vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1450 Kč s DPH

1198 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: S+85DLC03D
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 24 měsíců
MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

Product code S+85DLC03D
Data Rate 10G
Distance 300m
Mode MM
Wavelength 850nm
Connector LC
Format SFP+


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm
Diskuze k produktu: mikrotik-sfp-modul-s85dlc03d-mm-300m-10gbit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.