vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Jabra Link 860

Kalkulačka splátek CETELEM
3025 Kč s DPH

2500 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 860-09
Výrobce: Jabra
Záruka: 24 měsíců
Jabra Link 860
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Jabra Link 860 je zvukový procesor určený ke zvýšení kvality zvuku a čistší hovory pro uživatele náhlavních souprav. Jabra Link 860 vám umožní pomocí jediného tlačítka snadno přepínat mezi stolním a softwarovým telefonem, což jej činí skvělou investicí pro kontaktní centra a prostředí otevřených kanceláří.

Konektivita:
USB, stolní telefon

Připojení:
Možnost připojení k PC (SW telefon), stolní telefon

Podporované technologie:
PeakStop - Technologie PeakStop obsažena ve všech náhlavních soupravách značky Jabra okamžitě odstraňuje potencionálně škodlivé hlasité zvuky nebo tóny ještě předtím, než se dostanou k vašim uším. Udržuje hlasitost v bezpečném rozmezí, a tak chrání váš sluch.

Digitální zpracování signálu - DSP (Digital Signal Processing) je technologie, která digitálně optimalizuje váš hlas i hudbu a potlačuje ozvěnu

Obsah balení:
Link, kabely

Odkaz na web výrobce:
http://www.jabra.cz/products/accessories/audio_enhancers/jabra_link_860


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Jabra Link 860
Diskuze k produktu: jabra-link-860 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.