vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1909 Kč s DPH

1578 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DEM-310GT
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
- Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver
- Distance up to 10km
- Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots

Single-mode Fiber Transceiver (10 km)
DEM-310GT
- 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z standard)
- Duplex LC connector
- Full duplex operation
- 802.3x flow control support
- Fiber type: 9um single-mode fiber up to 10 km
- Wave length: 1310nm
- Power support: 3.3V
- Power budget: 10.5dB
- Hot pluggable
- Class 1 laser product complies with EN 60825-1
- TTL signal detect indicator


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km
Diskuze k produktu: dlink-1port-minigbic-sfp-to-1000baselx-10km není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.