vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PE venkovní 500m

Kalkulačka splátek CETELEM
4483 Kč s DPH

3705 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SXKD-6-UTP-PE
Výrobce: SOLARIX
Záruka: 60 měsíců
Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PE venkovní 500m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PE venkovní 500m

PŘEHLED
Tento instalační kabel z produktové řady Solarix - kategorie 6 s označením SXKD-6-UTP-PE je venkovní nestíněný kabel s polyethylenovým pláštěm, který je určený pro náročnější instalace, kde běžný datový kabel s PVC nebo LSOH pláštěm neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům okolního prostředí. Kabel bez problémů splňuje a rovněž převyšuje požadavky specifikované v mezinárodních standardech ANSI/TIA/EIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 včetně všech nejnovějších dodatků pro kategorii 6. Kabely Solarix - kategorie 6 jsou dodávány ve stíněné i nestíněné verzi s různým typem pláště - tj. PVC, LSOH nebo UV stabilním PE. Vodiče těchto kabelů jsou vyrobeny z velmi kvalitního měděného drátu o velikosti AWG 23. Jednotlivé páry jsou odděleny plastovým křížem. Stejně jako ostatní kabely Solarix, je i kabel SXKD-6-UTP-PE značen metráží po 1m v rozsahu od 0 do 500m. Kabel je dodáván na vysoce pevné dřevěné špulce, na které jsou uvedeny všechny nezbytné produktové informace, včetně čárových kódů, výrobní šarže, popisu a nejdůležitějších technických parametrů (např. NVP v podobě QR kódu).


SPECIFIKACE
Kategorie
* CAT6

Podporované protokoly
* 1000BaseT, 1000BaseTX

Stínění
* fólie kolem všech 4 párů

Šířka pásma
* 250 MHz

Vodič
* měděný drát AWG 23

Izolace
* polyethylen 1, 09 mm

Plášť
* PE

Barva
* černá

Průměr kabelu
* 6, 3 mm

Váha
* 42 kg/km

NVP
* 69 %

Propagation delay
* 535 ns/100 m

Delay skew
* 20 ns/100 m

Skladovací teplota
* -20deg;C až 70deg;C

Provozní teplota
* -20deg;C až 70deg;C

Teplota při instalaci
* 0deg;C až 50deg;C


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Instalační kabel Solarix CAT6 UTP PE venkovní 500m
Diskuze k produktu: instalacni-kabel-solarix-cat6-utp-pe-venkovni-500m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.