vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
581 Kč s DPH

480 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SPM-7100HPA (JD118B OEM)
Výrobce: OEM
Záruka: 12 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
Diskuze k produktu: hp-x120-1g-sfp-lc-sx-transceiver-oem není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.