vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Opticord SC-SC 09/125µ 5m

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
288 Kč s DPH

238 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1023
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Opticord SC-SC 09/125µ 5m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 5m



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Opticord SC-SC 09/125µ 5m
Diskuze k produktu: opticky-patchkabel-duplexni-scsc-9-125um-sm-5m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.