watt; Šířka: 113 mm; Výška: 139 mm; Hloubka: 28 mm
1081 Kč bez DPH
1308 Kč s DPH
MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE output on ports 2-5 MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE output on ports 2-5
Skladem v eshopu - MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE output on ports 2-5

TP-Link TL-SG108E 8x Gb Fanless Easy Smart Switch

8portový gigabitový přepínač TL-SG108E Easy Smart je ideální upgrade z neřízeného přepínače. Je určený pro sítě malých a středních podniků, které vyžadují jednoduchou správu sítě. Správci sítě mohou účinně kontrolovat provoz prostřednictvím funkcí zrcadlení portů, prevence smyček a diagnostiky kabelů. Chcete-li optimalizovat provoz na firemní síti, přepínač TL-SG108E nabízí řízení datových toků QoS podle portů a tagů a umožňuje tak udržet provoz citlivý na zpoždění plynulý a bez kolísání. Navíc VLAN podle portu a podle tagu a MTU VLAN může zvýšit zabezpečení a splnit další požadavky na segmentaci sítě. Navíc s inovativní technologií úspory energie dokáže zařízení TL-SG108E snížit spotřebu energie až o 80 %, což z něj činí ekologické řešení pro vaši podnikovou síť. Obsah balení Zařízení Napájecí adaptér Technické parametry Fyzické charakteristiky Provedení: Desktop Bez ventilátoru: Ano Šasi: Kovové Tlačítka: Reset Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 101 Šířka [mm]: 158 Výška [mm]: 25 Konektory a rozhraní Počet LAN portů: 8 Rychlosti LAN: (8) 10/100/1000Mbps Gigabit LAN: Všechny porty Napájení Max. spotřeba energie [W]: 5,5 Typ napájení: DC konektor Obecné Rychlost předávání paketů [Mpps]: 11,9 Tabulka MAC adres: 8000 Software Výchozí IP adresa: 192.168.0.1 Výchozí jméno a heslo: admin / admin
727 Kč bez DPH
879 Kč s DPH
TP-Link TL-SG108E 8x Gb Fanless Easy Smart Switch TP-Link TL-SG108E 8x Gb Fanless Easy Smart Switch
Skladem v eshopu - TP-Link TL-SG108E 8x Gb Fanless Easy Smart Switch
12316 Kč bez DPH
14902 Kč s DPH
Cisco SF220-48P-K9-EU 48x10/100 PoE Smart+ Switch Cisco SF220-48P-K9-EU 48x10/100 PoE Smart+ Switch
Skladem v eshopu - Cisco SF220-48P-K9-EU 48x10/100 PoE Smart+ Switch

Netis ST3105S 5 Port Fast Ethernet Switch

Výrobce: Netis; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 5 ks; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Šířka: 57 mm; Výška: 21 mm; Hloubka: 99 mm
128 Kč bez DPH
155 Kč s DPH
Netis ST3105S 5 Port Fast Ethernet Switch Netis ST3105S 5 Port Fast Ethernet Switch
Skladem v eshopu - Netis ST3105S 5 Port Fast Ethernet Switch

Netis ST3108S 8 Port Fast Ethernet Switch

Výrobce: Netis; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 ks; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Šířka: 70 mm; Výška: 26 mm; Hloubka: 130 mm
160 Kč bez DPH
193 Kč s DPH
Netis ST3108S 8 Port Fast Ethernet Switch Netis ST3108S 8 Port Fast Ethernet Switch
Skladem - Netis ST3108S 8 Port Fast Ethernet Switch
7185 Kč bez DPH
8694 Kč s DPH
SUPERMICRO AOC-STG-I2T Dual (RJ45) 10Gb/s, PCI-e 8x, LP SUPERMICRO AOC-STG-I2T Dual (RJ45) 10Gb/s, PCI-e 8x, LP
Skladem v eshopu - SUPERMICRO AOC-STG-I2T Dual (RJ45) 10Gb/s, PCI-e 8x, LP

MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch 109-8G-1S-2HnD-IN + RouterOS L5

MikroTik Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN Řada produktů CRS (Cloud Router Switch) úspěšně kombinuje funci routeru a L3 switche. Ve výchozím stavu je všech 8 gigabitových portů nastaveno do switche, který lze komplexně konfigurovat skrz nabídku "Switch" v ROS. Nic Vám ovšem nebrání ve vyčlenění portů pro použití jako samostatné síťové rozhraní a využít tak všech výhod které ROS nabízí (routing, firewall, mangle, queue tree/simple, vpn atd.). K dispozici je SFP slot (1.25Gbps) s podporou DDMI (dodáváno bez modulů). Nechybí zde ani sériový port pro připojení na terminál (v podobě RJ45 konektoru, nutná redukce). Plná linková rychlost všech 8-ethernet.portů (non-blocking) 2.4GHz Wi-Fi (1000mW) Barevný LCD displej DATASHEET Ukázky nastavení CRS - HOW TO Další příklady - nastavení VLAN Balení obsahuje: CloudRouterSwitch CRS109-8G-1S-2HnD-IN v provedení desktop, napájecí zdroj a microUSB kabel Technické specifikace: CPU 600MHz Typ CPU Qualcomm Atheros AR9344 RAM 128MB Počet LAN portů 8 Gigabitové porty Ano (8) SFP porty Ano, SFP (1.25Gbps) Počet Mini-PCI 0 Integr. bezdrátová karta Ano (2.4GHz 802.11b/g/n,1000mW) USB Ano Napájení Jack 8-57V Podpora 802.3af Ano PoE Ano (Ether1, 10-57V) Senzor napětí Ano Senzor teploty CPU Ano Senzor teploty PCB Ano Rozměry 285x145x45mm Operační systém RouterOS Rozsah pracovních teplot -35C až 65C Licence L5 Užitečné odkazy: Diagnostika vadné jednotky Jak se bránit ESD veškeré informace o produktech společnosti MikroTik aktuální verze RouterOS ke stažení aktuální verze WinBoxu výpočet parametrů bezdrátového spoje
2817 Kč bez DPH
3408 Kč s DPH
MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch 109-8G-1S-2HnD-IN + RouterOS L5 MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch 109-8G-1S-2HnD-IN + RouterOS L5
Skladem - MIKROTIK RouterBOARD Cloud Router Switch 109-8G-1S-2HnD-IN + RouterOS L5

Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-500W 4P

Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-500W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 500W. Managovatelný switch s 24 gigabit metalickými porty + 2 gigabitové SFP porty a celkovou propustností 26Gbps. PoE na každém portu je m
11461 Kč bez DPH
13868 Kč s DPH
Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-500W 4P Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-500W 4P
Skladem v eshopu - Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-500W 4P

Manhattan Network card USB 2.0 10/100 Mbps RJ45

USB 2.0 Fast Ethernet Adapter 10/100 Mbps Fast Ethernet, Hi-Speed USB 2.0 •10 times faster than USB 1.1 to Fast Ethernet adapters •Add a network connection without opening up your PC •Perfect for both desktop and notebook computers •Plug and Play installation •Hot-swappable (no need to power down) •Full duplex with auto-speed detection •Supports the most popular operating systems: Windows XP, Vista and Windows 7/8 •Compatible with Mac OS X •Low power consumption via a USB bus
257 Kč bez DPH
311 Kč s DPH
Manhattan Network card USB 2.0 10/100 Mbps RJ45 Manhattan Network card USB 2.0 10/100 Mbps RJ45
Skladem v eshopu - Manhattan Network card USB 2.0 10/100 Mbps RJ45

Zyxel DAC10G-3M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters

ZyXEL DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters
2748 Kč bez DPH
3325 Kč s DPH
Zyxel DAC10G-3M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters Zyxel DAC10G-3M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters
Skladem v eshopu - Zyxel DAC10G-3M, 10G (SFP+) direct attach cable 3 meters

D-Link DGS-1100-24P 24-Port PoE Gigabit Smart Switch

OVERVIEW Physical Various selection of port counts, with or without PoE and fibre support Green Technology Link status detection LED and port shut-off System hibernation Time-based PoE Advanced Features IGMP snoo
5202 Kč bez DPH
6295 Kč s DPH
D-Link DGS-1100-24P 24-Port PoE Gigabit Smart Switch D-Link DGS-1100-24P 24-Port PoE Gigabit Smart Switch
Skladem v eshopu - D-Link DGS-1100-24P 24-Port PoE Gigabit Smart Switch

Cisco Integrated Services Router C886VA-K9

New Cisco 880VA Series Routers support DSL multimode, including very-high-speed DSL 2 (VDSL2) and asymmetric DSL 2+ (ADSL2+). Part of the Cisco Integrated Services Routers Generation 2 (ISR G2) portfolio, they support VDSL2 and ADSL2+ on a single WAN inte
8399 Kč bez DPH
10163 Kč s DPH
Cisco Integrated Services Router C886VA-K9 Cisco Integrated Services Router C886VA-K9
Skladem v eshopu - Cisco Integrated Services Router C886VA-K9

Cisco Spare RPS Cable for Cat 3K-E, 2960 PoE Switches and ISR G2

Spare RPS Cable for Cat 3K-E, 2960 PoE Switches and ISR G2
2506 Kč bez DPH
3032 Kč s DPH
Cisco Spare RPS Cable for Cat 3K-E, 2960 PoE Switches and ISR G2 Cisco Spare RPS Cable for Cat 3K-E, 2960 PoE Switches and ISR G2
Skladem v eshopu - Cisco Spare RPS Cable for Cat 3K-E, 2960 PoE Switches and ISR G2

NETGEAR 16PT GE CLICK SWITCH, GSS116E

Product Number: GSS116E Model Description: 16-port Gigabit Click Switch Gigabit Ports: 16 USB Charging Ports: 0 Max MAC entries: 8K Buffer Size: 4 Mbit VLAN (Number Supported): 128 Number of LAGs & # of members:
3415 Kč bez DPH
4132 Kč s DPH
NETGEAR 16PT GE CLICK SWITCH, GSS116E NETGEAR 16PT GE CLICK SWITCH, GSS116E
Skladem v eshopu - NETGEAR 16PT GE CLICK SWITCH, GSS116E

HPE OfficeConnect 1620 24G Switch

HPE OfficeConnect 1620 24G Switch
3502 Kč bez DPH
4238 Kč s DPH
HPE OfficeConnect 1620 24G Switch HPE OfficeConnect 1620 24G Switch
Skladem v eshopu - HPE OfficeConnect 1620 24G Switch

D-Link DES-1018MP 16x100+2xGbE RJ45/SFP PoE switch

- 16 x 10/100 Mbps PoE Ports - 2 x Gigabit T/SFP combo ports - IEEE 802.3x Flow Control - LED Indicators: Per Unit: Power, Per Port: Activity / Link and Speed, Per PoE port: Power fail, Power OK - Auto MDI/MDIX adjustment for all ports - IEEE 802.3af - PoE Ports: Ports 1-16 up to 15.4W per port - PoE Power Budget: 246.4 watts - Surge Protection: Ports 1-16 up to 2kV - 1 Smart fan - Maximum Power Consumption: 301.6 watts (PoE on), 15.6 watts (PoE off) - Standby Power Consumption: 9.3 W/100 V , 10.5 W/240 V
4745 Kč bez DPH
5742 Kč s DPH
D-Link DES-1018MP 16x100+2xGbE RJ45/SFP PoE switch D-Link DES-1018MP 16x100+2xGbE RJ45/SFP PoE switch
Skladem v eshopu - D-Link DES-1018MP 16x100+2xGbE RJ45/SFP PoE switch

TP-Link TL-PA8010P 1200Mbps Powerline Starter Kit

Výrobce: TP-Link; Třída produktu: PowerLine - Ethernet po 230V; Šířka: 72 mm; Výška: 131 mm; Hloubka: 42 mm
1876 Kč bez DPH
2269 Kč s DPH
TP-Link TL-PA8010P 1200Mbps Powerline Starter Kit TP-Link TL-PA8010P 1200Mbps Powerline Starter Kit
Skladem v eshopu - TP-Link TL-PA8010P 1200Mbps Powerline Starter Kit

NETGEAR 8xGIGABIT Desktop switch, GS608

Tato rodina rychlých, cenově dostupných neřiditelných gigabitových přepínačů je vybavena 10/100/1000Mb/s porty a dávají vaší domácí síti maximální schopnost rychle a snadno operovat s obrovskými požadavky na šířku pásma, například online hraní her, přenos
512 Kč bez DPH
620 Kč s DPH
NETGEAR 8xGIGABIT Desktop switch, GS608 NETGEAR 8xGIGABIT Desktop switch, GS608
Skladem v eshopu - NETGEAR 8xGIGABIT Desktop switch, GS608

NETGEAR 8 port 10/100Mbps Fast Ethernet, FS108

Výrobce: Netgear; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 8 SZT; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x - Flow Control; Rychlost sběrnice: 1.6; Paměťový buffer: 96 kB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Typ počítačové skříně: Cube; Standardní příslušenství: Napájecí adaptér, Instalační manuál; Šířka: 103 mm; Výška: 158 mm; Hloubka: 27 mm; Čistá hmotnost: 0.39 kg; Barva: tmavě modrá
581 Kč bez DPH
703 Kč s DPH
NETGEAR 8 port 10/100Mbps Fast Ethernet, FS108 NETGEAR 8 port 10/100Mbps Fast Ethernet, FS108
Skladem v eshopu - NETGEAR 8 port 10/100Mbps Fast Ethernet, FS108

D-Link DGS-1210-52MP L2/L3 Smart+ PoE switch, 48x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 370W

48 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports - 48 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports - 4 x 1000BaseT SFP ports - Switching Capacity 104 Gbps - Advance power saving features – Max power consumption 43.50 Watts - 2 x smart fans - H
14602 Kč bez DPH
17668 Kč s DPH
D-Link DGS-1210-52MP L2/L3 Smart+ PoE switch, 48x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 370W D-Link DGS-1210-52MP L2/L3 Smart+ PoE switch, 48x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 370W
Skladem v eshopu - D-Link DGS-1210-52MP L2/L3 Smart+ PoE switch, 48x GbE PoE+, 4x RJ45/SFP, PoE 370W

DIGITUS USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p

USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p You want to share your photos or videos with the whole family on your TV, or you have an important business meeting in which you want to project your digitally processed documents on
521 Kč bez DPH
630 Kč s DPH
DIGITUS USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p DIGITUS USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p
Skladem v eshopu - DIGITUS USB 3.0 to VGA Apdater, Input USB, output VGA, Resolution up to 1080p

Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch

Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch Technické specifikace: Počet portů 5 Provedení Desktop Porty 5 x 10/100/1000 Výkon Switching capacity: 10 Gbps Forwarding performance (64-byte packet size): 7.4 Mpps Power over Ethernet (PoE) Ne Standardy IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x Velikost MAC tabulky 4 000 Napájení DC 12 V, 1.00 Amps Rozměry (Š x H x V) 110 x 30 x 110 mm Hmotnost 0.32 kg Provozní teplota 0 až 40°C Provozní vlhost 10 - 90% Skladovací teplota -20 až 70 °C Stránky produktu: <a title="Cisco SG110D-05" href="https://www.cisco.com/c/en/us/support/switches/sg100d-05-5-port-gigabit-desktop-switch/model.html" target="_blank">https://www.cisco.com/c/en/us/support/switches/sg100d-05-5-port-gigabit-desktop-switch/model.html
907 Kč bez DPH
1098 Kč s DPH
Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch
Skladem v eshopu - Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch

D-Link DXS-1210-10TS 8x10GbE 2xSFP+ switch

General Interfaces DXS-1210-10TS 8-port 10GBASE-T 2-port SFP+ Port Standard & Functions IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet IEEE 802.3az compliance IEEE 802.3an 10GBASE-
17507 Kč bez DPH
21183 Kč s DPH
D-Link DXS-1210-10TS 8x10GbE 2xSFP+ switch D-Link DXS-1210-10TS 8x10GbE 2xSFP+ switch
Skladem v eshopu - D-Link DXS-1210-10TS 8x10GbE 2xSFP+ switch
1 2 3 4 5 >> >|