vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
598 Kč s DPH

494 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: S-31DLC20D
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 24 měsíců
MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

Konektory a rozhraní
Konektory: (2) LC
Optika
Formát: SFP
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310
Dosah [km]: 20
Typ přenosu: 2-vláknový
Software
DDMI - diagnostika: Ano


Kompatibilitní s:
RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD,
RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)
Diskuze k produktu: mikrotik-sfp-modul-s31dlc20d-sm-20km-125g není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.