vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Metalické kabely, PATCH kabely

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
 zobrazit: 
<< 1 2 3 4 5 6 7 >> >|

Instalační kabel Solarix CAT6 FTP PVC 500m/špulka

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Instalační síťový kabel; Typ kabelu: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Kategorie: 6; Vnitřní průměr vodiče: 0.58 mm; Typ ochrany: PE - polyethylen; Doplňující informace: AWG 23 solid, metráž je značena 0-500m ; Délka: 500 m; Barva: Šedá; Hrubá hmotnost: 20 kg; Druh balení: cívka 500m
4021 Kč bez DPH
4865 Kč s DPH
Instalační kabel Solarix CAT6 FTP PVC 500m/špulka Instalační kabel Solarix CAT6 FTP PVC 500m/špulka
Skladem v eshopu - Instalační kabel Solarix CAT6 FTP PVC 500m/špulka
22 Kč bez DPH
27 Kč s DPH
GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 0,5m - červený GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 0,5m - červený
Skladem v eshopu - GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 0,5m - červený

Patch cord FTP cat5e 0,25M černý

Patch cord FTP cat5e 0,25M černý Patch kabel UTP lanko cat.5e se dvěma konektory RJ45, pro propo...
35 Kč bez DPH
42 Kč s DPH
Patch cord FTP cat5e 0,25M černý Patch cord FTP cat5e 0,25M černý
Skladem v eshopu - Patch cord FTP cat5e 0,25M černý

Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6A, FTP, LSZH, 5m, žlutý

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Délka: 5 m; Kategorie: 6A; Typ ochrany: LSZH - Low Smoke Zero Halogen; Typ konektoru 1: RJ45; Typ konektoru 2: RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: žlutá; Doplňující informace: 100% copper, Shielding: S/FTP (ISO/IEC 11801), Conductor: AWG 27, bare copper
61 Kč bez DPH
74 Kč s DPH
Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6A, FTP, LSZH, 5m, žlutý Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6A, FTP, LSZH, 5m, žlutý
Skladem v eshopu - Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6A, FTP, LSZH, 5m, žlutý

Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level CAT6, 3m, bílá

Patch kabel UTP level 6 - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapo...
60 Kč bez DPH
73 Kč s DPH
Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level CAT6, 3m, bílá Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level CAT6, 3m, bílá
Skladem v eshopu - Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level CAT6, 3m, bílá

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 1m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 100 cm; Typ kabeláže: MultiMode 50/125 OM2; Typ konektoru 1: SC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type: 50/125, Standard fiber: OM2, Kind of connection: SC/UPC - LC/UPC, Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: <0.3 db, Return loss: 35-39db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: oranžová
89 Kč bez DPH
108 Kč s DPH
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 1m Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 1m
Skladem v eshopu - Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 1m

FTP kabel Elite, Cat5E, drát, PVC, box 305m

Elite 4-párový stíněný FTP kabel Cat5E, 24AWG Kabel pro realizaci propojení počítačů a terminálů s komunikačními zásuvkami. Vhodný pro sítě Gigabit Ethernet (IEEE 802.3ab), Fast Ethernet (IEEE 802.3u), Ethernet (IEEE 802.3), 100 Vg-AnyLAN (IEEE 802.12), Token Ring (IEEE 802.5), TP-PMD (ANSI X3T9.5), 100 Mbps CDDI, ATM 155. 4 párový Vodič 24AWG, Cu Izolace vodičů HDPE Stínění: hliníková folie (Al-Mylar type) Stínění Al+PVC fólie, 100% pokrytí Vnější izolace PVC průměr kabelu 5,3 mm hmotnost 13 kg/box (42 g/m) nehořlavost CM balení v papírových krabicích po 305m potisk – metráž, průmyslové standardy barevné značení na všech vodičích Impedance: 100+/-15 Ohmů Kapacitance, max. 50 nF/km Stejnosměrný odpor, maximálně 95 ohm/km Zpoždění mezi páry maximálně 45ns/100m Rychlost šíření signálu: 69% c
1812 Kč bez DPH
2193 Kč s DPH
FTP kabel Elite, Cat5E, drát, PVC, box 305m FTP kabel Elite, Cat5E, drát, PVC, box 305m
Skladem v eshopu - FTP kabel Elite, Cat5E, drát, PVC, box 305m

4World Patch kabel Cat5e UTP 100m Gray

Výrobce: 4World; Třída produktu: Instalační síťový kabel; Typ kabelu: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Kategorie: 5e; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Doplňující informace: Žily kabelu jsou vyhotoveny z čisté mědi bez příměsí, označení metru, http://www.4world.com/; Délka: 100 m; Barva: Šedá; Hrubá hmotnost: 3.5 kg; Druh balení: BOX, Paper box
380 Kč bez DPH
460 Kč s DPH
4World Patch kabel Cat5e UTP 100m Gray 4World Patch kabel Cat5e UTP 100m Gray
Skladem - 4World Patch kabel Cat5e UTP 100m Gray
30 Kč bez DPH
36 Kč s DPH
DATACOM patch cord UTP cat5e 0,5M černý DATACOM patch cord UTP cat5e 0,5M černý
Skladem v eshopu - DATACOM patch cord UTP cat5e 0,5M černý

Patch kabel CAT6 SFTP PVC 15m šedý

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: 4 žilový kabel; Délka: 15 m; Kategorie: 6; Typ ochrany: PE - polyethylen; Typ konektoru 1: 1 x RJ45; Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: Šedá
283 Kč bez DPH
343 Kč s DPH
Patch kabel CAT6 SFTP PVC 15m šedý Patch kabel CAT6 SFTP PVC 15m šedý
Skladem v eshopu - Patch kabel CAT6 SFTP PVC 15m šedý

PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 1m černá

Patch kabel UTP level 5e * 4x2 žil * 100% Cu měděný vodič AWG26/7 * 2x RJ45 konektor * přímé z...
27 Kč bez DPH
33 Kč s DPH
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 1m černá PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 1m černá
Skladem v eshopu - PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 1m černá

EXTRALINK VICTOR 8-port GbE Managed PoE Switch (8x Gig LAN, 2x SFP) PoE 48V 150W

Výrobce: ExtraLink; Třída produktu: SWITCH - administrovatelný; Síťová architektura: GigabitEthernet with PoE; SmartSwitch (WEB Managed): Ano; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 8 ks; Počet slotů MiniGBIC (SFP): 2 ks; Komunikační port: 10/100/1000 BaseTX (RJ45); Management, monitoring a konfigurace: Administrace přes webové rozhraní, Console managment; Podporované protokoly a standardy: PoE - Power over Ethernet; Přepínací algoritmus: není instalováno; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Možnost stohování: Ne; Typ počítačové skříně: 1U Rack; Maximální spotřeba energie: 400 Watt; Technické specifikace: Vendor Page
2548 Kč bez DPH
3083 Kč s DPH
EXTRALINK VICTOR 8-port GbE Managed PoE Switch (8x Gig LAN, 2x SFP) PoE 48V 150W EXTRALINK VICTOR 8-port GbE Managed PoE Switch (8x Gig LAN, 2x SFP) PoE 48V 150W
Skladem v eshopu - EXTRALINK VICTOR 8-port GbE Managed PoE Switch (8x Gig LAN, 2x SFP) PoE 48V 150W

4World Patch kabel RJ45 Cat5 UTP 1.0m Blue

Výrobce: 4World; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Délka: 1 m; Kategorie: 5e; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: RJ45, 1 x RJ45; Typ konektoru 2: RJ45, 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: Modrá; Doplňující informace: Kvalitní provedení, elastický obal, http://www.4world.com/
17 Kč bez DPH
21 Kč s DPH
4World Patch kabel RJ45 Cat5 UTP 1.0m Blue 4World Patch kabel RJ45 Cat5 UTP 1.0m Blue
Skladem v eshopu - 4World Patch kabel RJ45 Cat5 UTP 1.0m Blue

DATACOM Patch cord FTP CAT5E 1m šedý

Patch kabel FTP lanko cat.5e se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky). Stíněné provedení pro použití v náročnějším prostředí. Parametry a specifikace: Barva:
41 Kč bez DPH
50 Kč s DPH
DATACOM Patch cord FTP CAT5E 1m šedý DATACOM Patch cord FTP CAT5E 1m šedý
Skladem v eshopu - DATACOM Patch cord FTP CAT5E 1m šedý

Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, modrý 1m

DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable, Length 1,0 M, Color blue, RAL5012 AWG 26/7 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Ty
74 Kč bez DPH
89 Kč s DPH
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, modrý 1m Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, modrý 1m
Skladem v eshopu - Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, modrý 1m

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 3m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 300 cm; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM3); Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type: 50/125, Standard fiber: OM3, Kind of connection: LC/UPC - LC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: <0.3 db, Return loss: 35-39db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: tyrkysový
113 Kč bez DPH
137 Kč s DPH
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 3m Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 3m
Skladem v eshopu - Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM3 | Duplex | 3m
2512 Kč bez DPH
3039 Kč s DPH
DATACOM UTP flex,Cat6 PVC,šedý,305m,licna DATACOM UTP flex,Cat6 PVC,šedý,305m,licna
Skladem v eshopu - DATACOM UTP flex,Cat6 PVC,šedý,305m,licna

Gembird LAN modulární konektor 8P8C pro pevný CAT6 , 30u'', pozlacený, 10 kusů

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Síťový konektor | spojka | krytka (návlek); Druh krytky /konektoru: RJ45 (8P8C), RJ45 konektor; Typ kabeláže: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení, CAT6; Doplňující informace: balení 10 kusů; Výška: nedostatek dat; Šířka: nedostatek dat; Délka: nedostatek dat
31 Kč bez DPH
37 Kč s DPH
Gembird LAN modulární konektor 8P8C pro pevný CAT6 , 30u'', pozlacený, 10 kusů Gembird LAN modulární konektor 8P8C pro pevný CAT6 , 30u'', pozlacený, 10 kusů
Skladem v eshopu - Gembird LAN modulární konektor 8P8C pro pevný CAT6 , 30u'', pozlacený, 10 kusů

LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 7,5m bílý

Výrobce: LogiLink; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: 26-párový kabel; Délka: 7.5 km; Kategorie: 6; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: 1 x RJ45; Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: bílá; Doplňující informace: TIA/EIA 568-B; Další informace: Data sheet
59 Kč bez DPH
71 Kč s DPH
LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 7,5m bílý LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 7,5m bílý
Skladem v eshopu - LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 7,5m bílý

BELDEN kabel UTP - 1583E, CAT.5e, drát, PVC, 305m box

BELDEN 1583E - UTP Cat5E kabel typ drát, PVC plášť, značená metráž Nejoblíbenější horizontální a páteřní kabel značky Belden Vhodný pro aplikace 10Base-T, 100Base-R, 1000Base-T (Gigabit Ethernet), FDDI, ATM Vyhovuje standardům: ISO/IEC 11801 2.edice, EN50173 2.edice a EN 50288-3-1 Počet párů: 4 Počet vodičů: 8 Tloušťka vodičů/materiál: měď 24 AWG (0,51mm) Izolace vodičů: PE - Polyethylen Vnější izolace: PVC - Polyvinyl Chloride Vnější průměr kabelu: 4,7 mm Provozní teplota: od -20°C až +60°C Hmotnost kabelu: 28 Kg/Km Max. dovolená síla v tahu: 80 N Min. poloměr ohybu při instalaci: 38mm Nom. Capacitance @ 1 KHz : 50 nF/m NVP - Nominal Velocity of Propagation : 68% Balení : 305m kartonový box Barva: šedá
1562 Kč bez DPH
1890 Kč s DPH
BELDEN kabel UTP - 1583E, CAT.5e, drát, PVC, 305m box BELDEN kabel UTP - 1583E, CAT.5e, drát, PVC, 305m box
Skladem v eshopu - BELDEN kabel UTP - 1583E, CAT.5e, drát, PVC, 305m box

Intellinet kabel instalacyjny skrętka FTP 4x2 kat. 5e linka miedź karton 305m sz

Cat5e Bulk Cable, Stranded, 26 AWG FTP, 305 m (1,000 ft.), CM Rated, Easy Pull Box, Grey Color: Grey •Foil Shielding Provides additional protection against electro-magnetic interference to ensure signal integrity •CM Riser Rated Can be used in riser with raceway/fireproof shaft •Standards Tested Meets or exceeds current CAT5e proposed standards
1949 Kč bez DPH
2358 Kč s DPH
Intellinet kabel instalacyjny skrętka FTP 4x2 kat. 5e linka miedź karton 305m sz Intellinet kabel instalacyjny skrętka FTP 4x2 kat. 5e linka miedź karton 305m sz
Skladem v eshopu - Intellinet kabel instalacyjny skrętka FTP 4x2 kat. 5e linka miedź karton 305m sz

Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 10m žlutá

Patch kabel UTP level 5e - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah: -20°C až +60°C - žlutá barva - baleno v sáčku s EAN kodem - český popis, vyznačená délka - délka 10m
55 Kč bez DPH
67 Kč s DPH
Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 10m žlutá Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 10m žlutá
Skladem v eshopu - Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 10m žlutá
138 Kč bez DPH
167 Kč s DPH
Patch kabel CAT5E SFTP PVC 7m žlutý Patch kabel CAT5E SFTP PVC 7m žlutý
Skladem v eshopu - Patch kabel CAT5E SFTP PVC 7m žlutý
451 Kč bez DPH
546 Kč s DPH
DATACOM UTP drát cat6 bal. 50m DATACOM UTP drát cat6 bal. 50m
Skladem v eshopu - DATACOM UTP drát cat6 bal. 50m

Belkin kabel PATCH UTP CAT5e 2m šedý, bulk Snagless

Belkin kabel PATCH UTP CAT5e 2m šedý, bulk Snagless snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru.
74 Kč bez DPH
89 Kč s DPH
Belkin kabel PATCH UTP CAT5e 2m šedý, bulk Snagless Belkin kabel PATCH UTP CAT5e 2m šedý, bulk Snagless
Skladem v eshopu - Belkin kabel PATCH UTP CAT5e 2m šedý, bulk Snagless

Gembird kabel síťový prodlužovací VDE 3m IEC320 C13/14

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Kabely - ostatní; Délka: 3 m
92 Kč bez DPH
111 Kč s DPH
Gembird kabel síťový prodlužovací VDE 3m IEC320 C13/14 Gembird kabel síťový prodlužovací VDE 3m IEC320 C13/14
Skladem v eshopu - Gembird kabel síťový prodlužovací VDE 3m IEC320 C13/14
65 Kč bez DPH
79 Kč s DPH
Patch cord FTP cat5e 2M zelený Patch cord FTP cat5e 2M zelený
Skladem v eshopu - Patch cord FTP cat5e 2M zelený

FTP SOLARIX venkovní CAT5e PE 305m/box

Kategorie: CAT5E Nejvyšší podporovaný protokol [?] : 1000BaseT Kategorie: CAT5E Nejvyšší podporovaný protokol [?] : 1000BaseT Nejvyšší teoretická rychlost, kterou je možné na kabelu dosáhnout Stínění: fólie kolem všech 4 párů Šířka pásma [?] : 100 M
2787 Kč bez DPH
3372 Kč s DPH
FTP SOLARIX venkovní CAT5e PE 305m/box FTP SOLARIX venkovní CAT5e PE 305m/box
Skladem v eshopu - FTP SOLARIX venkovní CAT5e PE 305m/box

BELDEN kabel UTP - 7965ENH.03A305, CAT.6, drát, LSOH, AWG23, 305m box

BELDEN 7965ENH.03A305 - Cat6 kabel typ drát, bezhalogenový plášť, značená metráž Nejoblíbenější horizontální a páteřní kabel značky Belden Vhodný pro aplikace 10Base-T, 100Base-R, 1000Base-T (Gigabit Ethernet), FDDI, ATM Vyhovuje standardům: ISO/IEC 11801 2.edice, EN50173 2.edice a EN 50288-3-1, ANSI/TIA/EIA 568-B.2-1 Počet párů: 4 Počet vodičů: 8 Tloušťka vodičů/materiál: měď 23 AWG (0,57mm) Izolace vodičů: PE - Polyethylen Vnější izolace: FRNC - samozhášecí, bezhalogenový Vnější průměr kabelu: 5.7 mm Provozní teplota: od -30°C až +60°C Hmotnost kabelu: 37 Kg/Km Max. dovolená síla v tahu: 80 N Min. poloměr ohybu při instalaci: 23/46mm Balení : 305m box Barva: šedá
2506 Kč bez DPH
3032 Kč s DPH
BELDEN kabel UTP - 7965ENH.03A305, CAT.6, drát, LSOH, AWG23, 305m box BELDEN kabel UTP - 7965ENH.03A305, CAT.6, drát, LSOH, AWG23, 305m box
Skladem v eshopu - BELDEN kabel UTP - 7965ENH.03A305, CAT.6, drát, LSOH, AWG23, 305m box

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 0,25m

Patch cord with moulded strain relief, 50u" gold-plated contacts, 8P8C plugs
20 Kč bez DPH
24 Kč s DPH
GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP  0,25m GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP  0,25m
Skladem - GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP  0,25m

LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 10m černý

Výrobce: LogiLink; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: 26-párový kabel; Délka: 10 m; Kategorie: 6; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: 1 x RJ45; Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: Černá ; Doplňující informace: TIA/EIA 568-B; Další informace: Data sheet
74 Kč bez DPH
90 Kč s DPH
LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 10m černý LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 10m černý
Skladem v eshopu - LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 10m černý
35 Kč bez DPH
42 Kč s DPH
DATACOM Patchkabel 0,5 m, FTP, Cat5e, RJ45,šedý DATACOM Patchkabel 0,5 m, FTP, Cat5e, RJ45,šedý
Skladem v eshopu - DATACOM Patchkabel 0,5 m, FTP, Cat5e, RJ45,šedý

Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 7m oranžová

Patch kabel UTP level 5e - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah: -20°C až +60°C - baleno v sáčku s EAN kodem - český popis, vyznačená délka - barva: oranžová - délka
39 Kč bez DPH
47 Kč s DPH
Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 7m oranžová Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 7m oranžová
Skladem v eshopu - Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 7m oranžová

LOGILINK - Patch kabel Cat.6 U/UTP EconLine 1,50m žlutý

Výrobce: LogiLink; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: CAT6; Délka: 1.5 m; Kategorie: 6; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: 1 x RJ45; Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Barva: žlutá; Další informace: Data sheet
20 Kč bez DPH
24 Kč s DPH
LOGILINK - Patch kabel Cat.6 U/UTP EconLine 1,50m žlutý LOGILINK - Patch kabel Cat.6 U/UTP EconLine 1,50m žlutý
Skladem v eshopu - LOGILINK - Patch kabel Cat.6 U/UTP EconLine 1,50m žlutý
122 Kč bez DPH
148 Kč s DPH
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 10m šedá PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 10m šedá
Skladem - PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 10m šedá

STP kabel Cat6A drát PlanetElite, LSOH, 500Mhz, stíněný každý pár, 500m cívka

Kabel pro realizaci 1Gbit 1000Base-T a 10Gbit Ethernet 10GBase -T sítí Parametry: 4 párový, 23AWG měď Izolace vodičů HDPE Každý pár v samostatném stínění, Al Vnější izolace pláště LS0H průměr kabelu 7 mm hmotnost: 44 g/m, balení včetně bubnu 15kg balení - na dřevěných bubnech po 500 m potisk – metráž, průmyslové standardy Elektrické parametry: Impedance: 100+/-15 Ohm Kapacitance, max.: 4.6nF/100m Stejnosměrný odpor, maximálně: 15Ohm/100m Stejnosměrný rozdíl v odporech párů maximálně 3% Kapacitance nesymetrická (páry vůči zemi) maximálně: 330pF/100m Zpoždění mezi páry maximálně 30ns/100m Splněné normy: Kyselost plynů vznikajících při hoření dle ČSN EN 50267-2-2, ČSN EN 50267-2-3 Hustota kouře dle ČSN EN 61034-2 Nehořlavost/šíření plamene kabelu ČSN EN 60332-1-2
5384 Kč bez DPH
6515 Kč s DPH
STP kabel Cat6A drát PlanetElite, LSOH, 500Mhz, stíněný každý pár, 500m cívka STP kabel Cat6A drát PlanetElite, LSOH, 500Mhz, stíněný každý pár, 500m cívka
Skladem v eshopu - STP kabel Cat6A drát PlanetElite, LSOH, 500Mhz, stíněný každý pár, 500m cívka
88 Kč bez DPH
107 Kč s DPH
Patch cord FTP cat5e 5M černý Patch cord FTP cat5e 5M černý
Skladem v eshopu - Patch cord FTP cat5e 5M černý

Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 10m, žlutá

Premiumcord Patch kabel CAT 6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 10m modrá - kategorie: CAT 6a - 500MH...
161 Kč bez DPH
195 Kč s DPH
Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 10m, žlutá Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 10m, žlutá
Skladem v eshopu - Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 10m, žlutá
3140 Kč bez DPH
3799 Kč s DPH
DATACOM FTP drát cat6 bal.305m LSOH DATACOM FTP drát cat6 bal.305m LSOH
Skladem v eshopu - DATACOM FTP drát cat6 bal.305m LSOH

Gembird FTP kabel drát, cat. 5e, 100m, šedý

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Instalační síťový kabel; Typ kabelu: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Kategorie: 5e; Vnitřní průměr vodiče: 0.48 mm; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Doplňující informace: AWG 24 , metr označení na kabelu; Délka: 100 m; Barva: Šedá; Hrubá hmotnost: 3.86 kg; Druh balení: role 100m
612 Kč bez DPH
740 Kč s DPH
Gembird FTP kabel drát, cat. 5e, 100m, šedý Gembird FTP kabel drát, cat. 5e, 100m, šedý
Skladem v eshopu - Gembird FTP kabel drát, cat. 5e, 100m, šedý

Patch kabel GEMBIRD CAT6 1m BLUE

Popis produktu: Patch kabel UTP Cat6 - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah: -20°C až +60°C
47 Kč bez DPH
57 Kč s DPH
Patch kabel GEMBIRD CAT6 1m BLUE Patch kabel GEMBIRD CAT6 1m BLUE
Skladem v eshopu - Patch kabel GEMBIRD CAT6 1m BLUE
1883 Kč bez DPH
2278 Kč s DPH
DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (licna) modrý DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (licna) modrý
Skladem v eshopu - DATACOM UTP Cat5e PVC kabel 305m (licna) modrý

EXTRALINK HERMES 8x SFP port GbE Unmanaged Switch, 1x GbE combo (RJ45/SFP) ports

Výrobce: ExtraLink; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: GigabitEthernet; Počet portů COMBO Gigabit/MiniGBIC (SFP): 1 ks; Počet slotů MiniGBIC (SFP): 8 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.3z - 1000BaseSX/LX; Velikost adresní tabulky MAC: 8000; Paměťový buffer: 125 kB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Typ počítačové skříně: Desktop; Maximální spotřeba energie: 10 Watt; Barva: Black mat; Technické specifikace: Vendor Page
2545 Kč bez DPH
3080 Kč s DPH
EXTRALINK HERMES 8x SFP port GbE Unmanaged Switch, 1x GbE combo (RJ45/SFP) ports EXTRALINK HERMES 8x SFP port GbE Unmanaged Switch, 1x GbE combo (RJ45/SFP) ports
Skladem v eshopu - EXTRALINK HERMES 8x SFP port GbE Unmanaged Switch, 1x GbE combo (RJ45/SFP) ports

PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 1m zelená

Patch kabel UTP CAT6 * 100% Cu měděný vodič AWG26/7 * 4x2 žil * 2x RJ45 konektor * přímé zapoje...
37 Kč bez DPH
45 Kč s DPH
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 1m zelená PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 1m zelená
Skladem v eshopu - PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 1m zelená
63 Kč bez DPH
76 Kč s DPH
GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 5m - černý GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 5m - černý
Skladem v eshopu - GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 5m - černý

4World Patch kabel RJ45 Cat6 FTP 7.5m Gray

Výrobce: 4World; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Délka: 7.5 m; Kategorie: 6; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: RJ45, 1 x RJ45; Typ konektoru 2: RJ45, 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: Šedá; Doplňující informace: Kvalitní provedení, elastický obal, http://www.4world.com/
83 Kč bez DPH
101 Kč s DPH
4World Patch kabel RJ45 Cat6 FTP 7.5m Gray 4World Patch kabel RJ45 Cat6 FTP 7.5m Gray
Skladem v eshopu - 4World Patch kabel RJ45 Cat6 FTP 7.5m Gray

Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 0.5m, černý

Patch cord with moulded strain relief, 50u" gold-plated contacts, 8P8C plugs
22 Kč bez DPH
27 Kč s DPH
Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 0.5m, černý Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 0.5m, černý
Skladem v eshopu - Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 0.5m, černý
58 Kč bez DPH
70 Kč s DPH
Patch kabel CAT6 UTP PVC 0,5m modrý Patch kabel CAT6 UTP PVC 0,5m modrý
Skladem v eshopu - Patch kabel CAT6 UTP PVC 0,5m modrý

LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 0,5m černý

Výrobce: LogiLink; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: 26-párový kabel; Délka: 0.5 m; Kategorie: 6; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: 1 x RJ45; Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: Černá ; Doplňující informace: TIA/EIA 568-B; Další informace: Data sheet
17 Kč bez DPH
20 Kč s DPH
LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 0,5m černý LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 0,5m černý
Skladem v eshopu - LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 0,5m černý

Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level CAT6, 1,5m, zelená

Patch kabel UTP level 6 - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapo...
20 Kč bez DPH
24 Kč s DPH
Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level CAT6, 1,5m, zelená Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level CAT6, 1,5m, zelená
Skladem v eshopu - Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level CAT6, 1,5m, zelená

Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m šedý non-snag-proof C6A-315GY-2MB

Solarix 10G patch kabel CAT6A, SFTP, LSOH, 2m, šedý, non-snag-proof Kategorie: CAT6A Podporované protokoly [?]: 10GBaseT Barva: šedá Stínění: ano, dvojité SFTP Vodič [?]: AWG 26 Izolace [?]: polyethylen Plášť [?]: LSOH Typ konektorů: RJ45/RJ45 Typ ochrany [?]: litá, non-snag-proof Skladovací teplota: -20°C až 60°C Provozní teplota: -20°C až 60°C Max. provozní vlhkost: 93%
114 Kč bez DPH
138 Kč s DPH
Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m šedý non-snag-proof C6A-315GY-2MB Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m šedý non-snag-proof C6A-315GY-2MB
Skladem v eshopu - Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 2m šedý non-snag-proof C6A-315GY-2MB

GEMBIRD RJ45 Modular Plug, 50ks

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Síťový konektor | spojka | krytka (návlek); Druh krytky /konektoru: RJ45 (8P8C); Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Doplňující informace: balení 100 kusů; Výška: nedostatek dat; Šířka: nedostatek dat; Délka: nedostatek dat
165 Kč bez DPH
200 Kč s DPH
GEMBIRD RJ45 Modular Plug, 50ks GEMBIRD RJ45 Modular Plug, 50ks
Skladem - GEMBIRD RJ45 Modular Plug, 50ks
138 Kč bez DPH
167 Kč s DPH
Patch kabel CAT5E SFTP PVC 10m modrý Patch kabel CAT5E SFTP PVC 10m modrý
Skladem v eshopu - Patch kabel CAT5E SFTP PVC 10m modrý

Venkovní inst. kabel Solarix CAT5e UTP PE 305m/box

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Instalační síťový kabel; Typ kabelu: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Kategorie: 5e; Vnitřní průměr vodiče: 0.51 mm; Typ ochrany: PE - polyethylen; Doplňující informace: AWG 24 solid, pro venkovní použití; Délka: 305 m; Barva: černá; Hrubá hmotnost: 9.15 kg; Druh balení: krabice 305m
1865 Kč bez DPH
2257 Kč s DPH
Venkovní inst. kabel Solarix CAT5e UTP PE 305m/box Venkovní inst. kabel Solarix CAT5e UTP PE 305m/box
Skladem v eshopu - Venkovní inst. kabel Solarix CAT5e UTP PE 305m/box

Belkin kabel PATCH STP CAT6 stíněný 2m černý, bulk Snagless

Belkin kabel PATCH STP CAT6 stíněný 2m černý, bulk Snagless snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru. foto ilustrativní
95 Kč bez DPH
115 Kč s DPH
Belkin kabel PATCH STP CAT6 stíněný 2m černý, bulk Snagless Belkin kabel PATCH STP CAT6 stíněný 2m černý, bulk Snagless
Skladem v eshopu - Belkin kabel PATCH STP CAT6 stíněný 2m černý, bulk Snagless

Digitus kryt zásuvky pro 2x keystone, prachový kryt, 80/80, bílá

DIGITUS Faceplate for Keystone Jacks, 2x RJ45 dust cover, 80/80 + 2x 22.5mm modular insert • For connection of Keystone Jacks • 2 port incl. Module shutter device, avoid dust • 80/80mm frame + 2x22,50mm insert • White
36 Kč bez DPH
43 Kč s DPH
Digitus kryt zásuvky pro 2x keystone, prachový kryt, 80/80, bílá Digitus kryt zásuvky pro 2x keystone, prachový kryt, 80/80, bílá
Skladem v eshopu - Digitus kryt zásuvky pro 2x keystone, prachový kryt, 80/80, bílá
2524 Kč bez DPH
3054 Kč s DPH
DATACOM FTP drát CAT5E 305m OUTDOOR DATACOM FTP drát CAT5E 305m OUTDOOR
Skladem v eshopu - DATACOM FTP drát CAT5E 305m OUTDOOR

4World Patch kabel RJ45 Cat5 UTP 10m Green

Výrobce: 4World; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Délka: 10 m; Kategorie: 5e; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: RJ45, 1 x RJ45; Typ konektoru 2: RJ45, 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: zelená; Doplňující informace: Kvalitní provedení, elastický obal, barevný, estetické a funkční obalu výrobku, http://www.4world.com/
65 Kč bez DPH
79 Kč s DPH
4World Patch kabel RJ45 Cat5 UTP 10m Green 4World Patch kabel RJ45 Cat5 UTP 10m Green
Skladem v eshopu - 4World Patch kabel RJ45 Cat5 UTP 10m Green
65 Kč bez DPH
79 Kč s DPH
Patch cord FTP cat5e 2M červený Patch cord FTP cat5e 2M červený
Skladem v eshopu - Patch cord FTP cat5e 2M červený

Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6A, FTP, LSZH, 3m, zelený

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Délka: 3 m; Kategorie: 6A; Typ ochrany: LSZH - Low Smoke Zero Halogen; Typ konektoru 1: RJ45; Typ konektoru 2: RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: zelená; Doplňující informace: 100% copper, Shielding: S/FTP (ISO/IEC 11801), Conductor: AWG 27, bare copper
40 Kč bez DPH
48 Kč s DPH
Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6A, FTP, LSZH, 3m, zelený Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6A, FTP, LSZH, 3m, zelený
Skladem v eshopu - Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6A, FTP, LSZH, 3m, zelený

Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, černý 1m

DIGITUS CAT 6 S-FTP patch cable, Length 1,0 M, Color black, RAL9005 AWG 26/7 Best performance and link quality for your network 4 x 2 AWG 26/7, twisted pair 2 x RJ45 connectors Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot T
74 Kč bez DPH
89 Kč s DPH
Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, černý 1m Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, černý 1m
Skladem v eshopu - Digitus Patch Cable, S-FTP, CAT 6, AWG 27/7, LSOH, Měď, černý 1m

Gembird :UTP Cat6 Patch cord, 5 m, zelená

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: CAT6; Délka: 5 m; Kategorie: 6; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: 1 x RJ45; Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Barva: zelená
31 Kč bez DPH
37 Kč s DPH
Gembird :UTP Cat6 Patch cord, 5 m, zelená Gembird :UTP Cat6 Patch cord, 5 m, zelená
Skladem v eshopu - Gembird :UTP Cat6 Patch cord, 5 m, zelená

Belkin kabel PATCH UTP CAT6 3m šedý, bulk Snagless

Belkin kabel PATCH UTP CAT6 3m šedý, bulk Snagless snagless - se speciální ochranou konektoru proti vylomení aretace konektoru. Advantages : Capable of improving the return loss in your current network by 40%. 50 micron gold plated connectors to en
126 Kč bez DPH
152 Kč s DPH
Belkin kabel PATCH UTP CAT6 3m šedý, bulk Snagless Belkin kabel PATCH UTP CAT6 3m šedý, bulk Snagless
Skladem v eshopu - Belkin kabel PATCH UTP CAT6 3m šedý, bulk Snagless

Patch kabel GEMBIRD c5e UTP 1m BLACK

Popis produktu: Patch kabel UTP lcat5e - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah: -20°C až +60°C
25 Kč bez DPH
30 Kč s DPH
Patch kabel GEMBIRD c5e UTP 1m BLACK Patch kabel GEMBIRD c5e UTP 1m BLACK
Skladem v eshopu - Patch kabel GEMBIRD c5e UTP 1m BLACK

GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 1m - růžový

Patch kabel UTP cat5e - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah: -20°C až +60°C
27 Kč bez DPH
33 Kč s DPH
GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 1m - růžový GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 1m - růžový
Skladem v eshopu - GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 1m - růžový
58 Kč bez DPH
70 Kč s DPH
DATACOM patch cord UTP cat5e 3M zelený DATACOM patch cord UTP cat5e 3M zelený
Skladem v eshopu - DATACOM patch cord UTP cat5e 3M zelený

PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 1m červená

Patch kabel UTP CAT6 - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 4x2 žil - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah: -20°C až +60°C - baleno v sáčku s EAN kodem
33 Kč bez DPH
40 Kč s DPH
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 1m červená PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 1m červená
Skladem v eshopu - PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 1m červená

DATACOM Patch cord UTP CAT5E 3m černý

Patch kabel UTP lanko cat.5e se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky) Parametry a specifikace: Barva: černá Kategorie: cat.5e Stínění: ne Délka
54 Kč bez DPH
65 Kč s DPH
DATACOM Patch cord UTP CAT5E 3m černý DATACOM Patch cord UTP CAT5E 3m černý
Skladem v eshopu - DATACOM Patch cord UTP CAT5E 3m černý

LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 3m bílý

Výrobce: LogiLink; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: 26-párový kabel; Délka: 3 m; Kategorie: 6; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: 1 x RJ45; Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: bílá; Doplňující informace: TIA/EIA 568-B; Další informace: Data sheet
31 Kč bez DPH
38 Kč s DPH
LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 3m bílý LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 3m bílý
Skladem v eshopu - LOGILINK - Patch kabel Cat.6 F/UTP EconLine 3m bílý

EXTRALINK 1 Port Passive PoE Injector / Adapter 1 GbE 12v~48v DC

Výrobce: ExtraLink; Třída produktu: Napájení po Ethernetu - PoE; Typ napájení: Power over Ethernet Injector; Vstupní napětí: 12 V ss. (DC), 24 V ss. (DC), 48 V ss. (DC); Výstupní napětí: 12 V ss. (DC), 24 V ss. (DC), 48 V ss. (DC); Doplňující informace: 1 port Gigabit
70 Kč bez DPH
85 Kč s DPH
EXTRALINK 1 Port Passive PoE Injector / Adapter 1 GbE 12v~48v DC EXTRALINK 1 Port Passive PoE Injector / Adapter 1 GbE 12v~48v DC
Skladem v eshopu - EXTRALINK 1 Port Passive PoE Injector / Adapter 1 GbE 12v~48v DC

Patch kabel CAT6 SFTP PVC 0,5m žlutý

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: 4 žilový kabel; Délka: 0.5 m; Kategorie: 6; Typ ochrany: PE - polyethylen; Typ konektoru 1: 1 x RJ45; Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: žlutá
90 Kč bez DPH
109 Kč s DPH
Patch kabel CAT6 SFTP PVC 0,5m žlutý Patch kabel CAT6 SFTP PVC 0,5m žlutý
Skladem v eshopu - Patch kabel CAT6 SFTP PVC 0,5m žlutý
4932 Kč bez DPH
5968 Kč s DPH
DATACOM FTP drát Cat6 305m OUTDOOR double jacket DATACOM FTP drát Cat6 305m OUTDOOR double jacket
Skladem v eshopu - DATACOM FTP drát Cat6 305m OUTDOOR double jacket

4World Patch kabel RJ45 Cat5 UTP 1.8m Green

Výrobce: 4World; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Délka: 1.8 m; Kategorie: 5e; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: RJ45, 1 x RJ45; Typ konektoru 2: RJ45, 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: no cover; Barva: zelená; Doplňující informace: Kvalitní provedení, elastický obal, barevný, estetické a funkční obalu výrobku, http://www.4world.com/
32 Kč bez DPH
39 Kč s DPH
4World Patch kabel RJ45 Cat5 UTP 1.8m Green 4World Patch kabel RJ45 Cat5 UTP 1.8m Green
Skladem v eshopu - 4World Patch kabel RJ45 Cat5 UTP 1.8m Green

Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 1,5m, bílá

Premiumcord Patch kabel CAT 6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 1,5m šedá - kategorie: CAT 6a - 500MH...
45 Kč bez DPH
54 Kč s DPH
Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 1,5m, bílá Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 1,5m, bílá
Skladem v eshopu - Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 1,5m, bílá
30 Kč bez DPH
36 Kč s DPH
DATACOM Patchkabel 1m , UTP , Cat5e , RJ45,  šedý DATACOM Patchkabel 1m , UTP , Cat5e , RJ45,  šedý
Skladem v eshopu - DATACOM Patchkabel 1m , UTP , Cat5e , RJ45,  šedý
73 Kč bez DPH
88 Kč s DPH
DATACOM Patch cord FTP Cat6 šedý   1m DATACOM Patch cord FTP Cat6 šedý   1m
Skladem v eshopu - DATACOM Patch cord FTP Cat6 šedý   1m

DATACOM Patch cord UTP CAT6 0,25m černý

DATACOM Patch kabel UTP lanko CAT.6 se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky) Parametry a specifikace: Barva: černá Kategorie: CAT.6 Stínění: ne D
36 Kč bez DPH
44 Kč s DPH
DATACOM Patch cord UTP CAT6 0,25m černý DATACOM Patch cord UTP CAT6 0,25m černý
Skladem v eshopu - DATACOM Patch cord UTP CAT6 0,25m černý
70 Kč bez DPH
85 Kč s DPH
DATACOM Patch cord UTP CAT6    2m šedý FLAT plochý DATACOM Patch cord UTP CAT6    2m šedý FLAT plochý
Skladem v eshopu - DATACOM Patch cord UTP CAT6    2m šedý FLAT plochý

Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 20m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 20 m; Typ kabeláže: MultiMode 50/125 OM2; Typ konektoru 1: LC/UPC; Typ konektoru 2: LC/UPC; Maximální rychlost přenosu: netýká se; Doplňující informace: Fibre type: 50/125, Standard fiber: OM2, Kind of connection: LC/UPC - LC/UPC , Shell: LSZH, Cable diameter: 3.0 mm, Damping: <0.3 db, Return loss: 35-39db, Reinforcing element: aramid fibers, Product individually tested, Type of fiber optic transmission: Duplex; Barva: oranžová
198 Kč bez DPH
240 Kč s DPH
Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 20m Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 20m
Skladem v eshopu - Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 20m

Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 2m, žlutý

Patch cord with moulded strain relief, 50u" gold-plated contacts, 8P8C plugs
35 Kč bez DPH
42 Kč s DPH
Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 2m, žlutý Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 2m, žlutý
Skladem v eshopu - Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 2m, žlutý

Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6A, FTP, LSZH, 2m, šedý

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Délka: 2 m; Kategorie: 6A; Typ ochrany: LSZH - Low Smoke Zero Halogen; Typ konektoru 1: RJ45; Typ konektoru 2: RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: šedá; Doplňující informace: 100% copper, Shielding: S/FTP (ISO/IEC 11801), Conductor: AWG 27, bare copper
31 Kč bez DPH
38 Kč s DPH
Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6A, FTP, LSZH, 2m, šedý Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6A, FTP, LSZH, 2m, šedý
Skladem v eshopu - Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6A, FTP, LSZH, 2m, šedý
37 Kč bez DPH
45 Kč s DPH
DATACOM patch cord UTP cat5e 1M červený DATACOM patch cord UTP cat5e 1M červený
Skladem v eshopu - DATACOM patch cord UTP cat5e 1M červený

Solarix konektor 8p8c RJ45 CAT5e neskládaný, nestíněný, pro drát

Výrobce: Solarix; Třída produktu: Síťový konektor | spojka | krytka (návlek); Druh krytky /konektoru: RJ45 (8P8C); Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Barva: bílá
7 Kč bez DPH
8 Kč s DPH
Solarix konektor 8p8c RJ45 CAT5e neskládaný, nestíněný, pro drát Solarix konektor 8p8c RJ45 CAT5e neskládaný, nestíněný, pro drát
Skladem v eshopu - Solarix konektor 8p8c RJ45 CAT5e neskládaný, nestíněný, pro drát

DATACOM Patch cord S/FTP CAT6A 5m šedý

DATACOM Patch kabel S/FTP lanko CAT.6A se dvěma stíněnými konektory RJ45, pro propojování počítač...
106 Kč bez DPH
128 Kč s DPH
DATACOM Patch cord S/FTP CAT6A 5m šedý DATACOM Patch cord S/FTP CAT6A 5m šedý
Skladem v eshopu - DATACOM Patch cord S/FTP CAT6A 5m šedý
223 Kč bez DPH
270 Kč s DPH
Patch kabel CAT5E SFTP PVC 20m červený Patch kabel CAT5E SFTP PVC 20m červený
Skladem v eshopu - Patch kabel CAT5E SFTP PVC 20m červený

GEMBIRD Eth Patch kabel CAT6, FTP, 0,25m, řůžový

Foil shielded patch cord, 8P8C 50u” gold plated contacts Molded strain reliefs Material: AWG26 CCA Outer diameter cable: 6.0 mm
32 Kč bez DPH
39 Kč s DPH
GEMBIRD Eth Patch kabel CAT6, FTP, 0,25m, řůžový GEMBIRD Eth Patch kabel CAT6, FTP, 0,25m, řůžový
Skladem v eshopu - GEMBIRD Eth Patch kabel CAT6, FTP, 0,25m, řůžový
47 Kč bez DPH
57 Kč s DPH
Patch cord FTP cat5e 1M černý Patch cord FTP cat5e 1M černý
Skladem v eshopu - Patch cord FTP cat5e 1M černý
255 Kč bez DPH
308 Kč s DPH
EXTRALINK 4 Port 802.3af PoE Injector 1 GbE 12v~57v DC EXTRALINK 4 Port 802.3af PoE Injector 1 GbE 12v~57v DC
Skladem v eshopu - EXTRALINK 4 Port 802.3af PoE Injector 1 GbE 12v~57v DC

Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6, UTP, 2m, šedá

Výrobce: Gembird; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Délka: 2 m; Kategorie: 6; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: RJ45; Typ konektoru 2: RJ45; Cross-Over: Ne; Krytka: s litou ochranou; Barva: Šedá
15 Kč bez DPH
18 Kč s DPH
Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6, UTP, 2m, šedá Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6, UTP, 2m, šedá
Skladem v eshopu - Gembird Patch kabel RJ45, cat. 6, UTP, 2m, šedá

LOGILINK - Patch kabel CAT 5e UTP 30m šedý

Výrobce: LogiLink; Třída produktu: Patch kabel (patchcord); Typ kabeláže: CAT5E; Délka: 30 m; Kategorie: 5e; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Typ konektoru 1: 1 x RJ45; Typ konektoru 2: 1 x RJ45; Cross-Over: Ne; Barva: šedá (RAL 7035); Další informace: Data sheet
99 Kč bez DPH
120 Kč s DPH
LOGILINK - Patch kabel CAT 5e UTP 30m šedý LOGILINK - Patch kabel CAT 5e UTP 30m šedý
Skladem - LOGILINK - Patch kabel CAT 5e UTP 30m šedý
40 Kč bez DPH
48 Kč s DPH
GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 2m - zelený GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 2m - zelený
Skladem v eshopu - GEMBIRD Eth Patch kabel cat5e UTP 2m - zelený
93 Kč bez DPH
112 Kč s DPH
DATACOM Patchkabel 5m,FTP,Cat5e , RJ45, šedý DATACOM Patchkabel 5m,FTP,Cat5e , RJ45, šedý
Skladem v eshopu - DATACOM Patchkabel 5m,FTP,Cat5e , RJ45, šedý

Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level CAT6, 0.5m, bílá

Patch kabel UTP level 6 - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapo...
13 Kč bez DPH
16 Kč s DPH
Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level CAT6, 0.5m, bílá Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level CAT6, 0.5m, bílá
Skladem v eshopu - Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level CAT6, 0.5m, bílá

Patch kabel GEMBIRD c5e UTP  1m VIOLET

Popis produktu: Patch kabel UTP cat5e - 4x2 žil - 100% Cu měděný vodič AWG26/7 - 2x RJ45 konektor - přímé zapojení 1:1 - UL certifikát - teplotní rozsah: -20°C až +60°C
21 Kč bez DPH
26 Kč s DPH
Patch kabel GEMBIRD c5e UTP  1m VIOLET Patch kabel GEMBIRD c5e UTP  1m VIOLET
Skladem v eshopu - Patch kabel GEMBIRD c5e UTP  1m VIOLET

PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 0.5m modrá

Patch kabel UTP level 5e * 4x2 žil * 100% Cu měděný vodič AWG26/7 * 2x RJ45 konektor * přímé za...
22 Kč bez DPH
27 Kč s DPH
PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 0.5m modrá PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 0.5m modrá
Skladem v eshopu - PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 level 5e 0.5m modrá
<< 1 2 3 4 5 6 7 >> >|