vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Detail kategorie: Optické kabely a příslušenství

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
 zobrazit: 
|< << 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >|

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 2m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 2 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: SC duplex; Maximální rychlost přenosu: nedostatek dat; Barva: oranžová ; Čistá hmotnost: 0.633 kg
105 Kč bez DPH
127 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 2m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 2m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 2m, 15 LGW

Brother - 1032 - kazeta nylonová AX/LW30

Páska je určena pro běžný tisk - životnost cca 1 000 000 znaků.
137 Kč bez DPH
166 Kč s DPH
Brother - 1032 - kazeta nylonová AX/LW30 Brother - 1032 - kazeta nylonová AX/LW30
Skladem v eshopu - Brother - 1032 - kazeta nylonová AX/LW30

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 2m

Opticord LC-ST - je optický patchkabel, který je na jedné straně zakončen konektorem LC a na druhé typem ST. Je duplexní, data mohou být přenášena oběma směry současně. Délka kabelu je 2 m. Specifikace LC-ST 9/125 µm. Používá se k propojení zařízení uvnit
217 Kč bez DPH
263 Kč s DPH
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 2m Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 2m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 2m
73 Kč bez DPH
88 Kč s DPH
Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1m Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1m
Skladem v eshopu - Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1m

Digitus CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 20m , color grey

CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 20m , color grey Best performance and link quality for your network. 2 x RJ45 connectors Shielded Boots with kink protections and strain reliefs Spot length on boot Material: Cu Category: CAT
182 Kč bez DPH
220 Kč s DPH
Digitus CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 20m , color grey Digitus CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 20m , color grey
Skladem v eshopu - Digitus CAT 6A S-FTP patch cable, LSOH, Cu, AWG 26/7, Length 20m , color grey
193 Kč bez DPH
234 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 1m
177 Kč bez DPH
214 Kč s DPH
Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m
Skladem v eshopu - Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,1m
227 Kč bez DPH
275 Kč s DPH
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 3m OM3 Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 3m OM3
Skladem v eshopu - Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 3m OM3
105 Kč bez DPH
127 Kč s DPH
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3 Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3
Skladem v eshopu - Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm OM3
90 Kč bez DPH
109 Kč s DPH
Optická spojka LC/APC single mode duplex Optická spojka LC/APC single mode duplex
Skladem v eshopu - Optická spojka LC/APC single mode duplex

Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 3m, 15 LGW

Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 3 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: oranžová
110 Kč bez DPH
133 Kč s DPH
Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 3m, 15 LGW Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 3m, 15 LGW
Skladem v eshopu - Optický patch kabel Digitus duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 3m, 15 LGW
92 Kč bez DPH
111 Kč s DPH
Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3 Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3
Skladem v eshopu - Optická spojka SC/PC multi mode 50/125 duplex OM3
|< << 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >> >|