vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1503 Kč s DPH

1242 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: S+85DLC03D
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 24 měsíců
MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
MikroTik S+85DLC03D

S+85DLC03D je 10Gbps SFP+ modul s LC konektorem, pracuje s vlnovými délky 850nm, je určen pro více vidové vlákno (MM), použití do 300m. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM. Moduly jsou taktéž kompatibilní s produkty jiných výrobců.


datasheet



Technické specifikace:

Kód produktu
S+85DLC03D


Rychlost
10G


Vlnová délka
850nm


Vid
Mnohovidový (MM - Multi Mode)


Max. vzdálenost spoje
300m


Konektor
LC


Formát
SFP+

Užitečné odkazy:

Diagnostika vadné jednotky
Jak se bránit ESD
veškeré informace o produktech společnosti MikroTik
aktuální verze RouterOS ke stažení
aktuální verze WinBoxu



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MikroTik SFP+ (miniGBIC) modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G
Diskuze k produktu: mikrotik-sfp-modul-s85dlc03d-mm-300m-10gbit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.