vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Kalkulačka splátek CETELEM
10324 Kč s DPH

8532 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: GLC-SX-MMD=
Výrobce: CISCO
Váha: 0,01
Záruka: 6 měsíců
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM (digital optical monitoring)

Modul support DOM functions according to the industry-standard SFF-8472 multisource agreement (MSA).
This feature gives the end user the ability to monitor real-time parameters of the SFP, such as optical output power, optical input power, temperature, laser bias current, and transceiver supply voltage.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Diskuze k produktu: cisco-glcsxmmd-1000basesx-sfp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.