vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP

Kalkulačka splátek CETELEM
10289 Kč s DPH

8503 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: GLC-SX-MMD=
Výrobce: CISCO
Váha: 0,01
Záruka: 6 měsíců
Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
1000BASE-SX SFP transceiver module for MMF, 850-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector

1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber Only
The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE-SX standard, operates on legacy 50 µm multimode fiber links up to 550 m and on 62.5 µm Fiber Distributed Data Interface (FDDI)-grade multimode fibers up to 220 m. It can support up to 1km over laser-optimized 50 µm multimode fiber cable.

Specifications
Part Number
· GLC-SX-MMD

Device Type
· Cisco SFP

Package
· SFP

Data Rate
· 1.25/1.0625Gbps

Wavelength
· 850nm

Distance/Power Budget
· 550m

Optical Components
· LD: VCSEL
· PD: PIN

Output Power
· -9~-4dBm

Receiver Sensitivity
· -17dBm

Power Supply Voltage
· 3.3V

Connector
· Dual LC

Fiber Type
· MMF

Operating Temperature
· -10~80 °C

DDMI
· With

Application
· Gigabit Ethernet

Compatiblity
· 100% Cisco Compatible



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP
Diskuze k produktu: cisco-glcsxmmd-1000basesx-sfp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.