vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Opticord ST-SC 62,5/125µ 1m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
197 Kč s DPH

163 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1210
Výrobce: Opticord
Záruka: 23 měsíců
Opticord ST-SC 62,5/125µ 1m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Instalační kabel DATACOM určený především pro výrobů patchcordů

- 4 x 2 x (7 x 0,18)z plné mědi

- cat.5e

- 24 AWG

- PVC plášť

- 305 m BOX

- stíněné provedení

- rozměry: 36 x 21 x 36 cm

- barva šedá


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Opticord ST-SC 62,5/125µ 1m
Diskuze k produktu: ftp-kabel-lanko-cat-5e-box-305m-pvc není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.