vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 simplex OM3

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
65 Kč s DPH

54 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 3017
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 simplex OM3
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
optický adaptér (spojka) simplex SC/PC 50/125 MM OM3


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 simplex OM3
Diskuze k produktu: opticka-spojka-sc-pc-multi-mode-50-125-simplex-om3 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.