vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver

Kalkulačka splátek CETELEM
17374 Kč s DPH

14359 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Optické moduly
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JD119B
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 12 měsíců
HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver (JD119B)

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabig LX transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 550m on MMF or 10Km on SMF

Ports:
1 SFP 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX)

Connectivity:
Connector type: LC
Wavelength: 1300 nm

Electrical characteristics:
Power consumption typical: 0.8 W
Power consumption maximum: 1.0 W

Cable type:
Either single mode or multimode

Maximum distance:
550m for Multimode
10km for Singlemode

Fiber type: Both

Compatible products:
• HP 3100 EI Switch Series
• HP MSR20 Series
• HP MSR20-1x Series
• HP MSR30 Series
• HP 6600 Router Series
• HP 8800 Router Series
• HP MSR50 Series
• HP 9500 Switch Series
• HP 3600 EI Switch Series
• HP 3600 SI Switch Series
• HP 3610 Switch Series
• HP 5120 EI Switch Series
• HP 5120 SI Switch Series
• HP 5500 EI Switch Series
• HP 5500 SI Switch Series
• HP 4500 Switch Series
• HP 4800G Switch Series
• HP 5500 Switch Series
• HP 5500G Switch Series
• HP WX3000 Wireless Switch Series
• HP 1910 Switch Series
• HP 4210 Switch Series
• HP 5810-48G Switch
• HP 4210G Switch Series
• HP 1905 Switch Series
• HP 1900-8G Switch
• HP WX5000 Access Controller Series
• HP 10500 Switch Series
• HP 5830 Switch Series
• HP 7500 Switch Series
• HP 12500 Switch Series
• HP 5800 Switch Series
• HP 5820 Switch Series
• HP 5830 Switch Series
• HP 12500 Switch Series


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver
Diskuze k produktu: hp-x120-1g-sfp-lc-lx-transceiver-jd119b není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.