vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Opticord ST-ST 62,5/125µ 2m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
235 Kč s DPH

194 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
cena 100,1-300 nebo Optické kabely a příslušenství
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1201
Výrobce: Opticord
Záruka: 23 měsíců
Opticord ST-ST 62,5/125µ 2m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Optický propojovací kabel duplexní, 2x ST 62,5/125m, délka 2m




Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Opticord ST-ST 62,5/125µ 2m
Diskuze k produktu: opticky-patchkabel-duplex-stst-625-125-um-mm2m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.