vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Jabra Supervisor Y-cord, QD-2xQD (mute switch)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
869 Kč s DPH

718 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 8800-02-01
Výrobce: Jabra
Záruka: 24 měsíců
Jabra Supervisor Y-cord, QD-2xQD (mute switch)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Supervisor cables, or ‘Y cords’ fit in between the headset cable and the telephone connection cable (or USB adapter), to allow two headsets to fit to one phone for training or conferencing purposes.

The new improved cable features a mute button on one side of the supervisor cable to allow the supervisor to mute and un-mute their microphone as and when they need to. This means greater flexibility for the call compared to the previous supervisor cable options (both microphones permanently live or one microphone permanently muted).


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Jabra Supervisor Y-cord, QD-2xQD (mute switch)
Diskuze k produktu: jabra-supervisor-ycord-qd2xqd-mute-switch není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.