vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Netgear 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module

Kalkulačka splátek CETELEM
3979 Kč s DPH

3288 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AGM731F
Výrobce: NETGEAR
Záruka: 60 měsíců
Netgear 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
NETGEAR-ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP
PROSAFE™ GBIC MODULE 1000BASE-SX FIBER SFP

AGM731F

Small size for high density fiber connections

Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot

1000BASE-SX connectivity

- Small size for high density fiber connections
- Meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot
- 1000BASE-SX connectivity
- LC connectors
- Supports both 50um and 62.5um multimode fiber cables
- Adds fiber connectivity to GSM7328S, GSM7352S, GSM7324, GSM7312, - - - - GSM7248, GSM7212, FSM7352S, FSM7328S, FSM7326P, GS748T, GS724T, GS716T, FS750T2, FS726TP, FS726T and JGS524F


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Netgear 1000Base-SX Fibre SFP GBIC Module
Diskuze k produktu: netgear-mini-gbic-module-1000basesx-fiber-sfp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.