vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Solarix instalační kabel CAT5E FTP LSOH 305m/box

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2739 Kč s DPH

2264 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SXKD-5E-FTP-LSOH
Výrobce: SOLARIX
Záruka: 60 měsíců
Solarix instalační kabel CAT5E FTP LSOH 305m/box
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Tento instalační kabel s označením SXKD-5E-FTP-LSOH je spolehlivou součástí produktové řady Solarix - CAT5E. Společně s ostatními komponenty systému strukturované kabeláže Solarix vytváří řešení, které zaručuje dlouhou životnost, maximální výkon a bezproblémový chod počítačové sítě. Instalační kabely Solarix – kategorie 5E jsou určeny pro horizontální rozvody a jsou nabízeny ve stíněné i nestíněné verzi s různým typem pláště - tj. PVC, LSOH nebo UV stabilní PE. Tyto kabely bez problémů splňují požadavky definované v mezinárodních standardech ANSI/TIA/EIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 pro kategorii 5E a jsou vhodné i pro přenos dat rychlostí až 1 Gb/s (tj. gigabitový Ethernet). Stejně jako ostatní kabely Solarix, je i kabel SXKD-5E-FTP-LSOH značen metráží po 1m v rozsahu od 0 do 305m. Kabel je dodáván ve vysoce odolném třívrstvém leštěném kartónovém boxu (vždy barevně odlišeném podle typu kabelu), na kterém jsou uvedeny všechny nezbytné produktové informace, včetně čárových kódů, výrobní šarže, popisu a nejdůležitějších technických parametrů (např. NVP v podobě QR kódu).Hmotnost [kg/km]: 
39
Instalační teplota [°C]: 
0 až 50
Materiál pláště: 
LSOH
Průměr kabelu [mm]: 
6,2
Průřez kabelu: 
AWG24
Skladovací teplota [°C]: 
-20 až 60
Typ kabelu: 
Drát
Typ stínění: 
FTP
Použití: 
Vnitřní
Délka [m]: 
305
Barva: 
Fialová
Obecné
Kategorie: 
CAT5e
Podporované protokoly: 
1000 Base-T
Šířka pásma [MHz]: 
100


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Solarix instalační kabel CAT5E FTP LSOH 305m/box
Diskuze k produktu: instalacni-kabel-solarix-cat5e-ftp-lsoh-305m-box není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.